• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Coko povídej mi o tom. :rolling_eyes: Ona teda zaperlila takhle dnes prvně a doufám, že na hodně dlouho.
5. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Léňa asi osmačku mít nebude co :grinning: když jsi alergik :astonished: tak praxe uklizená,zvíře vyprocházkované,já teda taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď dělám rajskou
5. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, tak jsem doma a už se nehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
medu mímo vyrostlo, jinak by nas nepustily, no ale aspon už vím jak to tam chodí, sestřčky jsou bezvadny, takže se toho pobytu už tolik nebojím :dizzy_face:
coko, ruce mi taky puchnou a rano mě brněj jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase pečeš, jo? nam mam přijet navštěva v neděli a ja jsem teda nakoupila sušenky :grinning:
kamoška mi konečně dovezla ty hadříky po Lukašovi, tak jsem to probírala a tlačily se mi slzy do očí :sweat_smile:
5. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to mas dobry tobe jednou a me kazdy den...ted tam zase pro zmenu zpivaji nejakou modlidbu se fakt poseru z nich......
medu uz jsi doma to je dobre aspon muzes odpocivat.....
dad,to je super,ze vis jak to tam chodi a mas aspon prehled.....to me teprve ceka,az se pujdu podivat do nemocnice a zvlast tady,si musim vzit sebou slovnik :grinning: :grinning: :grinning: no to opuchani je fakt hrozny a jak me to otravuje....sileny.......
jo pecu zitra prijdou skopcaci na navstevu,tak at si daji neco dobreho.....pak vecer jedem na navstevu my a tak toho mam vic,at nemusim porad neco vymyslet...
5. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku a kolik váží Nikolka :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus osmička je doma..místo sena dostala ubrousek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chudinka spinkala na pilinách a na skle :confused:
5. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kouzelná jak spinká...a ten ocásek má jako gumičku,vypadá tak..a nožky jako klokánek..no uvidíme jestli si jí budu moct nechat je u nás na zkoušku,ježiš zase dávaj slunce seno ..no jo zlatý strakonice,,
5. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak super mas ji....to,ale nevadi ne,ze spi na pilinach :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale mi jí bylo líto ,že se neměla kam zachuchlat,tak dostala papírový kapesníky a už pěkně spinká
5. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni,tak jí kup takový suchý granule,ty jsou i pro alergiky,já je kupuju morčatům,saje to chcanky a nesmrdí to.Vyfoť nám tu tvoji holku a dej do alba
5. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jí vyfotim,dneska už hajá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,je slušná ,hned po večerníčku šla spát
5. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a co na to Vladis,ze mas osmicku doma?
5. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si ji uzis pekne od mala po vecernicku spat a celou noc bejt hodna :grinning:
5. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám lehký spaní ,musí bejt hodná... a vladís si jí i choval ,tak asi gut ..akorát řikal ,že ještě že mám ty alergie ,že by tu přes dobytek asi padal .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Vládís je vtipnej :grinning:
5. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky rada zviratka,ale kdyby byl baracek..... :dizzy_face: tak se tesime na fotecku jsem zvedava jak to vypada osminka jsme to nikdy nevidela
5. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si jdu dát taky pivo ,jinakl bych tu na něj vejla ,že smrdí ..
5. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si dej leni i za me :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a i za mě jo,tak to bude pořádná opička :grinning:
5. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to se pekne opije a vis jak se ji bude dobre spat.......ne jak ja....
5. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebude ,nedal mi ani líznout ..tak si jdu dát mořskej plod
5. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakej mořskej plod :astonished: jako ty gumový věci z moře,nebo je to nějakej chlast co neznám :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je bomboška přeci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty granule se zeptam,dobrej tip
5. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Coko,nevím jestli se nepletu,ale měla by jsi mít dnes narozeniny,tak jestli je tomu tak,přeji ti vše nejlepší,aby jsi byla pořád šťastná a zdravá,u tebe to ještě může být otočené to štěstí se zdravíčkem,protože jsi mladá :wink: :wink: :wink: užij si tvůj dnešní den :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,mořské plody,tak to nežeru,ta bomboška je sladká jako kráva,to je i na mě moc.Pak ti písnu jak se jmenujou ty granule,teď chvátám pryč,tak ps odpo
6. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Coko a ať se máte s Cokotátou pořád tak moc rádi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu už mám myšunu na střeše v albu :wink:
6. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu mocinky dekuji jsi hodna :sunglasses: :sunglasses: mlada jsem to ti dekuji...cokotata rika,ze kdyz uz me je pres 30 let,ze jsem stara baba :grinning: :grinning: tak nevim....nekdy si pripadam jako na 15 let.... :sunglasses: jeste jednou dikyyyyyyyyy!!!!!
6. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak leni,to je takova myska ja myslela,ze se to podoba spis potkanovy :dizzy_face: ale je to krasny mimi
6. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek