• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
to proto,že máš tvavý vlasy.moje máma si nohy taky holit musí a já nemám jedinýho chlupa
24. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko jen at blije mje to taky svině ženská
24. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky nemam moc chlupu,hlavne jsem idiot a holim si i ruce,takze vezmu strojek a jedu....a v lete se pak vsichni divi,ze nemam nikde ani jeden chloupek :grinning: :grinning: :grinning:
leni vidis par dnu tady a jsi uplne v poho :grinning:
24. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem měla na základce učitelku a ta měla tak chlupatý hnáty,že ještě dneska se mi udělá mdlo,když si na to vzpomenu a na těch drnech nosila silonky a ty chlupiska měla pod tím rozplácnutý jak nony od pavouků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: určitě proto jsem neměla dobrý výsledky na škole :grinning: :grinning: nemělo to na mě dobrý vliv a odpoutávalo mě to od učení :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja jsem dole taky na miminko :dizzy_face:
fuj jsem byla s karlem venku a tam je zase samec, brr :angry:
24. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyt jo čoko ..už se na to těšim až mě dáte do kupy :wink:
24. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu taky jsem mělůa takovou učitelku a byla to fakt hrůza
24. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to já jsem dole za medvědici :grinning: se dneska Romotáta leknul,když to viděl ve vaně,ale co je zima a tak jí nechám kožíšek :grinning:
24. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a od bejvaly švagrovy kamoška, vysokoškolačka měla chlupatou hruď jako chlap :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa zatim jdu si hodit sprchu a díky za povyražení ..je to lepší než sex
24. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kolegyně v bejvalej práci taky měla chlupatý kozy a i břicho,ale pípu si holila :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a co to je zas sex? :confused: :sweat_smile:
medu,tak to je taky hnus silonky a chlup pres to bleeee.....to bych vzala strojek a hned bych ji oholila :wink:
to je dobre leni,ze je ti snama dobre :wink:
jee silonky jsem na sobě měla naposledy na zakladce :grinning:
24. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku to právě ta moje učitelka taky,nosila hnusný šaty s dederonu a měla tam výstřih a tam :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: obr drn
no to ja mam kamosku a ta ma moc muzskych hormonu od mala a kdyz se narodila,tak byla cela chlupata,pak ji musela mama holit a ted se holi ona sama,ale i tvar to je mazec a zaroven i chudak....
hele ale mě to ted taky nějak víc roste a mam ty chlupy docela tmavy :angry: se asi měním :grinning:
24. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu dneska jsem dopo koukala na sanitku :sweat_smile: davaj ji na jedničce :dizzy_face:
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to mas asi taky hodne hormonu muzskych...me tenkrat v Brne,rekl dr.ze mam hodne hormonu a dal me na to nejaky prasky a ja ctu ten letak a tam ,ze muzu mit prujem,zle od zaludku a jak jsem to brala,tak me bylo tak zle a porad jsem sedela na WC,takze jsem to vysadila a sla jsem ke svy dr.at me udela testy na ty hormony a tam rekla,ze nemam jich tolik,abych musela brat takovy silne prasky.....takze si nevybes :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,tak jedeme stejnej seriál :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá jestli si za chvilku pustíme,ale nevím nevím,Roman mi tady sesmoluje ty sračky na pracák,já bych to nedala.jako prej jakou mám představu o platu :grinning: :grinning: :grinning: se tam ptaj,já bych jim tam napsala to by baba čuměla,no a pak asi i já až by mě vyhodila
24. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš aby se ze mě ještě nestal chlap :grinning: dadouš dneska konečně schodil fousy, se asi měsíc a pul neholil, takže ted zas vypada jak muj synek :grinning:
24. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele,aby se z tebe nestal těhotnej chlap :confused:
24. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu ja bych jim tam nepsala že peněz není nikdy dost :grinning:
24. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on měl vousy jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si ho neumím představit
24. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měl už to docela dlouhy a to je něco na mě, už mu to začlo lízt do pusy, :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj to nesnaším, tak to sundal :dizzy_face:
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tak přemýšlela :confused: že já vlastně nemůžu začít nic cvičit,protože všude píšou,že před cvičením nemáš dvě hodiny žrát :rolling_eyes: :rolling_eyes: kdybych dvě hodiny nežrala a pak začala cvičit,tak se vyvrátím hlady.No napadlo mě to teď,šla jsem uklízet zbytky oběda a než jsem to zavřela do misek,tak jsem si do každýhoi zbytku MUSELA kousnout
24. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vousaty taky nemam rada bleeee.....kdyz se hraje play-off,tak ten muj cokotata,taky ma vousy a je jak krakonos :grinning: :grinning:
medu,tak jim napis,ze penize potrebujes a at daji co nejvic :wink:
24. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu holka nemaš to jednoduchy :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a kam to davas vzdyt jsi jako proutek :grinning:
24. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak dadouš, žere stejně jako ja ale nepřibere, co jsem těhotna tak tři kila schodil :angry: už važím víc jak on :angry: to není fer :frowning2:
24. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek