• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dadousku ty zapominas to ne....co budes delat az medu odjede v patek myslim,to se budes porad ptat kde jsme :grinning: :grinning: :grinning: ty jo to o hodne vid to jsou svinaci...no ja jsem zvedava jak dopadnem my v HK az pujdu zadat o materskou....to me daji 3 800kc a pujdu :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty si nemakala před těhu?
16. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hoky,coko ta fotka ze srazíku nejde nakliknout a zvětšit :frowning2:
16. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu, mě to jde :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaka fotka moje v albu :grinning: ti ji odpolko poslu na maila jestli chces a i me na sraziku at vidis :grinning: :grinning: ale me to jde to je divny :sunglasses:
dad ja uz nemakam 9 let......se flakam doma :dizzy_face:
takse loucim musim jit...at to stiham tak pa holky.....vecer mrknu a tobe poslu medu fotecku
16. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to se někdo má :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadoušku a zase ti neřekl co je za poklad u tebe v bubnu :angry: jo já tady psala,že mám 57kg :confused: mě se to teda zdálo nějaký divný,tak jsem se raději ještě převážila a je tam 53,tak jeden kámen mi spadl ze srdce.A to jsem včera jako dietila a nenáviděla Romana,to jsem si ještě myslela,že mám 57 :grinning: :grinning: protože on si žral brambůrky a furt mi chtěl dávat pusu a já nechtěla ,protože to tak vonělo :grinning: tak jsem mu dávala pusu,jako by mu koukala pavoučí noha z huby :grinning:
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už mi to jde,tak je to gut :sunglasses:
16. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole 53, to jsem měla tak možna v osmy třídě :grinning: :grinning: medu dneska byla jen poradna, ultrazvuk až příští čtvrtek, jenže už to vidím, mrkne na močak a hotovo :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak deutsche sprache zdar :grinning:
16. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mluvte česky, jo :sunglasses:
16. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to zase kecáš a v létě jsi byla vychrtlina.já jsem stejně teď tlustější než normoš,ale i tak musím říct,že ty hormony mě moc nedaly,jen tak tri kilča :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já myslím,že teď už to vydržíte a necháte se krásně překvapit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to lepší,že to tak vyšlo a máte překvapení a my tady taky :wink: :wink:
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby mi ted řekl že to vypada na holku, tak bych stejně nevěřila :grinning:
16. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,asi budeš mít fakt kluka,si už teď taky neumím představit chcandu k tobě :grinning: si mě už tak zblbla čéče :confounded:
16. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mě už je to fakt jedno, hlavně at ten měsíc už uteče :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem obědvat :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Guten Appetit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: v krakonošově
16. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky mějte se tady,jdu uklidit k babě bejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer juknu :sunglasses:
16. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tak jsem to po obědě pěkně zalomila :sweat_smile:
16. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jsem doma,ted jsem dosla a jsem tak uslapana jako kdybych behala maraton
u dr.uplne v poho...nejdriv zkousel nejakou konverzaci,tak mu odpovidam a kdyz zjistil,ze me to jde,tak mlel a mlel a to jsem uz byla v pr... tak jsem jen kyvala no a udelal me spoustu fotecek pro nase a malej opet pusu do koran a zrovna pil a to bylo uzasny jak ji otevira a polyka takze je vse v poradku.Pak me okorad jeste pul hodky dal na monitor,aby mel prcka srdicko a prcek kopal a vzdy jak kopl,tak to zaclo houkat a sestra porad behala ke me,jestli jsem v poradku
no a pak vam jdu uz pryc a pisu Vratovi a on me vola rika me,ze uz vse vi,ze mu dr.volal,taky dobry co...takze vlastne jsem nemusela nic rikat......zitra v 5 rano vyjizdime tak dnes pujdu brzo spat,at jsem aspon trochu vyspala,ted jdu dozehlit a balit a pak mrknu
16. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,deutsche sprache dopadlo sehr gut,az jsem se divila ja sama :grinning: :grinning:
dad,to ses krasne vyspala to je dobre....
16. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko tak to je super a doky je třída,že sám od seve volal :wink:
dadoušku POMOC,potřebuju nějakej recept,JEDNODUCHEJ pro debila opět :grinning: :grinning: mám doma koupenej tvaroh a tak něco z něho,ve čt se přisere Romana ségra s fakanama :astonished:
16. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu teda jak to mluvis segra a fakani :grinning: :grinning: jo doky je super on je to fanousek hokeje a tak dnes taky mlel kde hrajou a co si myslis kolik to bude atd sranda snim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad ti dadousek poradi neco dobreho.....sem ted zehlila a boli me zada
16. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko a ty nevíš něco?náš děda nám láskyplně říkal i haranti :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo žehlit musím taky,ale se mi fakt chce,když jsem teď žehlila takový kudrnatý sračky u baby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me nas deda rikal parchante rozmazleny :grinning: :grinning: :grinning: takze to je uplne stejny vsude a pri tom ja jsem nebyla...
ty jo s tvarohu premyslim podivam se na neco jestli mam
16. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jukni,já teď musím na procházku se zvířetem,má nějak moc energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu koukam,mam babavku tvarohovou a jeste dalsi recepty..tak vybiram jednoduchy
16. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta by byla docela gut,tak šup sem s receptem :wink:
16. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu smolim to uz.....mam na drate mamku,do toho me pisou holky z HK a tak to nestiham :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek