• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
na avatar mi nešahejte je to krásný :wink: ,pc zaléčeno ..uvidíme zítra
9. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu rybí cirkus to je krása :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já u toho pc ordinuju
9. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,medu drobenka to tu uniklo :grinning: no stejne je to divny,ze to mimi breci tak dlouho :fearful:
jinak se nediv,fufinka by taky chtela rybku.....tak otevrete a ja prijdu na kukandu...... :dizzy_face:
lena si brani avatar :grinning: :grinning: ale co kazdymu se libi neco jineho......
ja jsem sezrala pistacie a jsem jako zok.....tak se odeberu smer postel a budu si cist.....ten muj se sekl nekde na zimaku,takze to jen tak asi neprijde... :grinning:
9. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lívance dopadly dobře a vladís přišel s inovací do těsta na pánvi přidat na tenko nakrájená jablka,holky no neni to špatný :wink:
9. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám sbalený tepláky a starej svetr a ještě nesmim zapomenout na brufen :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako na co tepláky a svetr,asi něco podstatného opět uniklo,no spíš jsem rychle četla a vím hovňajse co se bude odehrávat :confounded:
9. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám,že Vládís je nápaditej :wink: :sunglasses:
9. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zduř hlásím ,že pc stůně dál ..asi se to bude muset zálohovat ,aspon fotky a zbořit ho celej .. a když odešlu zprávu microsoftu tak mi napíše ,že problém nejde řešit v češtině :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo jinak tepláci potřebuju k drhnutí krámu ,kde dneska totálně přijdu o zbytek zad :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to daš, my budem v duchu s tebou :sweat_smile:
no medu lena si jde uklidit kram v kterym pak bude prodavat :dizzy_face:
10. únor 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: jsem zas byla třikrat za noc vzhuru :angry: ty jo , místo toho abych ted naspavala, tak to nejde, a přitom ja byvala takovej spač :fearful:
10. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
lenotak hlavne opatrne :wink:
dad,ja dneska taky nemohla spat,porat jsem courala na WC...a prevalovala jsem se....hrozny...a od pul osme malej mel diskoteku a bylo uplne po spanku :wink: taky jsem driv vydrzela spat hrozne dlouho :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj coko, no ja tady do 7 čumakuju :confounded:
10. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad hojda,to je v pr....vid,kdyz clovek nemuze spat...tak utikje ted....bych sla hned,ale ja musim varit :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi nechce, a na vaření mam ještě čas, upeču stehna s bramborem :sweat_smile: možna po obědě lehnu k tv a třeba usnu :sweat_smile: no a dadouš včera vytuhnul v 10 u telky takže žadny laškovaní nebylo :cry:
10. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,laskovani bys chtela jo??????no ja to musim stihat do 12 hod.pak prijde domu cokotata a jede masirovat jednoho Amika a pak jdem nakupovat jeste nejaky veci do CR..... :wink: :wink: a ja kdybych lehla odpolko,tak zase nespim v noci...ten muj vcera prisel a mel tak povidavou,ze jsem se musela smat :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastně oni popíjely ne? :grinning: jo jsem ti ani neříkala, že jsem koupila u čongu dvě prsenky, něco jako lambady, dvě za 80 kč, takže už jsou v kufru a krom pití už ho mam zpakovanej :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,popijeli a jedli panove a pak tahli dal,ale ten muj sel dom... :grinning: pry musi bejt doma se svoji manzelkou,protoze je tehotna a co kdyby neco...a hned kluci,ze to prehani atd....no tak co bys tomu rekla.....
fakt mas 2 lambady,tady jsem koukala a jsou drahy,tak se musim podivat taky nekde v CR...protoze jsem si koupila podprdu a uz me tlaci zase :dizzy_face: :dizzy_face: jsem rikala,ze jestli to pujde dal,tak budu jak Dolly Baster.... :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus doliny bastrovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dadu a co bys chtěla více laškování a nebo láskování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s čoko si můžeš vybrat :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak dnešní noc byla hrůza čůrací ..na noc vypínám topení páč se mi z horka dělá zle ,vladís zase mrzne ,řikam ,že mu dělam studenej odchov ,aby furt nechcípal ..ho ofoukne a hned marodí ,to je armáda :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni cusik,
no ja si muzu nechat zdat laskovani a laskovani to me se vubec netyka....protoze cokotata se boji,ze by neco udelal malemu a marne mu to vysvetluji,takze vam rikam....ja uz nevim co to je :grinning: :grinning: :grinning: a jeste dlouho vedet nebudu :wink: :wink: jinak leni,my taky netopime v loznici mame tam nejakych 15 stupnu a je to idealni na spanek..aspon rano nemas ty susne v nose :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože nemám v nose?
10. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko a ty vidíš naše háčky ? já vim psalas že nemáš českou klávesnici :wink:
10. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych potřebovala ruskou :sunglasses:
10. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no susne to neznas :grinning: :grinning: .....jako holoubci uschly v nose :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to neznám a to máš jako z topení jo?co vy tam v tom deutschlandu nemáte :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne,preci kdyz topis se ti i hur dycha a tim padam se ti delaji ty susne :grinning: :grinning: my tady v Deutschlandu mame jen same krasne veci :grinning: :grinning: to bys koukala vid medu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
šušně... :grinning: :grinning: :grinning:

Zdar holky,

tak jak? :wink:
10. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to my máme prach obyčejný nudle .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ahoj já tu dřepim v župíku a za chvíli půjdu šmejkat hadrem
10. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nemáte někdo osmáka?jako zvíře ,ne milence pubertálního
10. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim ,jdu si sbalit lékárnu ..až mi chytnou záda ,aby byla první pomoc
10. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek