• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky....dneska me to nejak neutika,jsem sama od rana a tak se vam porad nudim a porad zeru jen...... :grinning:
15. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko my jsme ted koukaly na kluci v akci a co myslíš, zas peču nějaky vdolky :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se tak narvali, že mám pocit, že prasknu, musím se natáhnout, nebo umřu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jídlo Néééé :zipper_mouth:
15. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,neke a jaky jsou vdolky dej recept vyzkousime i my..skym koukas? :dizzy_face: na cem to davaji ja se podivam jestli to davaji i na netu bych koukla i ja aspom by me to utikalo....
verdi to verim,ze jsi plna tak e natahni a odpocivej...ja bych usla tak nemuzu jit lezet :grinning:
15. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jo je to i na netu, všechny díly a dneska bylo jen pečení :dizzy_face: koukala jsem s dadoušem, ted mi kyne těsto tak pak vam řeknu jak to dopadlo a jestli to ma cenu dělat :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám noťase, takže u toho psaní ležím :grinning: ...
15. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty mas doma dadouska,tak to jo a na cem to davaji.....nova,prima......
15. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vytáhla recept z netu z Babicových dobrot ze 6.2., na ořechové banánky s krémem a o víkendu jsem se činila, zdobí se čokoládou, kterou moc nemusím, ale jsou dobré. A to máme ještě ten perník :unamused: .
15. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dad,dekuji mrknu na to......
verdi,tady se porad jen ji :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až to všechno sladké sníme, tak mám nařadě další mňamku...na másle se zlehka osmahne banán, když je ze všech stran, zaleje se medem, musí se stále přelévat, nazávěr posypat loupané mandle a pak už jen baštit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je taková lahůdka.
15. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se spíš žere :grinning:
15. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi tak :grinning: , Dadouš to vystihla. :grinning:
15. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bananky to ja nejim :wink: takze to neni na me......ale muze to bejt dobre to by si dal muj cokotata....
dad ja jsem chtela bejt slusna....... :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slušnost v tomhle kvantu, to prostě nejde :grinning: .
15. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko dyt víš jak to tady chodí, co na srdci, to na jazyku :grinning: zejtra mame kontroly vid?
verde tak z toho by mě bolely žuby :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, ty pečené, nemají s banánama nic společného, jen ty na pánvičce a to nevíš, o co přicházíš. :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám doma taťku, musím mu jít ohřát jídlo, tak zase za chvilku, pa :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jdu smažit :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,ja vim ze to tady je takove uvolneny,ale ja si porad zvykam :grinning: :grinning: no zitra mame kontrolu v kolik jdes ty.....jsem se dnes holila pres pul hodky a fakt mazec...zitra si udelam trochu trapasek s tou moji mluvou :grinning: :grinning:
verdi jsem si jednou precetla,ze banan je na tloustku to bylo na zakladce a od te doby nejim....to jsem jeste sportovala a hrozne to prozivala ted uz nedelam nic..... :grinning:
15. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jedu na 11hod :dizzy_face: holit budu až rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koblihy jsou vyborny akorat příště budu dělat poloviční porci :sweat_smile: ted ten zbytek namrskam do mražaku :dizzy_face: jo a je to dobry že se mužou udělat jako langoše na slano :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mam do devíti volnej poč :slight_smile: dadoušovi davaj kobru :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dad,to mas jeste hodku ja mam vyhodu jsem sama a tak mam az do uterka do vecera a pak se vypne a zapne se az v utery odpolko :grinning: :grinning: tak ja vyzkousim az se vratime sem...v CR nepecu nic a hlavne na to nebude cas.....
15. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vlastně vy už razíte do rodny vlasti, no ale stejně tě určitě budem shanět :grinning: :grinning: než nam to dojde :grinning:
15. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj zitra tu jsem jeste a doufam ze u dr.bude vse v poho a cokotata se vrati streda v 5 rano a ja uz budu pripravena a vyjedem smer HK......to bude veselo se ty cesty bojim
15. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak silnice jsou asi v cajku :dizzy_face:
hoj medu, si byla makat?
15. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad uz bude i v CR v poradku,at se nam jede dobre,ale to vis ja ten bruch a sedet 10 hodin v aute a lamat se tam se me moc nechce :grinning:
hojda medu........jak se mas?
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho 10 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek