• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahojda tak ja už u žehlení sedím :sweat_smile: dala jsem prkno co nejníž to šlo a sedím u toho na balonu :dizzy_face: holky tady začla další zima, pořad kyda :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musely jsme jet na nakup a v těch sračkach to bylo fakt výživny :angry: ale koupila jsem poslední věc, ktera mi chyběla v kufru :sweat_smile: čokoladu :grinning: takže ted už mam uplně sbaleno :dizzy_face:
14. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu jo čokoška bude dobrá na energii :grinning: :grinning: :grinning: u nás taky hnus venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,šiju si kanýr na závěs ..ale utíkam od toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak to je to nejdulezitejsi cokosku sebou...to ja budu mit taky sebou a ne jednu :grinning: :grinning: ted jsem se prezrala a udelala jsem si ryzovou kasi s kakavickem a maslickem prase jedno jsem.....
jinak ted hlasi,ze pristi tyden ma bejt uz 18 stupnu,tak nevim kde to chteji nahnat,kdyz porad chumeli....dad,prijed k nam zehlit ja jsem se toho jeste ani nedotkla...
leni,ty mas dnes taky pracovni naladu koukam..... :wink:
14. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , možna si pak ještě necham donyst do porodky další čoko :grinning: hele ja žehlila včera jen par věcí a stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak leni ty i šiješ, no ty si holka do šikovna :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to chce mit porad u sebe.....cokosku......
to vis lena je holka sikovana
14. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak medunka se našla, fakt byla v čechach :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak to jsem rada,ze je cela a v poradku holka jedna to nam nesmi delat jsem vcera o tom zase premyslela.....hlavne,ze je v poradku..
dad,kdy jdes na kontrolu uz bys taky mohla mit tu svoji princeznu u sebe...40tt
15. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra mame poradnu i monitor, ale mě to tady ukazuje tyden navíc, takže dneska jsem 39+1 víš
15. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvedava jak dopadnes.... :wink:
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky, no mohla by už vykouknout :sweat_smile: se musím smat, jak furt mluvím jako o Ní, a třeba je tam kluk :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty nejdeš zítra na kontrolu?
15. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela,ze to uz vis,kdyz tady kazdy mluvi o Nikolce a my to nevime presne,to je taky dobry,ale to mas fuk hlavne at je zdrava...
ne ja jdu az za 14 dni...na 33tt...
15. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě že stopro to nevím, jen dr si byl jistější s holkou, než s klukem :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude prekvapko teda co na tebe vykoukne za zlaticko... :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo už jsme s tím smířeny že musíme počkat až vyleze ven :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja dnes mam den.....vcera jsem nemohla nic delat jak me bylo divne a dneska od rana jsem se rozjela a makam,akorad me deptaji ty okna,ale do toho nejdu,bydlime moc vysoko,tak to nebudu ryskovat...
15. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda dadousku,tak nekukuji jestl jsi jeste cela?tak ti preji,at to mas brzy za sebou a at jste obe zdrave!Pak pisni
15. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak vidim medu se našla tak to jsem chtěla slyšet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jo holky mimořádně jsem měla včera makací ,jinak jsem kůže líná
15. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja měla taky makací, uvařila jsem zas holanďaky s kaší a okurkovym salatem :sweat_smile: a na odpo jsem dělala nepečenej :dizzy_face: pak jsem si musela jít dachnout :grinning: no a zejtra po poradně musíme vysmejčit za lednicí, pže ji tři roky nikdo neodtahnul a za ní je teda neskutečnej mrdník a pak ty okna no :sweat_smile:
kajo neboj, ja se ozvu :dizzy_face:
15. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky jdu Vás jen pozdravit :slight_smile: U nás je vše ok, Davídek je zlatíčko, jen nás občas trápí prdíky - ale nechci to zakřiknout koliky nás skoro vůbec netrápí. Jen kojení nic moc, mám málo mlíčka, ale utěšuji se tím, že můžu být ráda, že mám vůbec Davídka a mlíčko se dá řešit i jiným způsobem :slight_smile:

Dadoušku teda ty už jsi tak vysoký týden :grinning: to je mazec jak to letí. Nevím kdy se tady ukážu, tak dopředu přeji aby porod proběhl co nejlépe a budu se snažit jukat co a jak. :slight_smile: Držím pěstičky

Tak já zase utíkám, tatka ted uspal malého tak si jdeme na chvilku povídat a možná i trochu přitulit. Přeji všem krásný večer papa
15. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a podařilo se mi vložit i nějaké fotečky, tak když budete chtít jukněte. Pa
15. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ob, moc děkuju a ty si koukej změnit ty tydny v pase, at víme kolik je Davídkovi :dizzy_face:
15. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ob malej je kouzelnej ,máte ho nádherně oblečenýho a ta postýlka je k sežrání .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli zmizim do práce tak aby tu odpoledne nebyla malá dadouškovna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Leni děkuji, no postýlka sice k sežrání je, ale je veliiiikáááá. Malej je tam jak flusanec :slight_smile: ale začínáme krásně růst, tak to bude brzy ok.

Dadous - nevím jak opravit, už jsem se o to pokoušela, ale nějak se nezadařilo. Jinak Davídek má dneska měsíc a 4 dny - už jsme velcí kluci :slight_smile: Už jsem nedočkavá na zprávičku od tebe.

Holky a kdepak je Nadule??? Je ok???

Zatím paaa
16. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v poradně nic novyho, když neporodím, tak v utery zas kontrola ted jsem domyla okna sice jen dvě ale mam toho až až, takže jdu natahnout kopytka třeba se něco začne dít a když ne ta ve čtvrtek omeju další dvě joo hnízdění je hnízdění musím to mít doma všechno v cajku dočtu vas později
ob musíš zrušit snažení a čekame a dole pak přidaš dítě :dizzy_face: nadis nas trošku zanedbava, ale to poslední dobou všichni tady :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja kdybych vam napsala, že jedu rodit, tak si toho nikdo ani nevšimne :angry: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jo ..ale jela jsem ještě znova do práce ,pro klíče :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ob aspon ta postýlka nějakej čas vydrží..ted by se tam vešly trojky no..
16. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek