IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. led 2010

čus, tady ani zima není, ale stale kyda 😠

meduna
autor
30. led 2010

ahoj,no taky začalo kydat 😒 Fufina byla jak dobytek,abych zase vysávala,všude kamínky,už mě s tím serou jak to furt kydaj na zem

meduna
autor
30. led 2010

už by jsi měla dát zase fotečku pupíka 😎

dadous
30. led 2010

hned to bude 😀

dadous
30. led 2010

je to tam 😵
karel ten je zas jak koule, když přijde z venku 😠

meduna
autor
30. led 2010

krasoň 😵 😵 vypadáš dobře,takovej pěknej ukázkovej pupík a malej

meduna
autor
30. led 2010

no to Fufina taky,celej pupek má obalenej sněhem a pak tady taje 😠 jo už nemá 4 zuby 😀 😀 😀 hlavně,že chce furt kousat vemeno jedno a nemá čím 😀 😀

meduna
autor
30. led 2010

kdybych si teda mohla prosit pani Dadouškovno,tak někdy taky vyfoť pupíka zepředu jo 😵

dadous
30. led 2010

jo to mam taky, tak vydrž 😵

dadous
30. led 2010

😀 😀 ze předu už tak malej není 😀 😀 😀

meduna
autor
30. led 2010

jo je to krasavec,mám tě pozdravit od Romana,koukal semnou na pupíkárnu 😵 😵 😵 jo na srtaně 33,ale nejsme si jistá.mandragora,ta má mini pupík taky,to já mám větší 😀 😀

dadous
30. led 2010

zas šmíruješ v albech 😅 že taky pozdravuju 😵

meduna
autor
30. led 2010

ne tak strana 38,se to posouvá jak tam přibejvaj fotky 😖

dadous
30. led 2010

no to je síla, no jo se ty holky pořadně nenažerou apak takhle vypadaj 😀

meduna
autor
30. led 2010

jo tak trochu tady šmíruju 😎 😎 😎 ale jsem nějaká kantáre,včera jsem zavínovala a dnes bych hajala 😵

dadous
30. led 2010

víno už jsem neměla dlouho 😅 ale pujdu se natahnout, jsem tady klohnila risoto 😕

meduna
autor
30. led 2010

no počkej po porodu 😵 tak jdu taky hodit záda a pak juknu 😉

coko.joko
31. led 2010

Dobre ranko,
teda dad,to je brisko krasny 😉
medu,to mas pravdu,ze je zima jako v pr....jsem vcera sla ven a musela jsem se stavit v hospode,protoze me byla takova zima...no a kdyz jsem prisla s cokotatou,tak jsem vlezla co vany a pod perinu...
a jinak tahle noc byla uplne uzasna 😉 nad nama cernoch a od 3 hod.si to tam rozdaval a vydrzel do 6hod.vrzani postele,hekani no uzasny...porad rikam,ze tenhle barak neni normalni 😕 ted musim varit a odpolko jsem sama,tak hodim taky zada,protoze vypadam jako kdybych byla na mejdanu 😀

coko.joko
31. led 2010

Teda tady to zije jen co je pravda 😀 😀 😀
ja jsem pekla buchtu,takze jsem se zase cinila....pak jsem si sepisovala veci do HK co nakoupit a ted si davam kavicku a za chvilku se jdu holit,protoze zitra mam tu kontrolu a test na cukrovku,tak at nejsem zarostla jak Ezop... 😀 😀

meduna
autor
31. led 2010

ahoj holky a Ezope 😀 😀 😀 😀 😀
tak černoch tam takhle řádil jo 😕 😕 to je jak u nás,ty dva od naproti,buď na tom ležej,nebo se rvou jak koně,tuhle na něj vzala nůž 😕 stála jsem jako správná sousedka nalepená doma na dveřích a poslouchala 😀 😀 šuplík jim tam bouchal jako sviňa,to jak tahala ty nože a on na ní řval,jo tak nůž na mě bereš a už to jelo,no a odpo už to tam bylo zase gut 😀 😀 😀

lenkacar
31. led 2010

ahoj medu si tipuju čím si jí tak mohl udobřit 😨 😕 😀 😀 😀 vytáhl na ní pro změnu mega černý péro ..tak holky je mi už lépe ,jenom mám opar jako prase přes celou hubu a ještě okolo

lenkacar
31. led 2010

zítra jdu na pracák,medu ty jdeš taky ne?

meduna
autor
31. led 2010

ahoj Leni 🙂 🙂 jo,ale až mi ta baba v práci laskavě vyplní dotazník,kterej mi poslala z pracáku.Ne náš soused neni černej,tak to na ní asi vytáhnul něco světlejšího 😀 😀 to je u nich normoš,rvou se jak koně,ona je hrozná,hrozně uječená

meduna
autor
31. led 2010

hele to máme stejný,taky mám opar 😠 jde mi až z rypáku 😝

coko.joko
31. led 2010

zdar holky,
medu taky veselo u vas 😀 😀 😀 😀 to nachapu...
leni,ja mam nad sebou cernocha 😀 😀 a ma svetlou slecnu,tak ji to asi bolelo,proto jecela jak prdla 😀 😀

lenkacar
31. led 2010

čoko to je jasný ,že řvala bolestí 😀 😀 😀 😀 a nebo smíchy .. 😝 😀 ,ráno si musím přivstat a udělat ze sebe drobet člověka,nejraději bych si natáhla na hubu masku a šla na ten pracák ,páč mám hubu jak havajskej domovník 🙄

lenkacar
31. led 2010

moje sestřenka včera porodila Adámka,ta by mohla rodit za kus salámu ,hod. se všim všudy a to má dítě a všechny rychle ,jo to je dar ,asdi za to ,že celou dobu hulí ,chlastá a fetuje ..dopr...

lenkacar
31. led 2010

jo aha nebyl tam numlock ,tak oprava porod za 2hod. a děti má 3. ☹ 😠

lenkacar
31. led 2010

dneska jsme jeli nakrmit miciny a tam půl metru sněhu,dostali zbytky z toho rozteklýho mrazáku,co ještě ušly tak nějak ..pustily se do toho,ale já už tam jedu až sleze sníh ,to brodění v závějích ,díky nebudu opakovat...auto jsme nechali pomalu ve vsi ,taková dálka tam .. 🙄 konec solidarity s čičinama..

lenkacar
31. led 2010

tak se mějte holky moc hezky ,jdu spát ..papa a hezké sny všem 😉