• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to je dobra cena a pekny vecicky fakt ze jo......to je vyhoda vid.....ja kdybych byla v cr,tak si taky objednavam,ale tady to nejde..... :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda že to u vas nejde, je to vyhoda, když nemusíš kupovat drahy novy věci, po těch malejch dětičkach to není ani zničeny, fakt je to jak novy :sweat_smile:
15. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skoda to je,ale tady je taky neco jako je v CR aukro,tak tady je ebay,ale clovek se v tom nevyzna jak a co...kdyz to na me mluvi nemecky :grinning: :grinning: bych se bala,ze nekde neco kliknu a pak by to bylo na prd...... :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala vařit oběd :sweat_smile: parky :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak musíš zaukolovat Vratu, ty si vybereš a on objedna :sweat_smile: a zaplatí :grinning:
15. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten ma na tohle jiny nazor v tom se nikdy nedohodnem,takze to ani nebudu zkouset......ale bracha me rikal,ze neni problem at si neco vyberu a on zaplati a posle sem :wink: tak premyslim a treba neco objednam....
15. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, všechno jde :sweat_smile: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,musi to jit preci........ :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak zase mame nadíse?
15. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nadis spi urcite :grinning: :grinning: do prace jde az v sobotu,tak ted odpociva a zda se ji zase nejaky krasny sen :grinning:
15. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, jen at si dachne :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
se me nechce nic delat.....jsem nejak lina......zitra me rano odjede Vrata a prijede az v pondeli,tak budu jen lezet u telky a nic nebudu delat a hlavne nemusim varit........ :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budu mít taky klidek, dadouš jde v šest na 12tku, a zítra taky , takže o vikendu ho moc neuvidím :sweat_smile: ale uklohnit něco budu muset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takze mas taky klidek.....az na to vareni......to ja nemusim :grinning: :grinning: si neco koupim a pak jen ohreju :grinning:
15. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou děvčata,

Nadís dnes měla problém s netem. Až ted mi jde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se válela a četla si. :slight_smile:
15. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis ma pohodu vali se a proste pohoda....
ja jsem se ted vratila z mesta a koupila jsem 2 body s medvidkem PU uzasny.... :grinning:
15. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko já koupila na mimiaukci taky nějaké věcinky.Za 180 i s dopravou. :slight_smile: 3 bodýnka,5 overálků a jedny dupajdy. :slight_smile:
15. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super kup......holky vy teda umite nakupovat...to ja jedno za 75 kc v prepoctu podle kurzu.....ale to nevadi jsou taky krasny..... :wink:
15. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko tak já to koupila jetý.Nejvíc je na tom drahá doprava,když je to od více lidí.Ta bodýčka byla za 11 korun vyhraná,ale doprava je za 40. Ale i tak se to vyplatí.
15. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu :sweat_smile: no jo holky to je prdel když obleček je levnější než poštovny :grinning:
15. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo. Nejlepší je se domluvit s dotyčnou že počká s něco si pak přikoupit.To už se vyplatí víc. Ale jak říkám ono ani těch 51 korun za 3 bodýčka není hodně.A příjde to až pod nos. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho to je mazec.......no ja jsem se ptala....na ten kocarek,kdyz nam ho poslou sem a pani me rekla,at pocitam s par tisic se posrali ne......jsem byla uplne v soku......
15. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko měli jste ho objednat a ža pojedete do čech tak si ho tam vyzvednete :confused: nebo jak dlouho trva to objednaní?
15. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko je drahý posílání do zahraničí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akort taková váha. My posílali bráchovi do Francie knížku a něco malého k tomu a stálo nás to nějakých 700.
15. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad ja bych to tak udelala,ale co kdyz se me nebude libit,tak co pak ze jo......a hlavne me kazdy ted rika,ze je malej a odrazuje me od nej....ze ma jen 70cm na delku a 33cm na sirku
nadi to je palka hrozny.......a ted si vem ten kocar.......
15. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko nejlepší by bylo až budete v ČR tak si udělat čas,vytipovat si krámy a zajít nějaký koupit rovnou.Ošaháte si ho,okouknete a rovnou si ho naložíte a přivezete. To nemá význam posílat.
15. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no tak ja myslela, že mate už vybranej a i barvu už víte :sweat_smile:
15. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nema,ale jestli ti nekde daji hned ten kocarek.....co jsem se ptala,tak vsude cekas aspon 14 dni a ja tam prijedu na 4 dny,takze jsem pak jeste premyslela,ze budu muset na brachu,ze by nam ho dovezl,ale to nevim jestli klapne.. :grinning: :grinning: no uvidime.......
15. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele do května mate čas :grinning:
15. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku to mame teda ja mam vse vybrane,ale jak rikam,treba ho uvidim a nebude se me az tak libit a co ja tam pak......uz se vidim..bych byla nasrana.......takze to nechame na nahodu a uvidime......jo do kvetna mame casu,ale tohle je moje posledni cesta smer Hradec.....
15. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek