• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jdu taky do pelechu,začuměla jsem se na bednu a ráno musím jít vyřizovat ty sračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo Leni,tak to je,takový roděj jak jabloně :frowning2: :frowning2: Brácha od mamky,má synáčka ,ten klofnul nějakou buchtu,pěkně fetujou,chlastaj a porodila zdravou holčičku a nechtěla ji,nakonec si jí vzali její rodiče a to ještě s tím,že ten její táta to nechal natočit Novu,prej to bude teď v bedně v únoru,na vlastní oči,má se to jmenovat:děti feťáků :angry: :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak mrkam,mrkam.....
leni a zeptej se v lekarne prodavaji mast na opar a je to z konopi a pry pomaha,tak vyzkousej..
jinak,k tem detem,taky znam takove...co pijou,huli a rodi kazdy rok....je to hnus a chudacci ty deticky,pak jsou lidi,ktery chteji moc a nejde to....porad rikam,ze ten nahore neni :unamused:
medu,tak to se podivam budu hlidat ted v unoru na Vlastni oci.....
Tak holky,at dobre poridite a vyridite a pak napsis te :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus jsem to oběhala a jen tak z poloviny ..nandaly mi papírů co mám různě roznést a oběhat razítka .. a 5.2 znova na nějakou schůzku prej :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,teda ty jsi rychla :wink: ja jsem sotva dovarila obed :grinning: to je hrozny co,porad chteji nejaky razitka a porad se jim neco nelibi :dizzy_face:
1. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :dizzy_face:
jo leni nebudeš se jen tak flakat, :sweat_smile:
medu nejsem si jista ale neskončilo už Na vlastní oči? ja mam pocit že ten pořad už není :confused:
teda coko , mate tam veselo v tom vašem baraku :grinning:
1. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda dadousku,
to mame veselo kazdy den,porad se tu neco deje.... :grinning:
a jak se mas ty?
1. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobry, nožky mam zas jak laňka :grinning: teda jako myslím ty kotníky že už jsou zas vidět, za to ruce mi ted puchnou :grinning: :grinning: :grinning: se z toho poseru, jak si na nich v noci ležím, tak je mam rano jak banky :grinning:
už jsi byla u dr , nebo teprve pujdeš? ja dnes musím schodit bobra, pač zejtra jdu do poradny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ve čtvrtek zas na ultra, tak doufam že bude mimi vyčurany a už tam nebudu muset
1. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baňky :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,ja se taky porad pozoruji,jestli nejsem otekla a cokotata me rekl,ze jsem prdla,ze porad neco na sobe vidim :grinning: :grinning: a ze me to slusi vtipalek jeden :grinning: jinak ja jsem vcera pul hodky ve vane schazovala bobra a muzu ti rict,ze teda mazec,uz to jde blbe...k dr.jdu ve 14 hod....tak jse mtaky zvedava co mam v brisku :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holka to se na stopro stejně dozvíš až u porodu :grinning: :grinning: no taky jsem na sebe zvědava, se mi rozbilo maly zrcatko, tak pojedu po slepu :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem taky jela na slepo,ale pak jsem to sla zkontrolovat k velkymu a kdyz prisel cokotata ve 24 hod.tak me rika,ze by me oholil,ale to radsi ne :grinning: :grinning: no,to mas pravdu u porodu,ale bych chtela moc ten kocarek modry jak se me libi :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
v modrym muže bejt i holka :dizzy_face: tak ja mastím do kramu zatím pa
1. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak coko kdepak se toulaš? jsem zvědavka :sweat_smile:
jo a že nevíte co děla dadouš? :confused: brousí a večer natře tu konstrukci :sweat_smile: konečeně :dizzy_face:
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkacar • snž • Dnes v 17:27
Která pravidla porušuje: | Zruš
ne jen hora papírů,ples bude v sobotu.dneska jsem byla nakoupit bižu a musela jsem si koupit boty u čonga páč se mi moje rozpadly a takovej trapas tam..já že si je rovnou necham na noze a on mi to blb odkejval že jo a po zaplacení že je mám sundat a já řikam ,že ne ,že si je necham na noze a on zase čínsky ,,ne ne ťundat,, já už vytočená a řikam proč a on zase jenom ,muťiš ťundat,,já vytočená ,tak jsem je sundala u kasy a on z toho sundal pípáky
1. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si udělala radost ,koupila jsem si gabanu ,tak si tady bvonim pro potěšení a vladís na to ,že prej kromě smradu nic necejtí,ten chlap je k nezaplacení :rolling_eyes: nechcete ho někdo?! :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jee Coko šla na kukandu prcka jo? :slight_smile:

Leni haha musíš ťundat... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

nadis tak jak se máš??? nějaké nové výsledky???
1. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady holky.....dr.dobry a mame tam pindu......prcek meri 33cm a vazi 800gramu,takze je to velky klacek.....jinak test byl v poho dostala jsem to ochuceny cernym rybizem a bylo to moc dobry...pak me jeste doktorka udelala odezvy a sla jsem domu.......
1. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko no ták.Hokejista budoucí. :slight_smile:

Ahoj Lucí. Vše v pořádku. :slight_smile: Jak se máš?
1. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis no už se cítím dost neohrabaně a malej řádí jak o život. Už se i těším i když strach už je taky na dením pořádku. Ale už se těším až ho budu mít v náručí. Zítra mám poradnu a monitor a příští út nebo středa nástup do porodnice. No a kdy ty máš další kontrolu???
1. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to nechci hokejku doma to bude plavec :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavec jo? :grinning: Tak to u nás bylo už rozhodnuto už před těhu, že to jednou bude člen Slovanu Liberec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Lucí s malym jdu v úterý za týden. A se mnu do špitálu 17.2.

Ty jo tak to už je fakt v zatáčce.Ale počkej..To bude takový šupec,že se bát pak už nestihneš a budeš mít malého u sebe. :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi,vis jak to je.....ted plavec a pak to bude opravdu hokejka :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic zase budu utíkat, jdu si dát něco dobrého na zub a lehnou si, dneska mě bolí záda jak čert. Moc moc na tebe budu myslet at všechny ko dopadnou dobře a možná se tu ještě ukážu.

Coko - plavci mají pěkný záda :grinning:
1. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Plavci jsou úchylní v těch čepičkách... :grinning:

Já jdu taky ke sporáku.Naklepat steaky.Budou s broskví,sýrem, šunkou a kroketama. :wink:
1. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak Cokomámo,honem si změň nepravdivé údaje v profilu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to se mate dneska,tak dobrou vecu...ja jdu taky neco udelat mam hladik....pak mrknu
1. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,tak to by jsi se asi kurevsky divila,kdyby jsi tam na kase začala pípat :grinning: :grinning: Kolik stojí gabana u vás?
1. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu,jak to,vzdyt tam mam kluka...... :wink:....
a ten malej ma nos po cokotatovi :grinning: :grinning: ja to naskenuju zitra a vyfotim Vrati no a uplne stejny :grinning: :grinning: jsem se tomu musela smat
1. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kluka,ale ty budeš mít holčičku jsi psala :confused: :confused: :confused: :confused:
1. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek