• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jakej je ročník Cokotáta?
7. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pravda ja si taky porad rikam,vyprdnout se na ne.....cokotata je rocnik ti pisnu do IP,to je lepsi..... :grinning:
7. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,písni :sunglasses:
7. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas to tam...... :grinning: :grinning: ty jo uz zase seru tady jsem snedla rizek s houskou,litr dzusu ananas,ted tu mam cokoladu a jedu..... :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sereš nebo žereš :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jsem tu,porad a zeru a seru se tu se sestrou ktera me vytaci po icq :grinning:
7. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no počkej až tam přijedeš,tak jí to spočítáš :grinning:
7. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se sni moc nestykam....cely rok oni nevim a pak kdyz neco tak ji mam porad na icq a je to na dlouhy povidani.... :wink: a kdyz me vytoci,tak ji poslu k sipku a mam pak pokoj :grinning: tady pomlovam rodinu tfuj....to jsem co
7. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ona k tobě nejezdí do rajchu?
7. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra mi začíná kolotoč,ráno pracák,uterek roura-bojim :frowning2: středa repete pracák a odpo jdu uklízet jedný nový babě,jsem na to zvědavá,čtvrtek jdu žehlit a pátek praxi uklízet-uf
7. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,nejezdi sem.....ty blaho to mas taky frmol co.....proc jdes do roury kvuli zadum?Cokotata jde v utery taky do roury se zadama :wink: tak snad bude OK.......
7. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jde stejně jako já :grinning: já tam mám být už v 7 ráno :confused: no záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to mate stejny termin,ale ja nevim v kolik tam jde musi se dnes domluvit na zapase s dr.
7. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo medu,hledam maila a nemam ho...... :frowning2:
7. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mojeho nemáš :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,urcite mam to vis,ze jo,ale nevim pod cim me se to tam koduje automaticky a musim vzdy zadat prvni pismenko a uz naskoci,ale nevim jaky :grinning: :grinning: at zkousm co zkousim tak nic :unamused:
7. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem ti ho poslala :sunglasses:
7. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim a taky uz jsem to poslala ja tobe.....a ty se nekde flakas :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já to tady mám rozjetý na více stranách,pes,luxovala jsem,pak píšu sem a ještě jinam :grinning: :grinning: :grinning: ale už jsem vás viděla :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vim,ze pises vedle :grinning: :grinning: ja taky u toho delam jine veci,ale to zehleni ne a ne udelat....jsem ted mluvila s mamkou a ta zese co vse koupila a co si preju udelat k obidku,az tam budem :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jsem si dala ten turecky napoj a pekne malej skace :grinning: asi mu nechutna a mamince tak moc.....
7. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdy jedete?my asi 19.2.no však ty taky píšeš vedle :grinning: :grinning: všechno vidím :sunglasses: :sunglasses: jo a žehlit chci taky dneska.a co koupila,něco pro Cokomimi?
7. únor 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no se nediv,určo se ti tam nadouvaj střeva a nemá prostor :grinning:
7. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja vim,ze mas ocka vsude a nikde :grinning: :grinning: my jedem do cech 17.2...na den,protoze cokotata hraje u vas hokej a tak driv nemuzeme jet.....a vy jedete taky smer CR......
7. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka nam koupila zase nejaky bodycka,soupravu do porodky,pliny a dalsi veci..... :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku Ahojda................
7. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zase aukruju :sweat_smile: mam rozjety dvě soupravičky tak jsem zvědava, ale končí to až v devět :angry:
7. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko koukam že až pojedete z čech tak budete mít pěkně nabušeny auto :grinning:
7. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku ty zase kseftujes?tak at to dopadne......a jak to vis,ze budeme mit plne auto :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek