• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu ja jsem to taky odflakovala,me to nebavilo...ale v jednom byla baba tak 90 let a ta vzdy vylezla a stala pi...ve dverich a cumela jak to meju.....jsem vzdy myslela,ze ji vezmu hadrem..... :grinning: a pak volala Martinovi a stezovala si,ze jsem ji to spatne u dveri vytrela :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky bezte se venovat rodince......
9. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tyhle důchodci :grinning: :grinning: to vím,kolikrát jsem se s nějakou pohádala,jim vadilo všechno,že moc bouchá kbelík,nebo je to moc mokré,nebo zase suché :grinning:
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu presne tak.....baby jsem vzdy rikala,ze jestli jednou budu ja takova,tak at me hned odstreli :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten Avatar to je kravina.......neda se na to koukat......
9. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě jsem ho neviděla,ale asi je to pěknější,když sedíš v kině a je to 3D.
9. únor 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to mozna jo,ale me to pripada moc velky fantas kravina :grinning: a to fakt nemusim.....no bych vam to poslala,ale nevim jak se to dela :grinning:
9. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak musím napsat Dadoušku,krásný pupík :dizzy_face: neposílej,já na to taky nejsem a kdyby mě to jako teda chytlo,tak skáknem do kina,ať máme taky nějakou kulturu s Romotátou :grinning:
9. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,tak jsem si dala trochu zázvoru do čaje a to je teda k poblití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt......kultura musi bejt.....to mas pravdu....dadousek ma novou fotecku jo :confused:
9. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo vyfotila si buben :grinning: no ona ví,že to muší bejt :sunglasses:
9. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,musi :grinning: at vidime jak roste......krasny a ani by to nerekla :sunglasses:
9. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no byla za tajňačku,to aby se nám takhle nestalo,že my si budeme myslet,že bubínkuje ještě a ona tam už dá foto mimidadouščí :confused:
9. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,prave to se ted musi teda hlidat kazdy tyden a koukat do albicka :dizzy_face: to preci dadousku nejde nam to nerict...
9. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
furt tady dumám,mám začít pít nějaký čaje,nebo ne,myslím na upravení měsíčků a výstelky,ale nějak nevím jaký :grinning:
9. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím jít chvilku bojovat se zvířetem,okusuje mě :sunglasses:
9. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda medu,ty premyslis takhle vecer to nedelej.....to uz jen odpocivej....no caje tady pije hodne holek na vycisteni,upraveni atd.treba to pomuze vyzkouset muzes za to nic nedas.....
9. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu na vystelku je kontryhel :dizzy_face:
9. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak co buchta :wink:
9. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je vyborna a drží i tvar :sweat_smile: dadoušovi moc chutnala :dizzy_face: a nevím teda jaka by byla kdybych tam dala všechno to mlíko :confused:
9. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem slyšela že ten avatar je kravina :sweat_smile: jo a pupík jsem tam hodila dopoledne a pak jsem vam to zapoměla říct, ale ja vím že medu je detektiv a na všechno příjde :grinning:
9. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla navštěva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak to je super,ze buchta je dobra a tak jak si t odelala ty... :grinning: no medu je detektiv hadr,vse najde.... :grinning: no to je kravina to mas pravdu.......
tak ja jsme dala sprsku,namazala jsem se a ted se cpu zmrzlinkou a premyslim co delat :dizzy_face:
9. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Dadoušku,prosím písni pak recept,když tam je tvaroh,to by mi chutnalo,to bude asi jako tady ten Käsekuchen tady ne
9. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo sousedka,ta divná jak jsem už psala,má mimi a to mimi,brečí snad 20hodin :astonished: tak nevím čím ho krmí :sunglasses:
9. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jdu rychle vysát,prala jsem se se zvířetem a kobereček v obýváku je teď moooooc pěknej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to asi nebude jako tady Käsekuchen....je tam ta drobenka a dados,tam dala jeste pudink :grinning: :grinning: no to me ani nerikej 20 hodin to neni normalka,jestli mu vubec dava najist... :confused:
ty jo,ted hlasi opet snih v CR a ma kydat cely tyden a i pristi....... :unamused:
9. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem to tak střihla od oka,ale fakt bečí furt,zrovna teď už asi hodinu :confused:
9. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha drobenka mi unikla :pensive:
9. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rozdělala jsem si rybičky a to co předvádí zvíře za kousky,jsem ještě neviděla,asi seru na to ,že si budu hledat práci a otevřeme s Romotátou cirkus a budeme mít asi číslo,pes a smrdutá rybí konzerva :grinning:
9. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek