• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to nemůže bejt takovej problém s krysáčkem..
6. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já je už zaparkovala do sklepa a zase jsem je dnes vytáhla,jsem jako už byla pevně rozhodnutá je vytáhnout zase za rok :grinning: ale ta zima debilní mě pěkně převezla.to mi povídej o dobíjení,jsem totálně v depce.a z tý budoucnosti taky,když furt člověk neví co bude s prací.asi půjdu montovat do kolbeny nějaký světla do letadel,to bude ale zábava a ještě skorem zadara :confounded:
6. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu kočky moje ..papa a hezký večer doufám ,že se neštěknem
6. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no prej si zvyknou a maj rádi pravidelnost,jako že třeba ráno a pak večer a v určitou hodinu :confused: no,ale víš jak,každej si to udělá po svém
6. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
neštěknete,dej do řepy a na vše se vy...r.pěkný večer :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
vcera jsem se sekla u kamosky jsem tam jela pro postylku a domu prisla v pul dvanacty :grinning: :grinning: a to jsem mela jit s cokotatou na vecu a misto toho se objednala pizza a cina :dizzy_face:
medu ja jsem taky olezla v zivote se me nedelali opary,ale ted mam neco okolo rypaku taky a tak to porad mazu,ale prd platny....
leni,doufam,ze sis vcera uzila vecer na pivku a nebyla doma Italie,ale pekna romatika......
7. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no ani jsme si to moc neužili po 2hod. se šlo domu ,šíleně mi bolela hlava ,myslim z toho prednisonu ..bolí mi furt..včera večer mazec ..jsem myslela ,že mi škeble upadne ..holky venku zima jak v rusku ..no toto :rolling_eyes:
7. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky, tak jsem se na vás zase přišla mrknout a on tu nikdo :frowning2: ... ahojky Leni, co u tebe nového? Zobeš Prednison - stimuluješ? Já už nestíhám číst zpětně tak mám asi opožděnou otázku. Dadu asi leží.... a co ty Medu?
7. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
oli jiojo predni papam a čekám co bude v práci jestli počkáme nebo ne ..moje vedoucí je velmi zákeřnej člověk a já čekam kdy to dospěje do bodu B a pustim se do boje..zatim potřebujem vydělat nějakou korunu
7. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :dizzy_face:
oli moc neležím :grinning: ale za chvíli pujdu, ještě tady dodělavam zbytky at to mam už vše nachystany :dizzy_face:
leni to je divny že tě furt bolí hlava po tom prednisonu :confused:
medu měla bys už vyměnit foto v pasu, jako moc ti to sluší, ale to zimní oblečení na mě začína pusobit depresivně :grinning:
tak coko jak to jde, už pereš a žehlíš? :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dad,nezehlim a neperu a nic nedelam :wink: dneska jsem se zase chytla s cokotatou a uz me to neba,takze at si to vse udela sam....
leni a ted me napadlo,proc ten prednison beres tak brzo....ja ho brala mesic pred stimulkou....
7. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja už toho mam taky plny brejle, se mi najednou sešlo tolik hadříku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsem si konečně koupila to maliníkovy listí, ktery by se mělo pít od 35tt :grinning:
7. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a když jsem se podívala na okna z venku, tak jsem se normalně styděla, takže když do příštího tydne vydržím doma, tak jsem se rozhodla že je umeju :dizzy_face:
7. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se vykecala a jdu trošku požehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dad...vis o tom,ze okna se nesmeji mejt v tehu.....bacha na to....jsme se bavila o tom malinikovym listi a moc tomu neverim......
jo,tak pekne zehli ja nic,nic....at si to pan chytry vse udela a nachysta sam......
7. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja se jdu natahnout boli me nohy a ty krece uz me taky serou :grinning: :grinning: :grinning: tak zatim pa
7. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
coko ja jako myslela aby se to pohlo, a třeba bych šla rodit :sweat_smile: je to hnus, děsně mě bolej kyčle, chodím jak kdybych ho tam měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: tak to držím pěsti - občas čtu ty tvoje pracovní peripetie, zákeřnej šéf to je teprv stresík, o tom něco vím. Od ledna jsem změnila práci, ve firmě jsem ale zůstala - ty nervy, slzy a zkažený Vánoce, co mi ten hajzlík znepříjemnil mám ještě v archivu a čekám na příležitost se revanžovat. Jak to, že zobeš Prednison takhle dopředu? Já jsem na pátek objednaná na první konzultaci - jdeme do toho!! Tak uvidíme - rozhodně vím, že ty naděje nemůžu tak pustit na špacír - tak jako minule ( na rok mě to sejmulo )...ale optimista jsem :wink:
Dadu: ty jsi tedy akční :slight_smile: já myslela, že ležíš s nožkama nahoře bojíš se bojíš, že porodíš a ty běháš, jak kamzik!! Aby ti Nika nevypadla z rozkroku :wink: ale ty se už asi těšíš, co....!?
7. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: oli ja se nebojím že porodím, spíš se bojím aby mě zas nenahnaly do nemocnice :grinning: když ja jsem hrozna, doma mi to ležení moc nejde :sweat_smile:
7. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dad,me taky nebavi lezet doma vydrzim 10 minut a musim jit neco delat.....ted jsem si tu roztahla puzzle a cumim do nej a skladam to....ale boli u toho zada,tak si musim dat pauzu a neco k jidlu...malej sebou sije tak ma asi uz hladika :grinning: :grinning: :grinning:
ale stejne bacha na okna....to radsi chod do schodu :grinning: :grinning: ale jen si tam jeste nech Nikolku chvilku venku je zima a tak ji je u tebe lepe... :sunglasses: :sunglasses:
7. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
když coko kdybys ty hnusny okna viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidím jsou jen dvě, ale chci to nechat až za tejden, prdeček je zvyklej že mamka furt něco děla :grinning:
7. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,tak prdecek je zvyklej....no ten muj asi taky...porad sebou mele,ale pres noc spi :grinning: :grinning: kez by mu to vydrzelo,az bude mezi nama :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja mam taky v obvaku bleee okna,ale bydlime treti patro,takze do toho fakt uz nejdu,bych mohla mit zavrat...nazenu Vratu....
7. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a co ruce a nozky mas je natekle a nebo v poho uz :wink:
7. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ruce jsou v poho, ale ty nožky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hnus velebnosti :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
me se to ted presunulo na ruce mam je jak balony a nemuzu je poradne ohnout....chvilku to mam na nozkach a pak ruce a porad dokola :grinning: uz chci takyyyyyy rodit....
7. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a bereš nějakej jod? :grinning: hele ty si ještě počkej :grinning: a jak jste vubec dopadly s tím kočarkem?
7. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jod?? :confused: to nene...jen magnezko,zelezo a femibion....myslis,ze to je tim....
kocarek je ve sklepe...a mam z neho velkou radost....moc se me libi....
7. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mě pravě hrozně brněli ruce tak mi dr napsala jod, ale asi to spíš bude na to brnění než na otoky :confused:
no tak to je super že už ho mate, my budem kupovat až se vratím z porodky, dneska jsem objednala autosedačku, tak by měla příští tyden přijít :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a jaky chces kocarek?
7. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek