IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. led 2010

to proto,že máš tvavý vlasy.moje máma si nohy taky holit musí a já nemám jedinýho chlupa

lenkacar
24. led 2010

čoko jen at blije mje to taky svině ženská

coko.joko
24. led 2010

no ja taky nemam moc chlupu,hlavne jsem idiot a holim si i ruce,takze vezmu strojek a jedu....a v lete se pak vsichni divi,ze nemam nikde ani jeden chloupek 😀 😀 😀
leni vidis par dnu tady a jsi uplne v poho 😀

meduna
autor
24. led 2010

to jsem měla na základce učitelku a ta měla tak chlupatý hnáty,že ještě dneska se mi udělá mdlo,když si na to vzpomenu a na těch drnech nosila silonky a ty chlupiska měla pod tím rozplácnutý jak nony od pavouků 😝 😝 určitě proto jsem neměla dobrý výsledky na škole 😀 😀 nemělo to na mě dobrý vliv a odpoutávalo mě to od učení 😀 😀

dadous
24. led 2010

jo ja jsem dole taky na miminko 😵
fuj jsem byla s karlem venku a tam je zase samec, brr 😠

lenkacar
24. led 2010

dyt jo čoko ..už se na to těšim až mě dáte do kupy 😉

lenkacar
24. led 2010

medu taky jsem mělůa takovou učitelku a byla to fakt hrůza

meduna
autor
24. led 2010

a to já jsem dole za medvědici 😀 se dneska Romotáta leknul,když to viděl ve vaně,ale co je zima a tak jí nechám kožíšek 😀

dadous
24. led 2010

medu a od bejvaly švagrovy kamoška, vysokoškolačka měla chlupatou hruď jako chlap 😅

lenkacar
24. led 2010

tak papa zatim jdu si hodit sprchu a díky za povyražení ..je to lepší než sex

lenkacar
24. led 2010

moje kolegyně v bejvalej práci taky měla chlupatý kozy a i břicho,ale pípu si holila 😕 😀 😀 😀

dadous
24. led 2010

😀 a co to je zas sex? 😕 😅

coko.joko
24. led 2010

medu,tak to je taky hnus silonky a chlup pres to bleeee.....to bych vzala strojek a hned bych ji oholila 😉
to je dobre leni,ze je ti snama dobre 😉

dadous
24. led 2010

jee silonky jsem na sobě měla naposledy na zakladce 😀

meduna
autor
24. led 2010

Dadoušku to právě ta moje učitelka taky,nosila hnusný šaty s dederonu a měla tam výstřih a tam 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 obr drn

coko.joko
24. led 2010

no to ja mam kamosku a ta ma moc muzskych hormonu od mala a kdyz se narodila,tak byla cela chlupata,pak ji musela mama holit a ted se holi ona sama,ale i tvar to je mazec a zaroven i chudak....

dadous
24. led 2010

hele ale mě to ted taky nějak víc roste a mam ty chlupy docela tmavy 😠 se asi měním 😀

dadous
24. led 2010

medu dneska jsem dopo koukala na sanitku 😅 davaj ji na jedničce 😵

coko.joko
24. led 2010

dad,to mas asi taky hodne hormonu muzskych...me tenkrat v Brne,rekl dr.ze mam hodne hormonu a dal me na to nejaky prasky a ja ctu ten letak a tam ,ze muzu mit prujem,zle od zaludku a jak jsem to brala,tak me bylo tak zle a porad jsem sedela na WC,takze jsem to vysadila a sla jsem ke svy dr.at me udela testy na ty hormony a tam rekla,ze nemam jich tolik,abych musela brat takovy silne prasky.....takze si nevybes 😀 😀

meduna
autor
24. led 2010

jo,tak jedeme stejnej seriál 😵 😵 jsem zvědavá jestli si za chvilku pustíme,ale nevím nevím,Roman mi tady sesmoluje ty sračky na pracák,já bych to nedala.jako prej jakou mám představu o platu 😀 😀 😀 se tam ptaj,já bych jim tam napsala to by baba čuměla,no a pak asi i já až by mě vyhodila

dadous
24. led 2010

ježiš aby se ze mě ještě nestal chlap 😀 dadouš dneska konečně schodil fousy, se asi měsíc a pul neholil, takže ted zas vypada jak muj synek 😀

meduna
autor
24. led 2010

hele,aby se z tebe nestal těhotnej chlap 😕

dadous
24. led 2010

no medu ja bych jim tam nepsala že peněz není nikdy dost 😀

meduna
autor
24. led 2010

on měl vousy jo 😝 😝 😝 😝 si ho neumím představit

dadous
24. led 2010

no měl už to docela dlouhy a to je něco na mě, už mu to začlo lízt do pusy, 😝 fuj to nesnaším, tak to sundal 😵

meduna
autor
24. led 2010

jsem tak přemýšlela 😕 že já vlastně nemůžu začít nic cvičit,protože všude píšou,že před cvičením nemáš dvě hodiny žrát 🙄 🙄 kdybych dvě hodiny nežrala a pak začala cvičit,tak se vyvrátím hlady.No napadlo mě to teď,šla jsem uklízet zbytky oběda a než jsem to zavřela do misek,tak jsem si do každýhoi zbytku MUSELA kousnout

coko.joko
24. led 2010

no vousaty taky nemam rada bleeee.....kdyz se hraje play-off,tak ten muj cokotata,taky ma vousy a je jak krakonos 😀 😀
medu,tak jim napis,ze penize potrebujes a at daji co nejvic 😉

dadous
24. led 2010

medu holka nemaš to jednoduchy 😀 😀

coko.joko
24. led 2010

medu a kam to davas vzdyt jsi jako proutek 😀

dadous
24. led 2010

to je jak dadouš, žere stejně jako ja ale nepřibere, co jsem těhotna tak tři kila schodil 😠 už važím víc jak on 😠 to není fer ☹