• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu nadis ma podobnej problem jako ty?
2. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko já byla tady v Erlangenu na pohovoru,jako katastrofa,nezájem,připadala jsem si tam jak debílek,tak jsme s Romanem řekli,že tam teda ne :angry: a nemaj prodlouženou kultivaci a jiná klinika tady v Norimberku neni,jen ta v Erlangenu
2. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo stejnej,taky nemá vejcovody jako já a já mám ještě krapet upravený vaječníky :confounded:
2. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale kde zjistit,proč jsem reagovala tak na ten agolutin,to mě zaměstnává,možná to byla jen nějaká náhoda,fakt nevím
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak proč nezkkusíte ten genet v LB, dyt to pak maš kousek k vašim ne? už z toho koktam :grinning:
autor
no protože je to přes 400kkkm :grinning: :grinning: :grinning:
aha,takze neco jako v Brne....jen prachy a nic......
ale to je skoda,protoze jeden znamej byl ve statni nemocnici tady v Düsseldorfu a stalo je to babku,leky si sehnali z holanska a hned na prvni pokus a maji uz 6 lety dvojcatka..pak jsou tu soukrome,ale to calujes je to na hovno...
2. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no promluvím s romotátou.ale ještě větší problém kkkde vzít prrrachy :grinning:
2. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už to na tebe skočilo :grinning:
2. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela,ze namas jen jeden vejcovod....a ten agulutin to delala co,protoze ja ho mela taky poprve i po druhy a stal za hovno
2. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevím na kolik by nás to tady přišlo,ta kráva v Erlangenu říkala,něco kolem 2000Eur a to s tím,že polovinu zahradí AOK
2. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v prdeli, tak tahněte do čech a maš to :sweat_smile:
tak holky nekoktat :grinning:
coze 2000 euro to je mazec teda.....se posrali ne......proto vsechny skopcaci jezdi smer CR.....protoze tam je to levnejsi
2. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
agolutin je ale dobrej,vlastně nejlepší ze všech těch sraček co se dávaj,ale já byla jak v ohni,obr pupeny od prdele dolu,hrozný,myslela jsem další Palach
2. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
palach :grinning: :grinning: :grinning: a byl to agulatin,nebylo to neco jineho treba jina reakce na prasky a nebo na injekce.....me po tom bolely nohy a byla jsem hrozne unavena
2. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam to vyjde taky na 2000Eur,ale máš prodlouženou kultivaci a asi je to levnější v tom,že když už maj skopčáci vyplácaný tři pokusy,tak by je to stálo třeba 6000,nebo já nevím.Ale četla jsem,že někdo platil asi 800Eur,asi záleží na pojišťovně a klinice,ale jak jsem psala v okolí Nbg,neni nic jen ten Erlangen
2. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to jsou palky :confused:
2. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
agolutin,píchala jsem si ho po transferu,třikrát mi neudělal nic a po čtvrté jsem byla Palachová a musela jsem ho hned vysadit,pak to přešlo,tak usoudili,že to bylo z něho,ale nikdo mi neudělal žádné vyšetření,tak se můžeme jen domnívat.
2. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako ta kráva mi tenkrát řekla,aha vy už jste byla na IVF,tak to se musí prověřit jak to bude s pojišťovnou a placením,možná nemáte už nárok,tak jsem jí řekla,za prvé to bylo před 15lety a za druhé to bylo s jiným manželem a za třetí,ještě bych teda podle zákona měla mít nárok na jeden hrazenej pokus,no a pak jsme tam volali a naše karta najednou nebyla,odběry zatoulaný,tak jsme jim žekli až to najdou,ať nám to pošlou a čau
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten se picha po transferu...ale to je fakt divny a tak misto toho neco jineho....
to jsou palky to je sileny,by ten clovek musel krast.....
2. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v prdeli jaky to jsou vychcanci to se me chce akorad blejt....to rikam presne jako Brno.....a okolo Plzne neco neni jako jiny Car.....a kde bydli vasi.....treba tam nekde okolo a pak bejt u rodicu
2. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje řeč coko :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Coko,realita je bohužel taková,mě je 36,romanovi 44,máme dvě oplodka spolu za sebou a díky nim,nic,žádné úspory.jako my nemáme z čeho totiž šetřit,jelikož on je rozvedenej a platí na dvě děti a tady je to udělaný tak,že chlap je odrbanej do životního minima
2. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim medu,je to tezky a realita jeste vic,ale preci musi bejt nejaka cesta jak na to..a preci to nevzdas...musite jeste zabojovat a uvidis to vyjde ja tomu porad verim,ze letos to bouchne
2. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja bych si dala víno :confused: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to ja ne,ale ujizdm na pivu,kazdy den 2 sklenky pivecka a jsem spokojena :grinning: :grinning:
medu a jak babovka
2. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pivo se těším v letě na zahradce :grinning:
2. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja taky,ale ted me taky chutna si tady kupujem bud Budvar a nebo Plzen a je moc dobry :grinning: :grinning: pak se divim,ze mam takove prsa....
kde mame medunku,sla vytahnout babovku asi :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kdoví jestli ji nespalila :sweat_smile:
:grinning: aha tak ja pila špatnou značku piva :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek