• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahojda,
ja jsem se vcera sekla ve meste a prisla jsem domu v pul jedenacty vecer...koukala jsem v hospode na hokej :grinning: :grinning: a v noci me bylo zle a od rana litam smer WC.... :unamused: :unamused: takze nic prijemnyho..
medu,jak ses mela ty na rajzu :dizzy_face:
dadousek tu uz tu nebyla dlouho :wink:
29. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj ,já jsem mrtvola hotová,až mi trochu přestanou bolet svaly tak napíšu více ..jenom v kostce ,šéf je debil jak anděl ,plete si ženský s chlapama...kdybyste viděly co jsem musela tahat ty 2dny tak by vám spadla brada ..samo ,že se mi opět rozjely záda ..jsem na brufenech
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda leni,to ti verim,ze toho mas dost,ale sef nema pravo vas takhle tyrat,ty muzes tahat jen 5kilo na to je zakon...zada jsou svine..na ty na trpim od mala a to me pak uz ani prasky nepomahaji :rolling_eyes: tak se drz a az budes mit klid,tak mrkni
29. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda , jen se hlasím, snažím se ted co nejvíc ležet, kvuli těm nateklym noham, a pomaha to. takže vysedavaní u netu ted trochu víc omezím :dizzy_face: opatrujte se, my tady asi za chvíly zapadnem sněhem, je to na poblití, furt kyda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadousku,jen odpocivej to je ted potreba,at jsi v poho :dizzy_face: :dizzy_face: jen sem tam na nas mrkni,at vis jak se mame my :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ještě hlasím, vzkaz od koblížka:
Převezli nas do nemocnice v Plzni, tak sned tu naši maličkou udrží ve mě co nejdyl, mame kontrakce. pozdravuj všechny kobylky :dizzy_face:
29. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dadousku,tak az budes psat koblizkovi,tak ji pozdravuj a ze ji drzime vsechny prstiky,at jeste vydrzi.......a urco nam zase napis......
29. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně už je to vyřízeno :dizzy_face: to maj ještě holky čas :confused:
29. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to maj teda a tak doufam,ze vydrzi holky co nejdele.....ted nevim kolikaty je tt.......
29. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: taky jsem musela zalistovat :grinning: 29tt, to je ještě moc brzo, ale tak chvilku si poležej v nemocnici, tam na ně daj pozor :dizzy_face:
29. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem listovala,ale nenasla :wink: tak to je opravdu brzo,tak at vydrzi...a co ty prosim te,nepomaha ani to magnezko na ty nozky
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak to je mazec s Koblížkovnama :confused: nojo,poleží si,bude to dlouhé ale pro miminko vše :wink: Dadoušku ty oteklino,tak to musíš mít nožky hore,ale žádný prasečinky jo :dizzy_face:
Leni,s taháním věcí to je všude,normálně na to serou co se může a nemůže.Vozík s věcma co taháme v hotelu,to je taky maso.Dneska jsem byla poslední den
29. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ted mi fakt pomaha bejt bez ponožek a nohy mam furt nahoře a už mi jsou vidět i kotníky :grinning:
29. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku,tak super,jen tak dal,at to pomaha mit nozky hore :dizzy_face:
medu,tak posledni den,to chce oslavit ne?Ze mas pokoj od te pakarny....
29. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu, no jo tak konečeně maš pakarnu za sebou :sweat_smile: tak ja zas mizím, zejtra mrknu, dadouš je celej den v praci tak tady bude volno :dizzy_face: :dizzy_face: tak papa
29. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Coko a opuchlej Dadoušku s kotníkama :grinning: no pokoj mám,ale co bude dál????
29. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,das ted pauzu budes na pracaku a podle Romotaty jestli najde praci a kde hlavne,tak budes hledat taky :wink:
29. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,aby našel hlavně :frowning2:
29. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja myslim,ze najde :wink:
29. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdeme dokoukat poslední díl sanitky-konečně :angry: včera umřel v dílu bartoška,tak to tady bylo slzavé údolí :cry: :cry: :cry: oba jsme békali :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo koukej te me se ted sekl net,takze ho taky vypinam a jdu k telce.... :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu já si byla dneska pro výpověd a v pondělí klušu na pracák :wink: ,je mi trochu lépe :wink:
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojda holky kobylovniční :slight_smile:
Leni,já už byla na pracáku,tady musíš ještě než končíš,jinak dostaneš zastavení peněz :confounded: Tam jsem dostala papírů na vyplnění,přesněji tři prdele papírů,tak to Romotáta vyplnil,dalo by to na tlustější románek a poslal to tam a už to tu mám zpět,ješttě mi tam schází zápočťák z firmy,kde jsem rabotala teď,hlavně že říkala baba ve firmě-my to pošlem,no neposlala,tak tam v po jedu ať mi to navalí a zavezu to osobně na pracák,jinak jim to bude zase vše další měsíc trvat
30. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to je vsude stejny...vim jak tu Vrata semnou lital kvuli financaku,taky spoutu papiru a kdyz jim to das,tak to se jim nelibi a to je spatny a porad dokola...takze v klidu....nam tu pres noc napadl snih,ale ted to taje a sviti Oskar ja varim a uz se tesim odpolko pujdem ven at jsem na vzduchu :grinning:
30. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Coko :wink: taky vypadneme někam ven,asi pojedeme do takové obory,jsou tam divočáci,tak vezmeme něco k žrádlu a dáme jim.Tady taky napadalo a je oskar ale v noci má být mínus 13 :confused: no a přes den to bude tát :unamused:
30. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co vaříš?
30. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz mam hotovo,jsem delala cockovku a kasi s rybkou :dizzy_face: nebavi me porad neco vymyslet....je to uz na palici :dizzy_face: je tady mame taky oboru a jsou tam zviratka,ale ted v zime to je zavreny,tak tam nemuzeme :frowning2: jinak v lete,taky chodime krmit...a pak tu mame jeste zvireci skolku je to v lese a tam je tolik zviratek,ze ty deti jsou uplne hotovy a ja taky :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bacha na tu čočkovku jo :sunglasses: to bude mít i Cokotáta pohyby :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to uz ma od mala ty pohyby :grinning: :grinning: :grinning: ted lezi na gauci a ja cekam,az vyleze a pujdem ven :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tam zima jak v pr...i,jsme teď přišli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek