IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
6. bře 2010
ahoj holky,Leni,tak jsem na ní jukla,je pěkná.Tohle měl Romanův bratranec,jezdilo to v kole jak divoch 😃
medunaautor
6. bře 2010
a ty granule maj v OBI,je na tom napsáno:BIORINO-STROHSTREU,já kupuju pytel co má 8kg,jsou to takový slisovaný granule a nepráší to
medunaautor
6. bře 2010
Fuj Leni,teď jsem koukla na to co jsi mi poslala,to jsou ale svině šikmooký ]-( ]-( ]-( Roman se na to nemohl koukat.co to je za dobytek ty lidi 😞
lenkacar
6. bře 2010
jojo medu já jsem koukla na začátek a dál jsem nemohla 😞
lenkacar
6. bře 2010
medu mám to napsaný až pojedem do většího města kde je obíčko koupim..a to je přímo pro hlodavce?
lenkacar
6. bře 2010
až se vladís vyčvachtá půjdem na pivajze ..chápeš to ,že se koupe do toho smradu?
medunaautor
6. bře 2010
no jo jde za kultůůůrou,tak chce být voňavej 😃 jo je to pro králíky,morčata,myši
lenkacar
6. bře 2010
tak jo a nemaj i lisovaný seno v granulích?
medunaautor
6. bře 2010
tady je hnus,sněhu zase tři prdele.
já pakůpila vein,tak si taky možná dám do řepy 😎
lenkacar
6. bře 2010
já už mám nakoupíno od mamky ,ale jdu to drobet přikrmit 😃 😃
medunaautor
6. bře 2010
to asi ne,ale tohle je urřo z nějakejch takovej podobnejch sraček slisovaný,počkej juknu z čeho to je
lenkacar
6. bře 2010
o venku mi ani neříkej za 14dní máme velkej úklid venku .. :-p
medunaautor
6. bře 2010
hele podle překladu to vypadá na slisovanou slámu.jsou to takový hnědý tlustý válečky
medunaautor
6. bře 2010
a na pytlu jsou vyfocený,morče,králik a křeček
lenkacar
6. bře 2010
a to oni i žerou? víš že bych jako úplně to seno vypustila z jídelníčku
medunaautor
6. bře 2010
a co jsi dala u mamky do řepy 😎
lenkacar
6. bře 2010
jen tak lehce likér a vínko :-p a ted si dam pivo a to mě zae bude zítra ouvej
medunaautor
6. bře 2010
no to nežerou,jen do toho chčijou a serou,ale že to dobře saje,tak nejsou v humusu,je tam vlastně furt sucho pak v tý kleci a nesmrdí to.A osmička žere seno?to je jak křeček,jsem už zapo,ale hlavně to žere zrní a zeleninu.Naši křečci žrali i sýr,vejce,piškoty
medunaautor
6. bře 2010
no to mě taky bude,tak budeme dvě,nejsi v tom sama 😃
lenkacar
6. bře 2010
prej seno ,ale to má holka smůlu to mi nesmí přes práh ..musí počkat do léta až budfe s tim smrdět venku na balkoně
medunaautor
6. bře 2010
já zase vypadám,opět jsem měla psycha a taky podle toho vypadám,opar z rypáku až k hubě
medunaautor
6. bře 2010
v lítě jí dávej normálně trávu.a prej vydržej dlouho bez vody,jsou to pouštní zvířata.
lenkacar
6. bře 2010
vladís si jde do sklepa nafasovat další pivo ,ten se musí zrumplovat na totáč ještě jak dojdem dom..chodíme tak v 11hod. a to je málo asi :-p
medunaautor
6. bře 2010
ty vole a co bude žrát do toho léta 😃
lenkacar
6. bře 2010
ještě že chodim spát vedle do pokoje ..už mám rozestláno že nevidim co se tu děje za orgie .. :-p
lenkacar
6. bře 2010
no seno ne ..ani kojit jí nehodlam ,bude papat zrno a jiné pochutinky
medunaautor
6. bře 2010
tak jsem koukala a žere to seno a zeleninu a bacha,maj rádi pravidelnost 😃 😃
vládíš si dopřává ještě před hospůdkou,nebo se pak dorazí doma
lenkacar
6. bře 2010
ted se vysmál mým vyrovnaným botaskám v botníku a uklizeným kozajdám ve sklepě ..ty vole venku je sněhu,mě z toho jebne ..potřebuju teplo a světlo a dobít baterky
lenkacar
6. bře 2010
naštěstí se dorazí doma beze svědků...ani já u toho nejsem ..a nechodí mě otravovat ..
lenkacar
6. bře 2010
jak prabvidelnost? má nasypáno a jak to sní tak se to doplní ne?

Začni psát odpověď...

Odešli