• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Dadoušku,ale Karel to hodí na ty svoje noviny,nebo jen tak lážo plážo,kde ho napadne?jo Coko,Karel je pes
2. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko chapeš spravně :sweat_smile: jo a už vím proč mi tak puchly nohy, normalka jsem to měla z kafe, jsem si davala tak jedno nescafe s mlíkem denně, a ted ho už tejden nepiju a mam klid :dizzy_face:
2. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jako nechápu,že ona si zaštěká na to že něco chce,třeba dolu z lavice,nebo že si chce hrát,ale jak jde o sraní,nebo chcaní,tak neudělá nic a ptám se jí a ona kouká jak bloncka
2. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu noviny ma tady v kuchyni, ale když tu sedím u poče tak to na ferovku hodí do obyvaku a zmizí jak tichej prd :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no protože kafe zadržuje tekutiny v těle,já před krámama,jsem jak baňka,protože kafe chlastám furt a těhu je taky jinej stav,zrovna jako krámy
2. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to je jeste stenatko :grinning: :grinning:
dad,to je mozny,protoze kafe odvodnuje a me rekl dr.ze kdyz me budou otekat nozky,tak si mam koupit ty puncochy a nosit je pres den a na noc sundat a nebudu mit kak krece,tak napuchle nozky a taky mam jist magnezko hodne
2. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo jsem netušila co mi jedno kafíčko uděla za paseku :confused:
2. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne ty chlapi to maji vse jednodusi nez my zeny :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
me tedka zaclo taky chutnat kaficko a piju ho uz tak 14 dni a pozoruji,ze mam ty nohy tezky :wink: takze se na to asi zase vyprdnu :dizzy_face:
2. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak coko ja kdybych si vzala punčochy tak by se ta nateklost navalila nahoru :grinning: včera jsem klečela, jsem něco skladala na zemi a když jsem se pak zvedla tak jsem měla stehna jak ten salam mozaika, jestli ho pamatujete :sweat_smile: jsem se musela smat jak to hnusně vypadalo :grinning: :grinning: ty vole jsem dobra zrudička ted v těhu :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem těžká celá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čekám toho rudýho hnusa :angry:
2. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to zas bude pak si zvyknout na kramy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku zrůdička :grinning: :grinning: ty tak kecáš,já chci bejt taky těhuzrůdička a ne jen zrůdička :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já si na ně ještě nezvykla a to už krámuju od 11 :confounded: :confounded:
2. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
se smeju......
dad,to je prd ja jsme jak vorvan a nejlepsi je cokotata,ten me porad rika,jak me to slusi :grinning: :grinning: a vcera jsem si vyfotila ksicht a pekne nateklej..a pak jsem rovnala naco do lednice a rvu na cokotatu,at me jde zvednout,ze me to uz nejde :grinning: :grinning: takze nejsi sama dad......
medu ja jsem taky byla vzdy pred tetou nafoukla jako prase a hrozne jsem zrala :grinning:
2. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no fakt, ja to nemyslím šeredně, ale prostě jak se to tělo mění, tak některy věci nejsou moc hezky :grinning: však neboj, musíš hodně požehlit u doktoru a pak hura do boje a taky budeš psat jaka jsi těhuzrudička :grinning: jsem zvědava kdo tady letos první najde // :sweat_smile: medu musíš, musíš :grinning:
2. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo coko to je přesny :grinning: :grinning: taky funím jak lokomotiva :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
me teda nevadi :grinning: dva dny zeru prasky na bolest a pouzivam tampony,takze v poho....vlozky nesnasim a neumim si predatavit,ze me je daji v porodnici :grinning: :grinning: to bude neco.....
medu neboj taky budes zrudicka a krasna.....
2. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ,ale co dělat,aby to vyšlo :angry: :angry: :angry: někdy dumám,mám ještě něco podstoupit,nebo ne?jako vyšetření myslím,ale oni stejně asi taky nic nevymyslej
2. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vždycky z tamponu bolela kačena, ji mam asi nějakou citlivou :grinning:
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to necham medu a lene....ja uz nechci letos bejt tehu :grinning: :grinning: staci me tohle opravdu...
medu a proc musis cekat tak dlouho na dalsi pokus a ty chodis do Plzne a platite si to sami
2. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tampon jsem nenosila nikdy,mám ji asi malou a zahnutou :dizzy_face: :dizzy_face: ale jednou jsem to prubovala a málem jsem omdlela,hnus Velebnosti
2. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja si zase neumim predstavit,nosit vlozky....to je proste pro me neco hroznyho,porad se hlidat,jestli jsem neprotekla atd....takhle dam tampon a mam klik :grinning: :grinning: protoze vy jste holky jak vyzlicky,tak proto vas to tlaci,to ja co jsme kreva a mliko,tak to snasim dobre :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu když to vyšlo jinejm , tak vam to vyjde taky, ja spíš myslím že je na hovno to dojíždění, to taky určo uděla svy :confused:
2. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo platíme to :frowning2: no dlouho proto,protože Romotáta po tom posledním už řekl,že nejde nikam,no krapet jsem ho usměrnila,tak prej v září,no a ani v září nevím,zda budeme mít peníze.Te´D jsme dobře v prdeli,jedeme do mínusu
2. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to na hovno to dojíždění,ale kam jinam,tady do Erlangenu nejdu ani za nic
2. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ja myslím , třeba aspon od toho oplodnění zustat tady v čechach do krevního testu, je jasny že po oplo ti ta cesta nepřida :confused:
2. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a tady v nemecku,kdyz mas nemeckou pojistovnu a romotata taky tak proc to nezkusite tady....to musi bejt drahy jako samoplatci.....ja vim,ze nas by to ted stalo pres 70tisic...teda v Brne....
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky možnost.kdybych měla prachy,tak bych si platila vzp v česku,ale nemám
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vedi vubec treba ty dr.kde je chyba....
2. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek