IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. únor 2010

aha jsem četla jinde 😨 😨 😨 😨 😨 😨

meduna
autor
1. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsem žrala a čuměla na jinou diskuzi,jsem to nějak naklikla a už to bylo a nekoukala a myslela,že to ty 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
1. únor 2010

medu,to musis cist nas a ne jinde 😀 😀 😀
co na pracaku,dobry.........

meduna
autor
1. únor 2010

to je tak,sedím,žeru,řvu an Romana,aby si dal méně tu hroznou prahudbu co poslouchá 😠 😠 😠 😠 😠 a ještě čumím na Fufinu,dneska měla kapánek řídkou příhodu a tady DOMA 😠 😠 😠 😠 no a byla jsem na jiné diskuzi z toho všeho,přečetla jsem si že jsi pila ten blivajz a pindika a pak klikla jinam a divila jsem se,proč píšeš nejdřív pindika a pak holku 😀 😀 😀 😀 asi si dám diazepam 😀

meduna
autor
1. únor 2010

jo tak na pracák jsem se nedostala,volala jsem tam a mám přijít 8.2 a pak hned 10.2,to nevím proč.akorát jsem byla u šéfky,nechtěla mi to napsat co jsem potřebovala,tak proběhla hádka,ale mám to nakonec 🙂

meduna
autor
1. únor 2010

já si to přečtu znova radši 😀 a byla to Lenka,kdo psal o těch botech jo 😕

lenkacar
1. únor 2010

no ona čoko psala pindu a měl tam být háček asi 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak se v tom vyznej medu co vlastně čekaj 😀 😀 😀 😝

coko.joko
1. únor 2010

medu ja nevim o jakych botach mluvis jsem asi taky mimo,ale z toho,ze jsem ted fotila Vratu z profilu a nafotim tu od dr.a musim porovnat ten nosak 😀 😀 ten me rika,ze jsem uplne prdla lezi na gauci,ale za chvilku jde masirovat takze budu sama 😵 😵
co posloucha za hudbu Roman...... 😉

meduna
autor
1. únor 2010

pinďu jsem pochopila,ale pak mi bylo divný ta holka,no nic už jsem na dobré diskuzi 😔 Coko,boty jsem četla správně,už jsem zalistovala zpět,tak byla to Lenka 🙂 dej do alby,my porovnáme ty klofáky
jo a jede tady Zagorka,ale prahity 😝

meduna
autor
1. únor 2010

leni a kolik gabana stojí

coko.joko
1. únor 2010

😀 leni.....ja,ted se tu smeju taky...opravdu to tak je pinda,ale ja nemam ceskou klavesnici a na nemecky nejsou hacky a carky 😀 😀 😀
gabana je docela draha,tady jsem si chtela koupit a ty prachy za to nedam.... 😵
medu,Zagorka to je super hit a nejvic------Usnul nam spi 😀 😀 to posloucha cokotata 😀

nadis.h
1. únor 2010

😀 Zagorka

coko.joko
1. únor 2010

nadi,cemu se smejes 😀 😀
je to tam v albicku,tak mrknete.....pak to musim vymazat 😵 😵 😵

meduna
autor
1. únor 2010

jo to už tady jel dneska i Sodoma 🙄 🙄 🙄 Gabanu jsem měla ale moc na mě nevoní,já miluju Femme od Bosse,pak bvlgari-omnia a ještě Jil Sander-sun,to jsou moje vůně.Roman mi minule koupil od Lancomu tu novou a ta mi moc nevoní

lenkacar
1. únor 2010

malovaný džbánku ,lalalala...gabana stojí 1700kč lalala

lenkacar
1. únor 2010

ty vole to je vondrajda co?no to je fuk ...

meduna
autor
1. únor 2010

Coko,to je hotovka,maj s Cokomimi a Cokotáta maj stejný klofáky,jen Cokomimi ještě špulí pusinku 😀

lenkacar
1. únor 2010

hele klofec je vratislava o tom žádná 😉

meduna
autor
1. únor 2010

ne to je Zagorka s tím džbánkem

lenkacar
1. únor 2010

chichi já nevim která zpívala vo tom hrnci .. 😀 😀 😀

meduna
autor
1. únor 2010

ta cena je stejná jak tady,jsem to propočítala

meduna
autor
1. únor 2010

no Zagorka

meduna
autor
1. únor 2010

ale to ještě jde,jinak ty jeho prahudby to je děs běs

meduna
autor
1. únor 2010

a kterou vůni máš?

nadis.h
1. únor 2010

Tak to je fakt podoba!! 😅

Jsem se musela tlemit jak Vráťa pěkně pozuje. 😀

lenkacar
1. únor 2010

nechápu otázku ,dolce gabana má ještě jiné vůně?

meduna
autor
1. únor 2010

a to mu nevoní jo za ty prachy 😠 😠 😠 to jak já jednou koupila mojí mámě parfém za dva klacky a ona to tam furt měla a já jí říkám,hele ty se s tím nevoníš?a ona,hele Álo,to byla nějaká levná sračka od vietnamců viď,to ti tak smrdí 😀 😀

lenkacar
1. únor 2010

já se v těch parfumech nevyznam ..tohle mi docela voní ,ale mám to na zkoušku jestli mi to nebude vadit na astma ..

lenkacar
1. únor 2010

hele byli jsme na návštěvě a já umírala smrady a on že to stálo 3500kč 😕 🙄

coko.joko
1. únor 2010

holky,kdyby vedel,ze jsem to dala sem tak nevim.....je to tajny,jsem rekla,ze to musim porovnat v PC at to je lip videt 😀 😀 😀
Zagorka to zpiva.....
medu me taky voni Jill Sander....... 😀