• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu ty a pupicek jo?Vzdyt jsi hubenour :sunglasses: tak ja to nasmolim jeste jednou :grinning:
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak košík na mmímo mam ušitej, takže ted to vazne na dadoušovi až mi natře tu konstrukci :angry: jako furt se k tomu nějak nema :angry:
autor
no to je on,taky ho chlasčete?a máte tam zeleninu zara?
autor
tak mu řekni ať ale kouká dělat,že čekáme na fotky tady :angry:
23. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zejtra to budu žehlit, tak mu řeknu že se to musí hned navlíknout, at to maže natřít :grinning:
23. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ja ho uplne miluji medu muzu ho kazdy den je moc zdravi a ted premyslim z ceho ho je...jednou jsem to rikala kamosce a ona,ze jsem prase,ze by z toho zvirete nic nesnedla a uz vubec ne mleko :grinning:
co to je zara to neznam :confused: jak to vypada....
dad,tak ja posilam pristi tyden PPL k vam jo?
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a v jakých barvách to bude?
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to budes mit krasny?My chcem pak fotecky videt jak bude spinkat spokojeny dadousek.........
23. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ok tak ja budu vyhlížet :grinning:
medu bežovo hnědy, jsem nechtěla žadny dětsky motivy :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zara je ta turecká zelenina,tam to kupuju,ale tenhle nápoj je z kravskýho,nic jinýho bych do tlamy nevzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co to je tady za skratkyPPL :confused: :confused: :confused: :confused:
23. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poštaci ne?! :grinning:
23. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,vždyť pak můžeš našít ještě jiný až podle toho co se narodí :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
no to je debilně napsaný:CO :angry: :angry: :angry: no jasně že miminko
nee to už neee, se mi už tohle moc nechtělo šít :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budeš šít i pro cokovic cokomimi?
medu to je stejně jen tak na tři měsíce :dizzy_face:
to zaleží na tom co budou cokovic chtít :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu mas maila jsme to poslala tam tak snad ti dosel...to neni kravsky mliko to se vsadim...cokotata vi co to je,ale ja si ted nevzpomenu je takove nakysle.... :grinning: :grinning:
PPL je posta ktera ti doveze balik az do domu....
dad,ty jsi svadlenka?ze se poustis do takovych akci :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko no jasně :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Coko,tak mi to radši nepiš z čeho to je,jinak vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: co by jsi chtěla pro cokomimi ušít cokomámo?
23. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Bebe má dvojčátka už,poslala mi fotky,ale nemám je,tak jí písnu aby poslala znova
23. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty,jo to mas vyhodu a velkou,ja jsme ve skle jednou sila a normalne jsem si prisila prst k te latce a pak jsem musela do nemocnice,aby me vytahl tu jehlu a musel me to sesit :grinning: :grinning: takze tohle neni moje hobby...jsem talent....
cokovic mimi nebude mit kosik :wink:
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neke, tak to už maj veselo, tak že je pozdravujem :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyhodu mam, ale moc mě to nebere, jsem si ještě ušila dvě rychlozavinky a tím končím, jsem se i blbě vešla ke stroji, holky ze mě měli akorat prdel :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám,že Cokomáma je talent jako já na šití :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to je tezka otazka :grinning: fakt nevim co by sluselo cokomiminku :dizzy_face: neboj uz mlcim a nereknu nic..ale jedna vec je fakt,ze to mleko je moc zdravi,proto ho taky piju :sunglasses:
23. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale v albíku nejsou,jsem je hledala ty rychlozavinky,no ale já teď musím rychle ale hodně rychle,nebo dopadnu jako Kadel :grinning: :grinning: :grinning: mlíko učinkuje :confused:
23. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takhle si prošila kolegyně prst, se na mě otočila a uplně klidny hlasem mi říka: Reni prosímtě nesla bys mi vyšroubovat jehlu? tak jsem vzala šroubovak a ještě si v duchu říkam , to je tele ani jehlu neumí vyndat :sweat_smile: no a když jsem k ní došla tak jsem se malem skacela a začla jsem ječet na druhou kolegyni at jí to jde vyndat :grinning:
23. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis zavinovacky ty je mas usite a krasne a ja je budu kopovat za tvrdy prachy ted v CR :grinning: :grinning: :grinning: takze super vyhoda....
medu ja jsem na tyhle prace debil... :grinning: :grinning: :grinning: nevydrzim u niceho dele nez pul hodky,pak chytam nerva a odchazim.....
23. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak porid dobre na WC.... :grinning: :grinning:
dad,presne ja....taky ucitelka neco mlela jak to usit a ja jasne vim a prd otocila jsem se a uz to bylo a pamatuji si,ze me to vubec nebolelo....akorad mam na prste ted jizvu :grinning:
23. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek