IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
coko.joko
24. led 2010
dad,ale ty jsi mela malo,nez si otehotnela,ale ja se za chvilku neunesu posledni 2 mesice,teda mazec jak me to leze nahoru,zacinam mit depku z toho...a to mam jeste pulku pred sebou :-|
medunaautor
24. led 2010
coko,vždyť nevíš jak vypadám,začínaj se mi nebezpečně třít stehna o sebe ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
dadous
24. led 2010
no ja ted začínam pěkně otejkat, teda hlavně nohy, budu muset vytahnout pantofle z kufru a dat tam větší :-N no ja to vidím že se na těch 20 kilo dostanu ]-( už mi chyběj jen 4 kila :-N
coko.joko
24. led 2010
medu nevim,ale podle fotek vypadas na hubenoura 😉
dadouska neznam nama foto v albicku,ale taky si myslim,ze neni zrovna z tech tlustych 😉 20kilo..no to budu mit taky..ja zatim teda neotejkam,ale kynu... 😃
lenkacar
24. led 2010
medu u vás to je nějaký složitý ,tady to s tebou vyplní bába na místě a o kč tam nikdo nic nepíše kolik bys chtěla to většinou až u dotazníku na práci konkrétní
medunaautor
24. led 2010
no tak já taky přibírám,ale má to háček,nic ze mě nevypadne za těch 9 měsíců co to tady s váma prožívám,takže kynu pro vás 😃 😃 děláte mi chutě se žrádlem a já neodolávám a tak to vypadá 😃 😃 😃 takže za moje obžerství můžete vy 😎
lenkacar
24. led 2010
medu čim jsi starší nějaký to kilko je jen dobré na vypnutí pleti 😃 😃 😃
dadous
24. led 2010
jo medu je hubenour x-)
lenkacar
24. led 2010
já jsem teda nejvíc vypnutá na prdeli a ve stehnech asi tak 20kg tuku 😃 😃 😃
lenkacar
24. led 2010
tak jdu na telku papa holčičky moje rozdivočený
medunaautor
24. led 2010
jo medu byla hubeňour,Dadoušek mě viděla v létě.Leni máš recht,budu žrát,seru na to,alespoň budu vypnutá 😃 😃 😃 ale je mi záhadou,že se mi to vypíná jen na břiše a prdeli,jo a stehýnka taky
coko.joko
24. led 2010
no to ja jsem teda vsude tad rozjeta a to se me vubec nelibi,nerikam,ze jsem byla jako vyzle pred tim,ale na zakladce a na ucnaku jeste jo 😃 😃
medunaautor
24. led 2010
to já byla právě vždy jako z Dachau
dadous
24. led 2010
coko mrkej do alba dadoušek :-N
medunaautor
24. led 2010
Leni,tak pa,ani jsi nenapsala co tě tam tak táhne k tý bedně 😉 co dávaj pěknýho?
dadous
24. led 2010
teda kobyla se zas coura ]-(
medunaautor
24. led 2010
no teď to chci napsat,že Pardubickou by nevyhrála tahle kobyla 😃 😃 ty vole ta fotka 😃 😃 😃 jak sraz třech z dachau 😃 😃 😃
dadous
24. led 2010
to mužem říkat že to jsme byly ještě holky hubeny 😃 ale ja myslím že ty vypadaš furt stejně =-)
medunaautor
24. led 2010
jdu na chvilku na bednu,možná bude sanitka...dneska konečně.proč se to tak couráááááá,to neni na moje nervy,kousat neni co,tak hulim jak pitomá vzteky ]-(
dadous
24. led 2010
je to brzda ]-( ]-(
coko.joko
24. led 2010
Tak jsem se po 2 hodinach konecne dostala na kobylu,ale opravdu to je o nervicky....cokotata me musel dojit pro veceri,protoze jsem hotova....
dadousku teda ty jsi hubena jak lunt a medu taky....no bylo by super,udelat srazika,ale to asi pujde tezko 😉 kdyz je kazdy z jineho kouka...no ja to mam kousek k dadouskovi,kdyz jsem u nasich v lete 😃 😃
coko.joko
24. led 2010
tak ja jdu do koupelny a spat,prezrana a unavena.....
dadous
24. led 2010
:-N až pojedem na nakupy v letě tak se někde scuchnem x-)
coko.joko
25. led 2010
Ahojda,
myslis dad,jako v Hradci?.. x-)
holky me se tak nechtelo dnes vstavat....jsem ted vylezla a sla bych znova spat 😎
coko.joko
25. led 2010
Teda kde jste holky....
tady od vcera chumeli..a uz mam po nalade,hrozny poco... 😃
nadis.h
25. led 2010
AHoj tady svítí oskar. 😃
coko.joko
25. led 2010
ahoj nadi,poslat oskara ke me.. 😃 😃 at se ohreju,zima je velka....brrr
nadis.h
25. led 2010
Oskar svítí,ale kosa jak v Rusku. Je tu -10 možná víc. ]-(
coko.joko
25. led 2010
Tady je +3,ale oskar nikde jen porad neco pada z te oblohy a me to hrozne rozciluje 😃 jsem se tesila,ze tu bude uz jaro a ono prd velebnosti.....
nadis.h
25. led 2010
Hahahahaha vtipálková-... 😃 Prý jaro.Tos i ještě počekáme.