• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no to jo,ale uz tu mohlo bejt....me by to nevadilo.... :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně coko, až pojedete do HK tak daš vědět ma udělame si s mímem vylet :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky,tak je tu zase zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Coko máte tam obchod Nanu-nana?tam jsem dnes byla a jedou už jaro,samej zajíc a jarní věci,to krapítek předbíhaj ale :confused:
25. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu, no co dyt velikonoce jsou už coby dup :sweat_smile:
25. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus medu,to vis mame a ne jeden a maji tam uz jaro,to mas pravdu :grinning: ale tady je kosa a porad pada :wink:
25. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky u nás nesvítil oskar ani na minutu ,ale byl u nás mráz jako bejčura
25. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a prej ma bejt -25 :confused:
25. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já šla z práce a bála jsem se i dýchat ,aby mi nezamrzla krční trubka :confused:
25. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je fakt v pr....zima jako prase....jsem si aspon koupila jarni kyticky,at mam doma jaro.. :grinning: :grinning: ale uz me to nebavi...porad se strojit....a to uz pomalu nezapnu bundu,takze opravdu to jaro chci :dizzy_face:
medu u nas mame i Depot a tam je to same....zajic a videla jsem tam pred tydnem i vajicka :grinning: :grinning: tady jsou proste prdli....ale ted tu zijou karnevalem,vsude masky a prevleky a za chvilku to zacne to zase bude bordel,jeste,ze ja nikam nejdu....nemam skym :grinning:
25. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky jarní věnec na dveřích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,spíš jarní-celoroční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vaja obarvim leda vladísovi .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to me dnes rikala mamka,ze tam je -20 a hlasi jeste vic....to je fakt hrozny.....bych tam asi umrzla...no vidis ty mas na dverich a ja mam v obyvaku a hned to je hezci,ale jsem zvedava jak dlouho me to vydrzi.... :dizzy_face:
ted cekam az prijde cokotata a budu muset uvolnit net.
25. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas se velikonoce ani nějak nedržej :confused:
25. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nedrzim velikonoce,takze zadny vejce nebudou :grinning: mam na to spatny vzpominky a hlavne jizvu jako prase pres tvar,takze me to muze libat...a nesnasim,kdyz vidim pomlazku :wink:
25. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to bude rychly, jeden šikovnej kop a je obarveno :grinning:
mě to přijde jako zbytečny svatky, ale někde na vesnici, kde držej kroje to muže bejt hezky :sweat_smile:
25. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,jeste kroj dej pokoj.. :wink:
25. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten by ted schoval tu naši tlouštku :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu na ulici :wink:
25. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tlousku,si pripadam jak vorvan :grinning: vse me je male...a dneska jsem na sebe koukala a zjistila jsem,ze me to jdu i do zadku a stehem,takze to bude veselo... :unamused:
25. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si ted musela koupit na ty dva měsíce bundu :confused: ale jen u ťavanu, pak ji střelím :grinning: no mě se to nejdřív vrazilo do ksichtu a pak postupně kaďak a stehna :grinning:
25. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak to ja mam vsude a ksicht no to zatim ne,ale to prijde citim to :grinning: :grinning: jsem se pekne najedla a jdu smer vana :grinning:
25. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja se pěkně nadlabnu ted u serialu, dam si chleba s medem :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tak u Vládísů se bude barvit na modro letos :grinning: :grinning: :grinning: jo velikonoce jsou dobrý ,tak akorát pro mužský,maj důvod se zežrat jako prasata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Coko,tady jsou fakt vypatlaný,jak říká Romotáta,odstrojíme stromek a už můžeme nandavat zajíce,tady to jede rychle teda :grinning:
25. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kun taky zase frčí :angry:
25. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám,že kobyla zas jede rychlostí blesku :angry: zítra nebudu a ve středu taky ne,jedeme na rajz s Romotátou,tak až ve čtvrtek na vás juknu holky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak tady nezlobte,pěkně se kulaťte a budu na vás myslet :wink: :wink:
25. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou holky a pěkný sny o nějakých krásných svalnatých chlapech :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jsem sama a od rana makam...ted nam tu vykoukl oskar,tak je hned veselo v baracku...
medu ty si uzij volno s Romotatou na rajzu a moc nezlob te :dizzy_face: :dizzy_face:
dad,tak chlebik s medikem,teda ty si davas... :wink:
holky dala bych si nejaky dobry kaficko..premyslim,ze odpolko asi pujdu do mesta,at se vyvetram a pokoukam co maji a dam nekde to kafe :grinning: :grinning: ale kdyz me to tak nebavi,kdyz jsem sama.....
26. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj coko, no ja bych sama taky asi nešla :sweat_smile:
26. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj dad,me to pripada jako kdyz je ten clovek na lovu :grinning: sedis popijis kavicku a cumis okolo a to nemam rada :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to jo a ještě k tomu těhule :grinning: jako třeba venku na zahradce by mi to ani nevadilo, ale lízt někam do vnitř to není nic na mě :sweat_smile: ale plno lidí si takhle zajde na kavičku :dizzy_face:
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek