• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
250g mekkeho tvarohu
250g pol.mouky
250g masla
200g cukr krupice
5 vajec
1 vanilkovy cukr
prdopec,citronova kura

Zmekle maslo utreme s cukrem a pridame tvaroh,vejce a nakonec mouku a prdopec.Testo dame do formy a peceme 45minut.....
16. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak už jsme doma a mám všeho plné brýle :sunglasses:. To je supr, že je u všech všechno v poho... Jinak k tématu, taky mám 52kg, jako medu, ale s tím jak žeru, to nebude dlouho trvat... :grinning: :grinning: , při Máťovi jsem přibrala 25kg, tak jsem zvědavá, jak porostu tentokrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coko to je hezkej recept :dizzy_face:
16. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikde nikdo, tak mizím na ordinaci :dizzy_face:
coko dobře dojedte :dizzy_face:
16. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem founovala s mámou.recept dobrej ale těch vajec :astonished: naštěstí teda mám :grinning: Coko díky a dobře dojdte :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak coko, dobře doražte do HK :dizzy_face: . Jdu uložit Maťoucha a taky čučet na ordinaci, pa. :slight_smile: :wink:
16. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,vajec moc´,ale je to fakt dobry to bude detem chutnat a moc....jsem musela dozehlit at to mam hotovy,jinak bych byla vzhuru do 24 hod....
no dadousku ty ordinujes teda :sunglasses:
diky moc snad se dobre pojede a hlavne rychle.....
medu kdy jedes ty?
uz tu dlouho nebyla nadis a zitra jde na to vysetreni,tak at ji to dobre dopadne holce jedny.....
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem zvědavá ,snad se mi to povede :confused: Nadis na nás háže bobek nějak :angry: Coko,my jedeme v pátek ráno a v ut se vracíme :cry:
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja se vracim v pondeli na noc jedem a v utery rano jsem tady...taky se me nechce bych tam zustala dele...je to moje posledni jizda tam v lete se tam nedostanu a budu smrdet tady....... :wink: povede medu to je fakt jednoduchy vse smichat a je to
16. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no se ti to řekne,vše smíchat,víš jaká jsem kuchařka néé :grinning: a v létě nechceš jet s Lennym k vašim?třeba v červenci?to už by i šlo
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenny,jak mu budeme říkat tady na koníku,nějakou zdrobnělinku by to chtělo :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,neboj ja jsem taky telatko na vareni,ale vzdy to vse smicham a cekam co z toho bude..... :grinning: :grinning: :grinning: a kdyby se to nepovedlo,tak koupis na rychlo koblizku a je to :dizzy_face:
no bude to Lenny zadna zdrobnelina me se to nelibi... :dizzy_face:
no to zase bych nechala tady cokotatu a to nechci kdyz bude ten prcek uz tady....
16. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,
tak od 3 hod.vzhuru,ale konecne jedem,tak se tu mejte a pa..v utery jsem tu jako na koni :grinning: :grinning:
medu ty si uzij taky Ceskou zem :wink: :wink:
17. únor 2010 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééeda to jako o víkendu tady nikdo nebude jo? :confused:
17. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dadoušku,dnska jsem uklízela,zítra přijede ta ségra Romana,tak ať tady není chlív :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za chvilku frčím k jedný Polce,udělá mi nehty,abych do těch Čech nejela s těma okousancema :grinning:
17. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda medu, maš to našlapany :grinning: maš upečíno?
17. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak si mě ve špitále nenechali. uf uf. :slight_smile: Udělali mi jen novou cytolku a pokud výsledek bude stejný tak kontrola až za 2 měsíce.
17. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi co by tam s tebou taky dělali :grinning:
17. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu no viď. :grinning: Ale teda byla jsem nalomená že to podstoupím,abych měla klid. :confused: Ale ona už ani ta doktorka nechtěla abych na to šla. :grinning: Ale tak je to známka toho,že to není žádný akutní problém,tak snad můžu být v klidu.

Tady budeme osamělé že,když ty naše holky odcestovaly.
17. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, však oni si tě pohlídaj :dizzy_face:
no budem tady o víkendu slaměny vdovy :grinning:
17. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem ještě tady,psala jsem ti Nadi na Genet.Nehty odpadaj dneska,tak jsem pekla,jako experiment :astonished: :astonished: :astonished: tak snad to klapne proboha :angry: je tam ovoce,konečně jsem udala i ten tvaroh a žmolenka
17. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja se z tebe ... :grinning: ty vždycky chceš recept a pak stejně udělaš něco jinyho :grinning: :grinning: tak hlevně že to bude dobry, taky bych si dala něco s ovocem :sweat_smile:
17. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla tady nečekaná návštěva,tak jsem nabídla a prej dobrý :sweat_smile: akorát to ovoce,tak neni moc cítit :grinning: :grinning: říkám,jsem tam měla dát víc ovoce a Roman na mě:a tam je nějaké :grinning: :grinning: a ten recept od Coko mám napsanej,ale udělám ho jindy,mě se nechtělo třít máslo :grinning: tak jsem hledala něco víc rychlého :sunglasses: :sunglasses:
17. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nikde,tak jdu do vany a zítra juknu ještě. :wink: :wink:
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, coko odjela a je tady nějak podezřele mrtvo :grinning: :grinning: ...
18. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj verdi, no a zejtra odjede meduš a mude tady uplny mrtvo :sweat_smile: jak je?
18. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda dadousku, je mi tak nějak zvláštně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobře... :wink: . Čárka zesiluje, tak to snad bude dobré, v pondělí jdu na krev, tak uvidíme :unamused: .
18. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když sílí tak je to jen dobře, takže se da říct že je to jasny :grinning:
18. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až mi to doktor potvrdí, asi to semnou sekne, ale budu nejšťastnější maminka na celem světě :grinning: ... asi tak jako všechny tady na koníku :grinning: :grinning: :grinning: .
18. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, už aby bylo pondělí jsem napnuta jak kšandy :dizzy_face: jdu hodit nožky hore, odpo nakouknu :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek