• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ted mám prstíček jako paličku na bubínek a ples před náma ,to budu mít ruce nevim kde .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zase bude vedoucí v krámu mít kydy ..ted jí to může být u prdele když končíme ,ale až začne facha nová ,to budou zase kydy jak mít upravené nehty ,ale s umělákama končim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leni ja vždycky když jsem sundala nechty, tak jsem pak furt ruce svírala do pěstičky, jsem se za ty kopýtky styděla :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsi je měla tak zničený?
24. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uplně se mi loupaly vrstvy nachtu, jak šupiny :confounded:
24. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nemá co loupat až mi upadne ta poslední šlupka co mi zbyla tak jsem jak po zásahu chirurga ,bez nehtu
24. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: klika je, že nechty dorustaj :sweat_smile: přejed to bezbarvym lakem :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přejela jsem to zpevnovačem a je to fakt hnus .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nikdy více ..ale msim uznat že to bylo pěkný ,škoda že to nemá delší trvání
24. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bych ti dadu představila ,sám sobě sám...sama se i střiham páč nesnášim když na mě někdo hrabe a zase bych musela někam chodit ,mě asi chybí nějaký ženský bunky ,na kosmetice jsem v životě nebyla
24. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo na tohle se vyplatí, pořídit si domu nechtovy studio, a když je problem tak to hned opravíš, stojí to do dvou tisíc ale zas se ti to vratí :sweat_smile: ja se na to furt chystala, ale zatím mi to nevyšlo ty dva litry investovat :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych na kosmetiku asi taky nevlezla, a u kadeřnice mi vadí jen ten čas kterej tam prosedím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vadí když mi kdokoliv hrabe na vlasy ..i na kozy a vůbec jsem nějaká od přírody podivná :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: se z tebe poseru, už aby bylo leto, tzřeba budeš veselejší :grinning:
24. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani v létě mi nikdo nesmí hrabat na kozy :confused: :confused: :confused: :confused:
24. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak s tebou to je taky těžky :angry:
24. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem ted prisla z venci,zacala tam chumelit,tak jsem se musela schovat s cokotatou na kavicku a ja prasatko jsem snedla neco jako palacinku (Crepes)a na tom byla van.zmrzlinka,karamel,slehacka a bylo tak dobry :wink: a taky jsem ted vlezla na vahu a mam taky dost...takze prestavam zrat sladky....
medu neblazni vis jak budes vypadat,bez nehtu...bych ti dala lak,ktery kdyz okouses,tak mas hnus v puse a hned se to odnaucis.. :grinning:
dad,ty jsi sama doma,teda to mas hawai vid......PC sama pro sebe :dizzy_face:
leni,to boli jako svin,znam to taky,ale ja kdyz jsem davala ty nehty pak dolu,tak jsem je ostrihala na kratko a to co me zustalo na nehtu jako mem,tak jsem spilovala pilnickem a vypadalo to docela dobre a hlavne jsem to lakovala barevnyma lakama,aby to nebylo tak videt......
kde mame dnes nadis ani vcera tu nebyla a to je doma sama taky.....
24. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadís se prej doma válí :sweat_smile: jsem četla vedle na diskuzi :dizzy_face:
24. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja kosmetiku taky nemusim,jeste ze mam plet jako prdelku :grinning: :grinning: :grinning: a oboci si maluji sama....a nehtove studio jsem mohla mit taky,ale co o to ta trouba je za 2 litry,ale co to ostatni ten gel na doplneni a laky atd,je drahy jako svine.......
24. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nadis se vali na gauci,nozky hore a premysli co sni,ale pak zjisti,ze nema na to veci a musi to vymyslet dal...
24. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak si maluješ obočí?jako že nic nemáš a děláš si čárky? :confused:
24. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska pekla buchtu a dělala čočkovku prdlačku polévku ,nic víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,mam oboci,ale jsem albin :grinning: takze si musim kazdy den malovat...jinak vypdam jak sisoun :grinning: :grinning: znas ten film....a byla jsem parkrat na kosmetice a kdyz jsem se pak podivala do zrcadla tak jsem byla jako nasta :grinning: :grinning: takze uz par let maluji kazdy den ksichtik
24. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladís koupil dobrý jablka tak chodim na ně .. :wink: ,to je hrůza když neni do čeho hryznout ,ježiš asi jdu od pc jak tukam neht mi bolí čim dál víc :fearful: :rolling_eyes:
24. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda buchticku mnamky a cockovka je taky moc dobra...... :wink:
24. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak obočí si jenom škubu mám svoje černý ,ale pomalu budu taky albín tak to máš fuk ..stárne mi i obočí to je hnus ,jednou v peříčku bylo o příčeskách na pipky a nějaká tam řikala že si jí barví ,to jsem třeba nevěděla že i chlupy stárnou všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chvilku tady nejsem a to je tady živo :slight_smile: vyplňujeme papíry s Romotátou na pracák,docela porod co chtěj vědět,svině počítám že je zajímá i jak velkou podprdu nosím :grinning: :grinning:
jo a fufina už nemá dva zuby :grinning: :grinning: už nám dospívá holka jedna :grinning:
24. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu se u vás fifi 2krát vyspala a je dospělá ,taky aby ne ,s těma starostma co? :grinning: :rolling_eyes:
24. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis,tak za chvilku budem barvit asi vsechno :grinning: :grinning: :grinning: no ja jsme si uz na to zvykla,takze to mam hned namalovany :dizzy_face: to mas vyhodu,to jsem si vzdy prala,bejt krasne opalena a mit oboci :grinning: :grinning: a ani jedno nemam :angry:
autor
obočí si taky maluju,mám ho taky směr albínov :confused:
no tak já mám obočí černý ,ale jako brežněv takže žádná výhra a opálenej ksicht taky nemám a plet jako zadek už vůbec ne ,takže bud ráda za svoje :wink:
24. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek