• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: no tak slava aspon někdo :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu nemohla jsem včera z palicí vydržet šla jsem ležet a jen sem občas nakoukla ,ráno je mi vždy o trochu líp než si vemu prednison..jak málo piju asi to to nestačí vyplavovat to neřádstvo,už to nezvládam ,dneska vysazuju a dodržim jen ten chráněný sex ,měsíc bez ustání migrena jak prase..a odsrala to myš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jak je děvenky?
17. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
dad,ja te sleduji neboj,ale vcera jsem si precetla co a jak s tebou a musela jsem jit ven,tak jsme nestihla napsat a kdyz jsem prisla,tak jsem uz PC nezapla,ale neboj porad te sleduji....az budes rodit,tak kdo nam to rekne,kdyz medu uz tady nebyla takkk dlouho.....
leni,tobe teda ten prednison dava zabrat to me teda tak hlava nebolela.....ale musi to bejt hodne neprijemny...
17. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobře holky :sweat_smile: mate omluvenky :grinning:
coko ještě to mam pojištěny na čekatelkach a nebo dadouš sem písne, teda jestli to zvladne :grinning:
teda leni ty si to fakt užívaš, se divím že ti nedaj něco jinyho, když ti tohle děla takovou paseku :confounded:
17. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak to jo ja te budu sledovat i na cekatelkach :grinning: neboj,pohlidam si te :dizzy_face: no a treba to zvladne i dadous,tak to budem vedet taky....
a kde je ta medu,porad jeste v CR a nebo uz tady v nemecku
17. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už by měla bejt v německu, včera měla jít na tu posudkouvou komisi nebo co, říkala že se ozve a zas nic :angry: dostane na prdel :grinning:
17. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi dostane teda holka jedna...
ufff...jsem uvarila a jsem KO...odpolko chci jit ven,protoze je tam krasne a chci si koupit ty prsni vlozky a jeste nejaky malickosti :grinning:
17. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :wink:

Daduš sobota se blíží. :grinning: Tak nezapomeň na dárek pro mě. :grinning:

Leni to je oser bolest hlavy co? :angry: Já tím trpím už x let. A když to jede ve velkym tak občas bulim jak harant.
17. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem rikala,ze by mohl dadousek prijet k nam a opucovat okna.....kdyz ji to tak bavi.....
17. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko dneska jsem koupila v DM ta holítka na obočí!! Tak večer hned ozkouším!! :grinning:
17. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,fakt si je sehnala jo???To je super uvidis ja holila pred mesicem a neco a porad neroste,ale je fakt,ze ja mam hrozne svetle,tak asi to nevidim :grinning: :grinning: tak pak napis jak to dopadlo......
17. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi mam strach že to asi nedopadne :sweat_smile: ale snažím se :grinning:
coko néé že by mě ty okna bavily, spíš jsme myslela že se prckovi bude chtít ven :sweat_smile: a vono hovno hovno :grinning:
nadi a to maj ty holítka u klasickych holítek?
17. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko jojo koupila. :grinning: Stály tři v balení 50 korun.

Dadu ta holítka jsem našla v regálu kde mají takové ty různé serepetičky na nehty. Umělé nehty,různé gely,lepidla,pilníky a tak.. :slight_smile: Jsem na ten vynález zvědaváá.
17. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to taky musím omrknout, ja na to vždycky zapoměla :sweat_smile:
17. bře 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,neboj za chvilku bude venku pani dadouskova a uz bude dobre.....ja uz to chci mit taky za sebou je to fakt drina...
no nadi,presne tam je maji u tech prkotinek.....uvidis jak to pujde........no me staly asi 3 eura to je to same,ale jen dve v tom jsou.....
jinak dad,krasny bruch mas...takovy mam i ja ted.....
17. bře 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no mě každej říka že mam malej pupík, ale mít větší tak se zblazním :grinning:
17. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bud rada ja dam taky fotku do alba a uvidis jaky mam ja...sotva chodim a pakne u toho funim...hold velky mimi
17. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šup at se pokocham :dizzy_face:
17. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýý, poměřujete pupíky??? Dadu, máš pěkný bříško - mě malý nepříjde. jsi drobná tak je akorát..... :wink:
17. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jdu na to uz to vkladam vydrz :grinning:
ahoj alasku
17. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas ho tam tak mrkni......
17. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj oli :dizzy_face: prej drobna :grinning: :grinning: :grinning:
coko, tak to se těším :slight_smile: .....hned na tebe taky kouknu :slight_smile:
no jo coko, normalně stejny možna o kousíček větší :dizzy_face:
17. bře 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Dadu, z fotek mě příjdeš, jak štípka .... drobňoučká, maličká.... :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale ty jsi uz 40tt a ja teprve 32tt,tak jsem na sebe zvedava jak budu vypadat az budu mit 40tt :grinning: :grinning:
jo oli mrkni,mrkni.....kde bydlis v HK
17. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli fotky někdy klamou :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, coko, máš pěkný břuch :grinning: a to ještě vyrosteš - za chvilku budeš přepadávat..... :grinning: ....moc ti to sluší
17. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
v HK bydlím ve Věkoších.....znáš to tu?
17. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak coko, přesně jak píše oli, budeš přepadavat :grinning: ne ba ne třeba už tolik neporostete :dizzy_face:
17. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek