• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky prednison musim jíst co nejdýl ,protože mám vysoký protilátky na sperma a trofoblast a taky sex s gumou a nebo žádnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

kurnikšopahimlhergot mi je furt zleee. :angry: Každým dnem hůř a hůř. Tak dnes skáknu k obvodní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky já Vám závidím,že už budete rodit. Já bych taky chtěla. Zítra jdu na velký utz,tak doufám,že je vše v pořádku.
8. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak se koukej rychle vykurírovat :sunglasses:
8. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
nadi,a tobe je zle z jidla a nebo z neceho jineho???No dadousek to ma za par,ale ja si musim pockat jeste a taky to nemam jednoduchy....v noci krece do lytek...pres den ruce a nohy napuchle,ze nemuzu moc nic delat,takze si taky uzivam.... :wink:
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem napsala tak dlouhý příspěvek a ono nic :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to je normalka,me se to taky nekdy neodesle,tak pis znova.....ale to se uz moc nechce vid :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem že jsem včera chytla takovýho nerva ,že jsem měla chutě fladísovi ublížit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,měl tady chytré řeči o dítěti,viděl nějakou těhulu v telce a vzdychal tady a já jsem po tom predni nebezpečná ..už je to zase 14dní co to beru a mám zlé chutě ..
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se mě bál ,já mu jezdila drápama po krku a vrčela jsem na něj jak vlk..neměl by si se mnou hrát .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,neblazni,at mu neco neudelas :sunglasses: bych se te taky asi bala,kdyby si na me takhle vyjela....ja jsme taky vcera chytla nerva a docela to u nas litalo...
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tovíš že byses bála .. :grinning: :grinning: :grinning: ,jo hormony ..chváli mám nerva ,pak se směju ..
8. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me povidej hormony semnou cloumaji uz nejaky patek a to nemluvim kdyz jsem je brala pred tim....to jsem byla taky v celku agresivni,ale pak jsem se ztahla a rikala jsem si,ze to nemuzu takhle delat...vzdyt okoli trpi... :grinning: :grinning: chvilkama jsem si pripadala na chocholouska :grinning:
8. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko u nás je to na chocho už pár let ..takže žádná změna..
8. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma.

Coko ne špatně od žaluda.Chytila jsem nějaký horský humus a jsem nastydlá.

Tak se mnou hormony nijak ještě necloumají asi. :grinning: Jsem takový beránek.
8. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak ja jsem taky par let na chocho,ale cim vic jsem v pokrocilem stadiu tehu,tak me houka vic a vse si beru a staci malicky naznak a ja hned boucham.... :grinning: :grinning: a pokazdy rikam cokotatovi,az ja bouchnu tak se poseres :sunglasses:
nadi,to je na prd teda....tak at to prejde a jsi v poho ty beranku jeden...pockej za 8 tt to uz beranek nebudes...
8. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi to je hezký že ti houká to se mi líbí ,mě už taky asi brzo houkne ,páč ted mi volala šéfka ,at z domu vemu 5tis. a jdu zaplatit zboží co přijde do krámu ,že velký šéf odvezl v sobotu veškerou tržbu a neni na zboží ,no je toto normální? on mi dluží už 12tis, a já ještě bbudu nosit peníze do práce
8. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si delas prcky ne???Jak ti muze volat a rict ti,ze mas jit platit zbozi...kde to zijeme.... :confused: a to ti jeste dluzi takovy balik....leni kam si to vlezla do obchodu :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt čoko ..to se prostě nevidí :confused: :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu to se nevidi jak jsou ty lidi drzy a vubec se nestiti takhle zavolat...a co by delala,kdby jsi rekla,ze proste tolik penez nemas....by musela jit ona a zaplatit to ona...
8. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, tak mi přišla první mateřska, a je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: o 4 litry mín než nemocenska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadus mateřská je to od zaměstnavatele?

Leni bych se na něj vysr... řekla bych že nemám. Tam nasolíš svojich 5 tis a nedá Ti ani to ani to. :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to nevím, ale myslím že to vyplací socialka :confounded: ale ted mi došlo, že unor byl kratkej a měla jsem tam ještě dva dny nemocensky tak uvidím příští měsíc, no ale i tak je to almužna :confused:
8. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to je o hodne min vid....to jsou parchanti fakt v CR bordel jak ma bejt.....a to meli zvedat materskou a ted zase neeee,taky nevedi co chteji a hlavne,ze oni ty nahore berou penez,ze ani nevedi co stim....
8. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak coko, jinejm když chtěj sebrat prachy tak stavkujou ale my mame hold smulu, jsme zavisly na těch nahoře :angry:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kočarek co budem kupovat mam v albíčku :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ten je taky pekny to se bude mit Nikolka krasne :wink: a jak se citis....
8. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš jestli máš mateřskou na 3 nebo 4 roky tak by Ti mělo přijít 7800..Jinak to vyplácí snad prvních půl roku zaměstnavatel a je to počítané z platu.
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ja se cejtím pořad dobře, žadny příznaky , prostě nic, jen ty nohy, i jsme sexovaly a taky vubec nic, no prostě se ji ještě nechce ven :grinning:
8. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ty mluvíš o rodičaku, ted mě bude nejdřív chodit pul roku mateřska, ta je podle vydělku, ale ted jak ji zkrouhly tak je to prostě malo :confused:
8. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je ono. Já mám pořád zmatek jak se jmenuje to a ono.. :grinning: To je teda pkný rozdíl. :confused: No já jsem zvědavá na nemocenskou z platu který jsem brala ted. To je k zblití s prominutím. :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pani dadouskova si dava na cas,ale zase venku je zima,kam spechat u tebe ji je dobre... :grinning:
nadi a co ty jeste makas nebo uz jsi doma...
8. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek