• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojda holky,
vcera jsem patlala kynute testo,ten muj cokotata si vymyslel buchticky se soudou a tak jsem hledala jak se dela kynute testo a nasla jsem uplne super,lepsi nez me ucila moje mamka,takze se to povedlo,ale prace stim....a testa jsem mela hodne,tak jsem udelala par kynutych buchet a cokotata je snedl :grinning: :grinning: a nechal me jen jednu :wink: ........
dad,to vis ted bude kopat porad,uz se mu tam moc nelibi a je mu tam tesne :grinning:
nadi,taky me vzdy zaberou jen silne prasky,ale bohuzel ted je nemuzu,tak kolikrat jsem uplne hotova :unamused:
22. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Dadoušku,tak řepa tě bolela :confounded: Coko patlala těsto a já nic :confused: dneska mám volno,ale za chvilku jdu s Romotátou do špitálu,včera mu operoval dok holku,tak se juknout jak se jí daří.Chudák ta si fakt užívá :cry: jak je postižená,tak nesmrká,nebo málo a má zasraný všechny trubky,tak jí to musel pod narkozou nějak čistit,no dvě hodiny byla na sále :confused: Leni,končím k 31.1,ale to lítání :astonished:tolik papírů co musím vyplnit,potvrzení od doka,počítám,že tam budu muset ještě tak pětkrát,ten se posere :angry: pak jdu ještě dneska na tu rehabku a po 6 mám sraz s jednou známou.Jo a mám nerva jako kráva,protože mě bolí v podpaždí,mám tam zduřelou uzlinu a i na krku mám nějakou bouličku,no tak fantazie pracuje na plný obrátky :angry: :angry: :angry: :angry:
22. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda medu,jo patlala,ale musim rict,ze tohle kynute testo by zvladl kazdy fakt hrozne jednoduchy a kdyz jsem to uz zvladla ja,tak to musi kazdy snad....
tak koukam,ze mate veselo...Romotata ma dceru,me tady neco asi unika :wink: to neni moc prjemny,tak at se z toho dostane rychle :wink:
a stim litanim me povidej,staci me kdyz tu litame my urady a porad dokola a jest,kdyz te 5 krat servou,ze to mas blbe vyplneny....
22. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak razíme,podle času ještě juknu.Kapánek jsem to přeonačila a kámoška přijde sem :sunglasses: Coko,Romotáta má děti dvě,kluka a holku,kluk je 17 a holka 14,ale ta je postižená :confounded:
22. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu símtě co zas maš za uzlinu? to bude jen nějaka zastydla puberta :sweat_smile: chudak holčina od romotaty, ta taky nema chvilku klid :cry:
coko ja chci taky kynuty buchty :sweat_smile: mam rada tvarohovy :dizzy_face:
22. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar,
jsem ted prisla byla jsem s cokotatou venku a taky v hospudce... :grinning: a jsem nejaka znicena.....
medu,chudak holcina,doufam,ze to bude vse dobry :wink:
dadousku a chtela bys recept nebo uz rovnou hotove buchty... :grinning: :grinning:
jo a medu ty chces taky ten recept,at udelas romotatovi radost :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ja jdu do vany a zalehnu jsem unavena :sunglasses:
22. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky,Coko tak sem s ním,no jestli mu udělám radost to si ještě rozmyslím :sunglasses: Dadoušku nevím co to zase mám,ale sere mě to :angry: včera mi to to prohmátla ta na rehabce a prej ať s tím jdu,no tak asi půjdu teda
23. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
medu tak si radsi dojti,at mas klid od toho...to muze bejt takova ta tukova bulka..taky jsem ji mela a oni to vyriznou a je klidek.
se dnes tu seru s rajskou,knedl a plneny papriky..uf..... :grinning: :grinning: pisnu ti ho odpolko,ted musim dat najist cokotatovi.. :grinning: at ma silu na zapas....
23. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se trošku poválet k bedně :dizzy_face: no ale já to nemám jako takovou bulku která se pohybuje,neumím to popsat,prostě mám asi zduřelý uzliny a bolí to jako kráva,na krku ne,ale v podpaždí jo až mě pálila celá ruka,se asi už rozpadám no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to se Cokotáta teda dneska má,taková dobjota :wink: :wink: :wink:
23. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu ja myslim pod pazi a ta koule nejezdi nikam je na miste a boli to...a oni to vyriznout,ale to se musis zeptat dr. :wink: ale urco bych stim sla...cokotata se ma kazdy den,porad varim a vymyslim neco noveho,az se moje mamka s tatou divi jak ja varim :grinning: :grinning: :grinning: taky bych sla k telce,ale znam se usnu a je to v pr....pak nemuzu spat v noci,takze premyslim,ze asi pujdu umejt okna,at mam nejaky pohyb.... :dizzy_face:
23. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty jsi dobrej pošuk,aby ti nepřimrzla ruka i s hadrem na okně a Cokotáta tě pak nemusel odmrazovat :confused:
23. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja jsem prdla uz od mala :grinning: :grinning: vse jinak delam,ale tady je nadherne od rana mam otevreny okna a venku sviti slunce a fakt super poco :grinning: :grinning: a ja mam okna mala,takze jsou hned hotovy,kdyz ja nesnasim ten bordel. :grinning: a kdyz je doma cokotata,tak nemuzu nic delat,protoze me vse zakazuje :wink: ted jsem chvilku koukla na Superstars a musim se smat jak tam nekdy chodi ty lidi :sweat_smile: a ted presmyslim co k jidlu...
23. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak nam dneska zamrzlo topení v kuchyni :confused: to se nam ještě nestalo, ale už je to gut, takže dneska musíme nechat topení zapnuty i v noci :confounded: jinak zase mame valecí den :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dad,to tam je fakt je takova kosa :sunglasses:
23. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v noci bylo asi -15, ted už je zas -9 :angry: hele ani pes nechce chodit ven, se vždycky vychčije tak na pul a už mastí domu :sweat_smile: ted mi zrovna hodil doma takovej obr korek :angry: dobytek jeden
23. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dadoušku,no to je jak tady,válendo grando na gauči :dizzy_face: ale před hoďkou jsem se vymrštila,vysála a vytřela,tak mám ze sebe radost,jinak bych snad v noci neusla,že jsem to neudělala :confounded: ty vole a kolik tam u vás bylo pod nulou,že to zamrzlo :confused: :confused:
23. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko já teď chlastám ten Türkisches Jogurtgetränk,tak 4ek8m kdy se poserenkuju :zipper_mouth:
23. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to my jsme dopo trochu pracovaly, dadouš tady šašil s tím topením, normalně na zed pustil fen :grinning: ale pomohlo to :grinning:
23. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to posral teda Kadel :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to už netěsní bo co :angry: :angry:
23. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nešlo topení,to jste se v zatáčce museli lámat ne :grinning:
23. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jsem mu říkala že umeju nadobí a pujdem ven a nějak to nestih :grinning:
23. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo topení šlo ale v kuchyni netopilo :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no spíš ty jsi to nestihla :grinning: :grinning: nejhorší je,že si nijak neřeknou,kdyby si štěknul aspoň ten pes,ale to néééé,tak musím furt sledovat jak se chová
23. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Coko a kde je ten receptík :sunglasses:
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to von vždycky počka, když mu řeknu, ale ted už to měl asi fakt na krajíčku, no tak se venku aspon vychcal a do schodu zas mastil po třech :grinning:
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,kdyz sedari,tak se dari koukam...ty blaho to je fakt zima,zlaty nemecko :grinning: :grinning:
medu,ty taky nemuzes bejt ani jeden den uplne v klidu vid......myslis to mleko Ayran? :dizzy_face:
ja se budu valet zitra cokotata nehraje maji volnaska,tak si budem uzivat....on u PC a ja u plotny :grinning:
23. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jsem ti ho psala do IP ty ho tam nemas? :confused:
23. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď stojím v obýváku a Romotáta se mě ptá a co máš s tím břichem,bolí tě?a já ne a proč,jen ti ho ukazuju a on,no ale proč ho máš tak nafouknutý :grinning: :grinning: říkám,no ze žrádla,to asi nápojek už začíná pracovat :confused:
23. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne žádnou ip nemám od tebe,tak to asi asi povaří jiná kobylovnice :grinning:
ja nechci recept, ja chci už upečeny buchty :sweat_smile: jsem dělala ve čtvrtek perník, no a dnes dopo jsem ho dělala znova :confused: ty jo ty žerou :angry:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek