• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
mě to tady taky nechutná,protože to sem tahaj nezraly a podle toho to taky chutná.Ale v Izraeli jsem to jedla vše čerstvé a to se nedá porovnat
10. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem četla jak jste zase měli posrávací noc ,mě vždy chytal fantas ,jak mám hroznej čuch ,tak mě bral nerv ..
10. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to něco asi z přízně,teď jsem koukala na net,je to tam
10. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebránila bych se cokoliv ochutnat ,ale musí to někdo umět uvařit a jak píšeš já vim prd jak to má vypadat a jak to má chutnat
10. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vyprázdnit zvíře
10. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdi ..já jdu koukat na telku asi si oloupnu pomeranč ..ten znám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako já jí nechápu.byla venku a nic,čuměla,čuchala ale nevysrala se ani nevyčurala,tak si to holka nechala na 3 ráno,jsem myslela,že se vyvrátim,jak smrady,tak vzteky :angry: :angry:
10. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni loupni si loupni... :grinning:

Já koukám na Poštu... :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já na zoufalky,tam to je tvrdý teda :confused:
10. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zoufalky miluju ,ale ty tu dávaj na mě moc dlouho..já už půjdu spát ,medu ty už teda jako chodíš makat jinam?
10. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne jen mám ještě jednu rodinu,kam chodím uklízet,novou práci budu mít možná do měsíce,tak dobrou noc :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a nedáš si oraz a nebo něco jinýho? a nebo je to lehčí práce? a roman už má práci?
10. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak medu přeju klidnou noc ,vím jak ti je zoufale když to venčení vypadá tak jak píšeš a pak v noci pohroma..ještě si to dobře pamatuju
10. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si pamatuju jak mě probudilo jak pes blil a jak jsem rychle vylítla tak jsem ještě vyšlápla hovno ,to bylo jako bonus .. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni... :grinning:

Já jdu taky do postele..

Dobrou. :wink:
10. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad to nebude taková pakárna,jsou to kanceláře,je tam prej 175hajzlů :grinning: :grinning: obr budova.no ale co nadělám,na mě tady v rajchu nikdo nečekal,to víme ne :wink: no a školu jsem si tady taky žádmou neudělala,tak mám smolíka pacholíka
10. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jsem taky zvědavá co mě dnes v noci čeká za bonus :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka, tak děťátko mám ve škole a tatku v práci :slight_smile: , zase jsem zůstala opuštěná jako kůl v plotě :dizzy_face: .
11. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím kůl v plotě i ostatní kolíky :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
koukam vcera zase vareni....
medu taky nekdy varim ryzi jako ty :sunglasses: a nekdy v pytliku....
jinak ten Ind pod nama kazdy den vari a to je smrad,ze by jeden pad....tak uz vim z ceho vari aspon....zelenina,protlak atd....
Leni,ja taky varim klasiku to je nej,nebavi me porad neco vymyslet a kdyz uz fakt nevim,tak mrknu na net a tam neco vyberu a je to....
vcera jsem se sekla ve mesta,byla jsem kupovat mamine darek a uz tu chodi v maskach a tak tam bylo tak veselo,ze jsem si dala kavicku a domu dorazila okolo 22hod.
tak jdu zkouknout Ulici,at vim co se tam deje..... :grinning:
11. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko a kde jí na čem chytáš?
11. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni......chytam ji na netu...zadas si www.nova.cz a mas novu a tam programi ktery ti tam davaji i ordinaci,ale tu ja ne jen ulici,zpravy atd......tak jsem v obraze,ale vzdy to tam je druhy den rano..... :dizzy_face:
11. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ,to mě nenapadlo nikdy :confused: :rolling_eyes: to bych asi takhle mohla koukat na zoufalky ,který mě dávaj dlouho co?
11. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,zoufalky tam nejsou myslim,mrkni na to a uvidis a kdyz si das seznam,tak tam mas po levy strane napsano Stream.cz a kdyz na to kliknes,tak se ti otevre stranka a tam mas zase porady s Primi :dizzy_face: takze muses sledovat taky.......
11. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko dobrá ..ony jsou na primě ..co dneska vaříš? nějaký indický recept? já vyndala kuřecí pařáty z mrazu a možná je uklohnim s rýží ..
11. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ja tyhle veci nemam rada.....a co dens varit,udelam zapeceny brambory a nebo cocku jeste mam torteliny a tak premyslim co je rychle..... :dizzy_face: no to mam taky rada paraty a ryze...
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :sweat_smile: jsem nějaka rozlamana, tady vítr jako prase už od včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas budou halíky s uzenym a na to zakysanou smetanku :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj dad,tady itr neni,ale je tam kosa a snih.....brrrrrr.....taky dobry u dadousku.....uz mam hlad kdyz o tom pisete a zase to jidlo.....rozlamana jsme kazdy rano...sice malej spinkal celou noc,ale ja uz moc nespim a hlavne to litani na WC
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo na noc by byla super hadička do močaku aby člověk nemusel vstavat :grinning:
11. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,taky jsem o tom premyslela,protoze to vstavani me vzdy probere a pak cumim do stropu a nez zase usnu :wink: a pak jsem rano jak idiot.....
11. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek