IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
17. bře 2010

Dadu, ty teda klameš tělem :- ).......tak pořád nic? Ňic tě nikde nepíchá, nebolí??

coko.joko
17. bře 2010

dik oli 😀 to uz pomalu ted prepadavam a kdyz jdu do tretiho patra,tak mam vzdy co delat,abych to vyslapla.. 😀

coko.joko
17. bře 2010

dad,prave,ze ted se pribere nejvic ne??? 😕
oli,znam Vekose bydli tam kamaradka...ja bydlim na Slezskym 😉 u trate...

dadous
17. bře 2010

oli pícha mě všude a bolí mě všechno 😀 ale prostě ty porodní bolesti stale nikde 😅
ted jsem šla se psem a vzpoměla jsem si že pomaha když chodíš bokem do schodu, tak jsem tak šla a pes trošku nechapal 😀 😀

olasek
17. bře 2010

tak to chápu, ono to se závažím jde těžko....ale co bychom pro ta naše bříška neudělali, že jo.... 😀 taky myslím, že poslední 2 měsíce se přibírá dost....... aháá, tak to joooo, na Slezským - jak často jezdíte do ČR?

dadous
17. bře 2010

holčičky mizím, tata se nam vrací z prace 😕 😵

olasek
17. bře 2010

bokem do schodů??? jako že překládáš nohy?? tak o tom slyším poprvé! vím, že zabírá věšení prádla - tedy pokud máš šňůry ve výšce a ne jen sušák....

olasek
17. bře 2010

Dadu, zjistila jsi, co je s Medu?

dadous
17. bře 2010

ne oli nepřekladaš nohy, normalně schod po schodu a jdeš bokem, takže zdržovačka 😀

coko.joko
17. bře 2010

dad,utikej a pomalu do tech schodu prosim te.....
oli,ja tam jsem vzdy pres leto,kdyz tady konci sezona,tak od toho kvetna do toho zari,pak zase jedu zpatky sem..ale letos budu tady,protoze tu i rodim,takze se to ted uz nevyplati jet do Hradce..

olasek
17. bře 2010

tomu rozumím, ....každopádně tě ráda uvidím až do HK někdy zavítáš....kde v Německu žijete? 🙂

coko.joko
17. bře 2010

oli,jasne dame srazik na kavicku to uz budu v pohode,chceme teda kdyz to vyjde casove tak na 14 dni aspon jet do Hradce ukazat prcka rodicum.....ja bydlim v Düsseldorfu je to hodne na zapade 1000km od Hradce 😉

olasek
17. bře 2010

to je strašně daleko 😖 , kdyby to bylo alespoň blíž k hranicím....jak to vaši berou, že tě mají tak daleko?

coko.joko
17. bře 2010

no ja jsem pryc od svych 18 let,takze to berou docela v poho...jsem snima ve spojeni kazdy den pres skyp,tak se me ani nestyska 😵 jo je to dalka,ale muzu bejt rada,ze nejsem nekde dal......a v lete kdyz jsem tam,tak jsem 2 mesice u rodicu,takze si me uzijou az,az.....

olasek
17. bře 2010

tak to jo, to jsou zvyklí...myslela jsem, jestli to není nějak čerstvý.....hlavně, že jsi spokojená ať jsi kde jsi 😉 předpokládám, že jsi tam před tím i pracovala? co jsi dělala než jsi otěhotněla?

coko.joko
17. bře 2010

oli,jsem tu 9 let...pred tim jsem bydlela v Hradci...a pochazim ze Dvora Kralove....abys to pochopila....ja jsem delala chvilku u Itala v restauraci,ale jinak jsem doma...zena v domactnosti...manzel pracuje 😉

olasek
17. bře 2010

tak to se máš 🙂 ..... 9 let je dlouhá doba, chápu, že jsi doma jinde...taky jsem koukala, jaké jsi prodělala martirium než se vyvedlo konečně tvé těhotenství....moc ti to přeju 😉

lenkacar
17. bře 2010

oli tak jak to s tebou vypadá?

olasek
17. bře 2010

Leni, zatím nijak......mám se pořád stejně.... prsa bolí, test negativní, MC nepřichází..... dneska jsem si volala o výsledky - opravdu jsem si myslela, že hormonální profil budu mít na levačku, ale bylo mi oznámeno, že všechny hodnoty mám v normě - už si vůbec nerozumím.....tedy mýmu tělu 😒

lenkacar
17. bře 2010

a krev ti brát nebudou?na těhu myslim

lenkacar
17. bře 2010

třeba jsi tak citlivá žes to na sobě poznala dřív než to cokoliv jiného zachytí .. 😉

olasek
17. bře 2010

Leni, nevím...myslím, že to dostanu - sice opožděne, ale dostanu.....Každopádně je to zajímavý, když po Duphastonu to dostávám přesně po 28 dnech....

lenkacar
17. bře 2010

můžeš být těhu a mít posunutou ovulaci ,tím by se to vysvětlilo a zachytilo o hodně později.. 😉

lenkacar
19. bře 2010

ahoj holky,tak co dadu ještě jsi celá?

coko.joko
19. bře 2010

Ahojda,
tak koukam jako blazen na tu verzi...trochu to nechapu a nez jsem nasla nasi diskuzi to me dalo....vubec i fotky a ostatni veci jsou nejak slozity 😒
dad,koukej pisnout,at vime jestli jsi cela......
leni jak se mas ty?

lenkacar
19. bře 2010

čusík měla jsem mít volno a jdu se zítra učit na pc 🙄 a taky jsem dostaal sprdung od šéfa ..dneska se tam mrcasil s pc a já z něj byla nervozní z vorvaně .. 😝 ,hele toho koníka taky zatim nechápu ,složitě to hledam

coko.joko
19. bře 2010

leni,ucit na PC to ja se ted budu taky ucit,ale konika je to nejaky na pi*u fakt to nechapu,treba Arletu nemuzu vubec najit a koukam,ze muzes i pridat fotky k prispevku..no to jsem zvedava jak se tu budem hledat... 😀 😀
a taky by me zajimalo co je s tou medunou,ze sem nechodi

janysek70
19. bře 2010

Hoj čoko, no je to v prdeli, já tu naši Arletu taky marně hledám...... Je to strašně nepřehledný 😠 😠

coko.joko
19. bře 2010

Ahoj janysku,ja jsme zmatena jako blazen fakt nemuzu nic najit a to jsem byla uz u 20stranky a porad nic tak kde je....a nez jsem zase nasla tohle tema mazec....
jak se mas ty holka?

janysek70
19. bře 2010

Mám pocit, že asi s MK skončím, to je fakt španělská vesnice a ty témata tak nepřehledný. Arletu jako by nám do nové verze vůbec nepřeklopili 😒

janysek70
19. bře 2010

Mám pocit, že asi s MK skončím, to je fakt španělská vesnice a ty témata tak nepřehledný. Arletu jako by nám do nové verze vůbec nepřeklopili 😒

janysek70
19. bře 2010

Mám pocit, že asi s MK skončím, to je fakt španělská vesnice a ty témata tak nepřehledný. Arletu jako by nám do nové verze vůbec nepřeklopili 😒