• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: no vidis to me nenapadlo... :grinning: :grinning: :grinning: proto se menim ve velrybku :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vždyť ten pupík máš pěknej,takovej normoš,nic obr,to se jen ty tak vidíš :wink:
23. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu :grinning: :grinning: ty nekoukas na sanitku nebo co?......
23. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,romotáta šel hnípat,je mu nějak blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čumím na Wetten, dass
23. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pes prudí,jako nějak nechce jít chrápat a já jí tady furt musim dělat zápasníka :angry: lozí za mnou s kachnou,nebo s hadrem a já tahám,hážu
23. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
medu ja jsem koukala taky chvilku na Wetten dass,ale pak jsem sla do pelicku a pekne jsem si cetla cokotata prisel okolo 24hod.tak jsem zase vstala a kecala snim do jedny do rana... :grinning: :grinning: :grinning:
to vis fufinka je jako dite chce si hrat :wink:
24. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem dneškem vysadila prednison,protože mi strašně bolí hlava a tak týden mám šílené stavy na vraždění vlastního manžela,jen ho uvidim cítím šílenou nenávist..takže končim..
24. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Leni,no a už ho nemáš brát,nebo sis to sama určila,že na to pečeš,protože jinak zabiješ Vládíse?já to mívám i bez prednisonu :grinning:
24. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo medu sama jsem ho vysadila a seru na kontroly a na všechno ..musim si najít jinej smysl života ,tohle neni správná cesta ,lámu to přes koleno a mozek stávkuje ..brzy bych skončila v krimu
24. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
14dní to šlo a pak šílené bolesti hlavy a ten vztek ,jak ho vidim nedokážu mluvit ..odpouštět ,nenávidim ho ..za to jakej je,jak vypadá ,jak mluví a jak debilně čumí a vůbec ..bléé
24. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no znám to a moc dobře,jak se člověk něčeho chce křečovitě držet,tak to na just nejde a sere se ještě vše okolo.
24. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a on do tebe nějak reje?
24. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v týdnu jsem měla problém s vedoucí a on to nedokáže pochopit a tím to spustil naplno ..tu mojí nenávist ..mám pocit ,že se mu nemůžu s ničim svěřit,nerozumí mi nebo nechce ,at jde do hajzlu ,ted šel ven ..jinak jsem ten měsíc v práxci přežila díky 4dílům knížky a dneska jsem to dočetla ..ve středu se balí a ve čtvrtek zbytek a od pátku jsem doma ..
24. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuwa,dvakrát jsem něco napsala a nejde to odeslat,furt se mi to sere na první stránku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
jakl jsi s Vládísem dlouho?
24. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu začlo to tim ,že jsem chtěla poradit s pc a on na mě jak na debila zařval ,že mi to nebude řikat 100krát .. a to neměl dělat a od tý doby je to u nás hustý ..
24. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
2,5 roku a mám pocit ,že trpim 100let
24. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenže chlapi,myslej jinak,to víme ne? :grinning: a jsi smutná,že tam končíš,nebo jsi ráda.
24. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaa,panáček asi neměl náladičku :grinning: :grinning: máš mu říct,že stokrát nemusí,ale že by stačilo jednou :grinning:
24. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no víš já se urazila a on mi to zopakoval takhle v něčem 3dny za sebou ,že jsem nesměla promluvit ,na nic se zeptata ,tak už se neptam jenom veju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem smutná ,no leda v tom ,že jsem už pochopila co mám konečně dělat a končim.. a ve zkušebce ,to mě sere nejvíc ,jinak mám slíbenou fachu od března
24. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v tom Lidlu?
24. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to ne ,v hadrech zase ,do lidlu bych nešla ..to neni na moje záda ..ale právě to znamená zase spousty nové práce s pc a vladís mi to přece nebude učit ..
24. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tý telce je taky takový zoufalý hovno ..achjo ..mám depresi jak bejk ..
24. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si číst meditační techniky ,třeba mi to pomůže přežít moje stavy
24. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co by tě to učil,naučíš se to sama :wink: jo meditační techniky mám doma,zatím jsem se to nenaučila :grinning: psycho jsem stále :grinning:
24. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to si asi taky půjdu počíst,protože mám jít zítra do práce a už mám od rána průjem :grinning: :grinning: a nehty zhryzaný,že bych blila
24. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem udelala bramborovou polevku a jsem uplne hotova..... :wink: jeste jsem chtela udelat rizek,ale nemam silu..venku opet chumeli,tak me to sere......
koukam jakou jste tu probehla debatu....
leni,ze ti ten Vladis nepomuze,pri tom to delas i kvuli nemu :angry:
medu,ty porad kouses nehty to uz nemas zadny ne?
24. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Coko,ne nemám,je to hnus,ale jsem jak hlodavec :angry: :angry: přijdu později,jdu na procházku se zvířetem,se nějak nuďánkuje :unamused:
24. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dadouš mi odjel a tady nikdo, sem si to myslela :sweat_smile:
leni ten vladís ti dava :angry:
medu bacha abys neměla předkus od toho ohryzavaní :sweat_smile:
coko řízek bych si dala taky :sweat_smile:
24. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky urvala jsem si 1neht a mám jako dost ..to byla bolest jako kráva a kdybyste viděly toho chudáčka co mi zbyl po vietnamským zásahu to byste čučely,list papíru je silnější ..připadam si jako bez nehtu ,je to citlivý jako bejk.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pokusim se to ještě 2měsíce vydržet ,pak uštípat štipkama na minimum a urvat zbytek tipů a končim z nehtama ,jo bylo to krásný ,ale nejsem člověk co leze někam pravidelně,každá závislost mě odrazuje ..proto nepiju kafe a ani nekouřim a :grinning: :grinning: :grinning: ani nesouložim
24. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek