• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no když čtu co všechno mamka nakoupila tak to bude na vozejk :grinning:
7. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas pravdu a to jeste bude kocarek,postylka a dalsi veci co koupime my :grinning:
7. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je už na nakladak :grinning: ale zas to budete mít z krku :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,jeste,ze mame velky auto...... :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj aukrařko :dizzy_face: a jak dopadl dadouš včera?
7. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo do Čech pojedeme
7. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, no dobře, dal si jen 4 pivka a v dorazil v jednu :dizzy_face: pak mi v posteli vypravoval co a jak v hospě a v pulce věty usnul :grinning:
7. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale lena se nam neozvala,doufam že i odchazela za damu :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na jak dlouho jedete do Cr....
teda jen 4 pivka jo?To je dobrej........
no lena ta asi spi.....
7. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne moc dlouho,jen asi 5dní,uvidím podle termínu co dostanu na pracáku :unamused:
Jo tak Dadouš usnul v půlce věty :grinning: :grinning: :grinning: tak teď nevíš jak to dopadlo :grinning: :grinning:
Tak u Vládísů je asi dneska spavo :pensive:
7. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím a je mi to šumak :grinning:
medu to jako pojedete ted někdy? :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi kolem toho 19.2,ale Roman musí ještě ten den do Brna,je tam jedna firma a ten chlap s ním chce mluvit,tak pojedeme do Brna a pak k nám do České Lípy
7. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: medu 5 dni je hodne,vis jak bych byla ja rada na tak dlouho...... :grinning: :grinning: jezdite autem?
dadousku jak je ti to jedno to musis poslouchat pritele co ti povida. :grinning:
7. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš nějaky hemzy od píva mě fakt nezajímaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak medu to si pak musíme zavolat :dizzy_face: a vlastně by jste to mohli vzít z brna do lípy přes krakonošovo :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jezdíme teď už autem,jinak jak debilové s kuframa valkem,ale to bylo 5 hodin ve vlaku,vyseděnýho vlka :grinning: :grinning: ale s naším autem mám strach,to nevíš jak to dopadne
7. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku,nic neslibuju,ale neni to špatný nápad.Sice by to nebylo z cesty z Brna,ale z Lípy by to šlo,jo a jak tam vypadaj cesty?
7. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to ja bych vlakem nejela ani boha...3 krat jsem jela busem a mela jsem dost......15 hodin sedet na zadku a fakt mazec....jo vidis vem to pres Krakonosovo a pak jeste pres Hradec a bude to........ :grinning: :grinning: ti naplanujeme s dadouskem cestu....jaky mate vozitko?
taky me nebavi kdyz cokotata ma navato a povida me co a jak zazil....
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo cesty jsou dobry, aspon tady v okolí jsou ty cesty protaženy a udržujou je :dizzy_face: ježiš to by bylo supr kdyby jste přijely :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ztahuji folm Avatar,tak jsem zvedava jaky to bude,vsichni rikaji,ze je to pekny,tak uvidime......
pujdu do vany aspon neco budu delat,kdyz uz nezehlim :grinning: :grinning: a vysedavam tady na netu
7. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coko a ještě k tomu když chce člověk spat :grinning: :grinning: takže mě pěkně probral, usnul si a ja zas čuměla do 4 hodiny než jsem konečně usnula :sweat_smile:
7. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Avatar je prej moooc pěknej,hlavně tím,že je to 3D
7. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bylo by to super,až tam budem tak mu navrhnu výlet,to on rád :sunglasses:
7. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jak jsem v Česku,to je mazec,potřebovala bych se krapet naklonovat :confounded:
7. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dneska dočumíme tajuplný ostrov :sunglasses:
7. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,prej nám ho máš poslat až ho stáhneš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to mas pravdu to pak chrapou a clovek nemuze usnout,tak ja uz preventivne ho ukladam do obyvaku a mam klid :grinning:
medu,no ti povim zitra dneska ho ztahnu a zitra pustim...ja tyhle fantas filmecky nemusim,ale zase kazdy chvali,tak uvidime :dizzy_face: jo a naklonovat bych se mela taky,protoze nevim jak to stihnu vse.....
7. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se to dela :confused: klidne poslu,ale nevim jak
7. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vyvalit prkno na žehlení a asi se teda přemluvím,ale budu se muset za to něčím moooc dobrým odměnit :grinning: :grinning: asi margotkou
autor
se zeptám pak Romana,teď se mi nechce mluvit,mám lenoru :grinning:
jak to ze mas margotku a ja uz pres mesic ne :cry: ani tu blbou tatranku nemam :grinning: jen lizatko se zvykou a mam ted plnou hubu zvyky a kdyz udelam bublinu,tak to mam po celym ksichtiku to mam jak masku :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek