• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak to je v haji, a myslíš že by jste ho po hradci ted někde nesehnali?
15. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,nesehnali mam to vsechno osefovany,ale ted mam kamosku na skypu a ta hleda na netu a maji jen kocarek a autosedacka u toho neni,takze jeste hleda autosedacku a ten kocarek je skladem,tak snad by mohl do dvou dnu bejt u ni tak uvidime...vsude nam rikaji do brezna....
15. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to prekerka, ale to dopadne :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne musi a kdyz ne tak se hold koupi nejaky tady :dizzy_face: se preci nebudu nervovat
15. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt, počkej pak vlítneš do kramu a zalíbí se ti třeba uplně jinej :grinning:
15. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tim jak me cokotata pozadal o ruku,tak na me narozky me rekl,ze pojedem na vylet a tak jsem myslala,ze nekde tady okolo a prd.nerekl me kam jedem a ja uz jsem vedela,ze to je nekam dal a najednou jsem se ocitla v Bruselu a tak jsem si rikala,ze je to od cokotaty moc hezky ze me ukazuje Brusel a tak nejaky ty pamatky a courani po meste a pak na namesti me zastavil a celou dobu bylo krasne a najednou se zatahlo a zaclo chumelit a ja chtela utect pod strechu a on me chytil a koukal na me a pak vytahl krabicku a ten prstynek a ja jen koukala a myslela jsem ,ze to mam k narozkam a on,ze si me chce vzit a klecel u toho..ja v ocich slzy a uplne hotova jsem na nej koukala jako blazen....a do to me pozadal v breznu a v cervnu byla svatba.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to mas pravdu,ale cokotata chce tenhle a jemu se moc libi...a jak rikam,kdyz nebude,tak nebude
15. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
uffffff.......to me to dalo nez jsem to nacvakala :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se cokotata předvedl :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to on nekdy prekvapi,kdyz to nejmene cekam :grinning:
15. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hezky :dizzy_face: hele a s tím kočarkem , až třeba uvidí jinej na vlastní oči tak se mu třeba zalíbí :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,jeste kamoska vola ohledne autosedacky a uvidime nebudu to hrotit :dizzy_face: :dizzy_face: nejhorsi je ze me se tady treba zadny nelibi :unamused: myslim jako v nemecku :dizzy_face: a kdyz uz tak ho tu maji vsichni a to ja nechci
15. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně žadny stresy, vono to nějak dopadne :dizzy_face: jdu klohnit oběd :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo utikej varit ja nemusim dnes ani zitra :grinning:
15. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčičky, koukněte na novinu do mého alba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to nevydržím, musím se podělit...včera na Valentýna jsem to nevydržela a udělala si večer test, byl tam hodně hodně slaboučký duch čárky...a dnes, koukněte sami. Doufám, že se neraduji předčasně, jsem teprve osmý den po transféru.
15. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neke, verdi to je supr, takže jsi letos první, tak držím palce at sílí :dizzy_face: skvěla novinka :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se ted dostala na net chvilku zase a co to ctu za novinku...super verdi moc gratuluji a at sili carka jedna.... :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujuuuuu.... :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemaš zač, takovyhle zpravičky opravdu potěší :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mě moc potěšila...
15. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak verdi to je krasna zpavicka a tak nemas zas dekovat ja mam radost...... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si s coko umíme moc dobře představit, ja tenkrat měla infarktovej stav :grinning:
15. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem malem dostala infarkt :grinning: :grinning: kdyz jsem videla dve carky.... :grinning:
15. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu ještě moc nevěřím, možná, až těch čáreček budu mít víc pohromadě a budou sílet a pak mě to potvrdí doktor z krve, třeba to semnou praští :grinning: .
15. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to už jsem to vzdávala, bolí mě břicho, jako před MS, tak jsem si říkala, že je to asi zase v čudu :sweat_smile: . Že by to bylo tím vložením na můj svátek, takový hezký dáreček k svátku. :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne čarka hezky sílí, takže je to tam :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdi,to me taky bolelo bricho a i prsa a dopadlo to.....akorad jsem byla tak prdla a kazdy den jsem testovala a porad pozorovala.. :grinning:
15. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nebudu na tom jinak, mám doma po dnešním nákupu šest testů a hodlám je všechny použít :grinning: . Já mám takovou radost... :dizzy_face: , jsem prdlá, já vím a to ještě nemám doma tatku...uvařila jsem mu rajskou, tu on miluje, jen ji máme tak na týden a pro celý barák :wink: . Jdu ořát Maťulkovi omajdu a zase příjdu. :dizzy_face:
15. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdi,to se ti nedivim ja bych uz mela vsech sest testu za sebou :grinning: :grinning: rajska taky dobra mnamka,tak si nechte chutnat a pak napis...
15. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek