IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
7. únor 2010
no když čtu co všechno mamka nakoupila tak to bude na vozejk 😃
coko.joko
7. únor 2010
no to mas pravdu a to jeste bude kocarek,postylka a dalsi veci co koupime my 😃
dadous
7. únor 2010
no tak to je už na nakladak 😃 ale zas to budete mít z krku x-)
coko.joko
7. únor 2010
to jo,jeste,ze mame velky auto...... 😃 😃
medunaautor
7. únor 2010
ahoj aukrařko x-) a jak dopadl dadouš včera?
medunaautor
7. únor 2010
jo do Čech pojedeme
dadous
7. únor 2010
hoj, no dobře, dal si jen 4 pivka a v dorazil v jednu x-) pak mi v posteli vypravoval co a jak v hospě a v pulce věty usnul 😃
dadous
7. únor 2010
ale lena se nam neozvala,doufam že i odchazela za damu :-N
coko.joko
7. únor 2010
a na jak dlouho jedete do Cr....
teda jen 4 pivka jo?To je dobrej........
no lena ta asi spi.....
medunaautor
7. únor 2010
ne moc dlouho,jen asi 5dní,uvidím podle termínu co dostanu na pracáku :-|
Jo tak Dadouš usnul v půlce věty 😃 😃 😃 tak teď nevíš jak to dopadlo 😃 😃
Tak u Vládísů je asi dneska spavo |-|
dadous
7. únor 2010
no nevím a je mi to šumak 😃
medu to jako pojedete ted někdy? :-N
medunaautor
7. únor 2010
no asi kolem toho 19.2,ale Roman musí ještě ten den do Brna,je tam jedna firma a ten chlap s ním chce mluvit,tak pojedeme do Brna a pak k nám do České Lípy
coko.joko
7. únor 2010
😃 medu 5 dni je hodne,vis jak bych byla ja rada na tak dlouho...... 😃 😃 jezdite autem?
dadousku jak je ti to jedno to musis poslouchat pritele co ti povida. 😃
dadous
7. únor 2010
jéžiš nějaky hemzy od píva mě fakt nezajímaj :-p 😃
tak medu to si pak musíme zavolat x-) a vlastně by jste to mohli vzít z brna do lípy přes krakonošovo :-N
medunaautor
7. únor 2010
jo jezdíme teď už autem,jinak jak debilové s kuframa valkem,ale to bylo 5 hodin ve vlaku,vyseděnýho vlka 😃 😃 ale s naším autem mám strach,to nevíš jak to dopadne
medunaautor
7. únor 2010
Dadoušku,nic neslibuju,ale neni to špatný nápad.Sice by to nebylo z cesty z Brna,ale z Lípy by to šlo,jo a jak tam vypadaj cesty?
coko.joko
7. únor 2010
medu,to ja bych vlakem nejela ani boha...3 krat jsem jela busem a mela jsem dost......15 hodin sedet na zadku a fakt mazec....jo vidis vem to pres Krakonosovo a pak jeste pres Hradec a bude to........ 😃 😃 ti naplanujeme s dadouskem cestu....jaky mate vozitko?
taky me nebavi kdyz cokotata ma navato a povida me co a jak zazil....
dadous
7. únor 2010
jo cesty jsou dobry, aspon tady v okolí jsou ty cesty protaženy a udržujou je x-) ježiš to by bylo supr kdyby jste přijely x-)
coko.joko
7. únor 2010
holky tak ztahuji folm Avatar,tak jsem zvedava jaky to bude,vsichni rikaji,ze je to pekny,tak uvidime......
pujdu do vany aspon neco budu delat,kdyz uz nezehlim 😃 😃 a vysedavam tady na netu
dadous
7. únor 2010
no coko a ještě k tomu když chce člověk spat 😃 😃 takže mě pěkně probral, usnul si a ja zas čuměla do 4 hodiny než jsem konečně usnula :-N
medunaautor
7. únor 2010
Avatar je prej moooc pěknej,hlavně tím,že je to 3D
medunaautor
7. únor 2010
no bylo by to super,až tam budem tak mu navrhnu výlet,to on rád 😎
medunaautor
7. únor 2010
ale jak jsem v Česku,to je mazec,potřebovala bych se krapet naklonovat :-S
medunaautor
7. únor 2010
my dneska dočumíme tajuplný ostrov 😎
medunaautor
7. únor 2010
Coko,prej nám ho máš poslat až ho stáhneš 😎 😎 😎
coko.joko
7. únor 2010
dad,to mas pravdu to pak chrapou a clovek nemuze usnout,tak ja uz preventivne ho ukladam do obyvaku a mam klid 😃
medu,no ti povim zitra dneska ho ztahnu a zitra pustim...ja tyhle fantas filmecky nemusim,ale zase kazdy chvali,tak uvidime x-) jo a naklonovat bych se mela taky,protoze nevim jak to stihnu vse.....
coko.joko
7. únor 2010
a jak se to dela =-) klidne poslu,ale nevim jak
medunaautor
7. únor 2010
jdu vyvalit prkno na žehlení a asi se teda přemluvím,ale budu se muset za to něčím moooc dobrým odměnit 😃 😃 asi margotkou
medunaautor
7. únor 2010
se zeptám pak Romana,teď se mi nechce mluvit,mám lenoru 😃
coko.joko
7. únor 2010
jak to ze mas margotku a ja uz pres mesic ne 😢 ani tu blbou tatranku nemam 😃 jen lizatko se zvykou a mam ted plnou hubu zvyky a kdyz udelam bublinu,tak to mam po celym ksichtiku to mam jak masku 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli