• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojky, tak jdu na vás zase po nějaké době kouknouz. Jak se tu všechny máte?
18. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky jen nakukuju,mame tady navstevu,tak neni moc casu.Ahoj Kobli,zdravim,jak je?jeste musim zabalit,to se mi fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky medunko, ale v celku to jde. Už aby to bylo u konce. A co u tebe?
18. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
kobli jsem na tebe zrovna dneska myslela, že ses zase dlouho neozvala :dizzy_face:
medu hlavně žadnej stres :wink:
18. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád ležím, abych to teď náhodou nějakou blbostí nepokazila, ale už mi hrabe. :confounded:
Ty už si ale u nějakého doktora byla jestli si dobře pamatuji? :sweat_smile:
18. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen poradna, a nic moc novyho, jen mam vysadit magnezko a chodit ted budu už po tydnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem si odpo chvíly lehla, jak malo v noci spím, tak to dohaním odpo, ale taky dlouho nevydržím, bolej nohy a hnusně natejkaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nateklé nohy a ruce mě naštěstí netrápí. Já byla na kontrole v pondělí a taky vše v celku OK. Můj dr chce, abych v půlce března (měsíc před porodem) nastooupila zpět do Plzně do nemocnice a byla tam až do porodu. Takže Lidunka bude Plzeňačka. Což je fakt dobrý - já z Ostravy, manža z Karlových Varů a mimčo taky odjinud :grinning:
18. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ti pak budu muset písnout na mobil :sweat_smile:
18. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to doufám, že se také dozvím, až poprvé spatříte světlo světa :wink:
18. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasny :dizzy_face: hlavně aby o už bylo :sweat_smile:
18. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď, to si taky říkám, no ale my budeme čekat ještě skoro o měsíc dýl než vy :frowning2: . Teda pokud vydržíme. To nic nedělání je děsně otravný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , ja ještě dopíram zbytky a jsme nachystany a pak budu jen čekat a čekat, a ještě mě štve to počasí, jsem furt jak praštěna, chybí mi sluníčko, takže at už je jaro :dizzy_face:
no vydržte aspon do konce března, se říka že osmej měsíc je na prd na porod :confused:
18. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, ale snad vydržíme. I když nám píchali v nemocnici kortikoidy, aby se maličké vyvinuly plíce, nějak posilnily, právě pro to, kdyby na svět přišla dřív.
Je fakt, že to počasí je taky dost depresivní. A dneska mám obzvlášť nějakej smutnej a ustýskanej den.
18. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo musíme to nějak přežít a pak už bude jen krasně na světě :grinning:
18. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, hrozně se těším. Dadoušku jdu se zase natáhnout, nebo se maličká ukope. Zatím pa pa a na pondělí držím palečky. My máme utz ve středu, tak jsem taky zvědavá. Papa
18. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne na pondělí nedrž :grinning: poradna v utery a ultra ve čtvrtek :dizzy_face: jo jen utíkej ja tady taky dostavam rany pod žebra :grinning:
18. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak jsem přidala do albumu dnešní testík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , usmívám se jako měsíček na hnoji...
18. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdi no krasny , to je tutovka :dizzy_face: a uplně si tě dokažu představit :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš dadousku, jsem v sedmém nebi... :grinning: :grinning: , už mám objednané nové, krásné chůvičky :grinning: :grinning: :grinning: .
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo za odměnu se musí něco koupit :grinning:
18. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, taky jsem si to tak odůvodnila :wink: .
18. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak medunka na nas dneska nema čas :frowning2: medu doufam že se ozveš až budete v čechach :dizzy_face:
ja m izím ordinovat :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám na Růžovku :grinning: :grinning: .
18. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčátka, jen nakukuju :sweat_smile: , mám toho dneska nějak moc...jen jsem přidala zase dnešní testík a mažu něco dělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juknu zase odpolko... :dizzy_face: Pa.
19. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím...po delší pauze,máme provizorní starý pc ,který vladís zprovoznil ..jsem zvědavá jestli to chvíli půjde ..já měla absták jako hrom..musím vás dočíst
19. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám čoko že bude mimi mít moje jméno :grinning: :grinning: :grinning: skorem teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem vás dočetla ,medu se balí ,já už lezu čím dál víc makat a od příštího týdne to začne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladís robil bramboráky a ty jako plavaly ,fuj tajbl ,půjdu asi blít velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Lenísko koukám kdo se tu ukáže a on pořád nikdo
19. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky blaži tebe už jsem neviděla ani nevim... :frowning2: :sunglasses: ,no pc jde zatim tak že to píše ,ale fotky nevidim.. :confused: no ale zaplatpánbůh i za tohle ..
19. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupí už i fotky vidim ,ale je to opět jenom prozatimní..ale lepší pro mě než notebook bez myši ,mě by u toho vytekl poslední zbytek nerva.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak přeju hezký víkendík ,já jsem dneska slamněnka,vladís šel vydělávat koruny
20. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek