• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:sweat_smile: včera byl sex, ale asi už toho nechame, pže jsem si připadala jak velryba :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo sex,to se mas :grinning: to ja si musim jeste pockat.....ten muj cokotata to nechape....
11. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele von to fakt už není žadnej vodvaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: bud rada že tě cokotata takhle šetří :grinning:
11. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,cokotata je hodnej uz me setri takhle hodne dlouho :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě si dneska na aukru zahraju o dečku a končím :sweat_smile: jo jinak buchta už se sežrala :sweat_smile: to je hrozny u nas to vydrží tak dva dny :grinning:
11. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mas,ze se to sni....u nas to zeru jen ja a cokotata jen tak tri kousky a ja to pak uz vyhazuji,protoze 4 den se to uz neda jist :grinning: :grinning: :grinning: a o jakou decku hrajes?....jako na mimi......
11. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na mimi :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvedava to nam pak musis ukazat a kdy to konci :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 14.40, ale tu prostě musím mít :grinning:
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku tu mas v kapse to je jasny preci ne......ty jsi sikulka......
11. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jasně :grinning: bych si potřebovala umejt hlavu ale jsem tak lína, to je hrozny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyprovodila mamku a přemluvila jí ,že nemá cenu chodit na hrob zapalovat svíčku ,že by musela jít s lopatou a navigací ,aby to vůbec v tom půl metru sněhu našla ..tak jsme raději daly kávu a bejlísek docvakly.
11. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to ja jsem taky tak lina neco delat a to se mam zase holit a predstava,ze se zase budu u toho potit je hrozna :grinning:
leni kavicka a bejlisek je lepsi nez se brodit nekde ve snehu
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je lepší než se i holit co?
11. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
řikala mi bejvalá kolegyně že si pipku trhá depilátorem ..je toto možné a nebo je to masochistka?
11. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,taky bych si radsi dala bejlis a nez se potit u toho,pres ten bruch to fakt uz moc nejde :dizzy_face: a sverit se cokotatovi to nechci......
to snad ani nejde ne?To musi hrozne bolet au...jsem to jednou zkousela na noze tim depilatorem a malem jsem se pocurala jak to bolelo,ale moje svagrova je kosmeticka a ta si treba voskem skube vsechny chlupy tak au...
11. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to jednou zkoušela na ruce od kámošky škubátkem ,no to neni nic pro mě ..to bych u toho probrečela sadu kapesníků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na me to taky neni nesnasim bolest na vlastnim tele :dizzy_face: treba tetovani,piersing bych si nikdy nedala...
11. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme asi ze stejného těsta ani já nejsem sebepoškozovací typ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mě úplně stačilo vše kolem IVF a byla jsem na pokraji psychických sil
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechytáš tam faktor strachu ? to je dobrej humus co tam vyváděj ,tuhle tam bylo jak jim do ruky jen tak pro zábavu píchali jehly ..8 pod sebe ..to se mě svírala pipka
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to me ani nemluv IVF to bylo pro me hrozny,prvni injekci jsem si pichala pred sestrou a trvalo to pul hodky...na sem to davaji ten Faktor....zkusim dat do vyhledavacku,ale musis me rict stanici :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prima cool je to .. :wink: tak jsem zdobla smažák a ted žeru pomeranč..to je hrozný u toho čítam romanticu
11. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli tam máte taky tolika sněhu to aby medu fifině odhrabala čurací plácek nebo jí někam zapadne a umrzne
11. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukala jsem na to,ale neni tam nic o tom FAktor,takze to asi nesezenu :frowning2: je smazak :dizzy_face: ja jsem snedla polevku a taky uklizela a boli me zada,tak si musim chvilku odpocnout...... :grinning:
11. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

faktor strachu občas pustím. Ale někdy je to nechutný. Třeba když tam museli sežrat kachničku ve vajíčku ještě... :confounded:

A s těma jehlama jsem to viděla. :astonished:
11. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj holky,Dadoušku pěkná medvídkovka :slight_smile: ty jo a sex byl :confused: Leni sněhu tři prdele,ale Fufák to nějak má ráda a brodí se jak divá i na záda lehá a válí se jak mrcha na hadru,no sice pak dotáhnu domu obalenou kuličku a pak taje u topení.
11. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu, no jim se ve sněhu líbí :dizzy_face:
11. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mi to nějak konfigurovalo,tak jsem nemohla psát :confounded: jo ale utřít to z nich nejde,já jí hobluju hadrem na prahu dveří a stejně jak vlatí do bytu už můžu vytírat
11. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vono se jim to na ty chlupy uplně nalepí, takže karel jde do sprchy a vlařnou vodou to osprchuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek