• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to je na 100 pro po plodovce,tak to je super.....a to ti povi kdy :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra budu volat na výsledky a v úterý mám velký UTZ....
21. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vysledky budou urco dobry a velky UTZ si uzij ten je krasny,teda nevim jaky je v CR,ale tady byl krasny.....
21. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím sebou táhnout i přívěsek...... Michal chce jít taky :slight_smile:
21. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky,
Dadoušci moji,veliká gratulace k vaší Nikolce,je krásná.Davide pořádně zapít, ať je zdravá.Pa ležím,mám moribundus jako svině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bože a najít jsem to nemohla
21. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj medu,to jsem rada,ze ses tady ukazala....nevim co je moribundus,ale preju at se das brzy do hromady a muzes tu zase s nama bejt..........
21. bře 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko ahoj,moribundus to bylo v pohádce,Dařbuján a Pandrhola :grinning: :grinning: :grinning: tak jinak,mám chřipku jako kráva,ležim,frkám,hořim,no doufám,že pozítří už budu ok.Byli jsme v Čechách,pak tady byla návštěva,náročný ale pěkný :sunglasses: a jak je tam u vás v Dízlu?
21. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha medu ja myslela,ze to je nemoc :grinning: :grinning: teda spis druh nemoci......tak at se dostanes z toho rychle....no tady v Düsslu to stoji za hov*o.....tak se tesim,az zkoni sezona coz je dnes,ale pak jeste to blbe play-off a pak bude klid....
21. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím pa,jdu pokračovat v ležení :pensive: :pensive: :pensive:
21. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo medu utikej spinkat a mej se a zase na nas mrkni paaaaaa :sunglasses:
21. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak si na to nemůžu zvyknout,jak je ta kobyla teď,no ale jde jen o začátek.Roman je venku se psem,svítí slunko a já tady musím hnít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pa
21. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to se mate sviti slunko..tady prsi od rana a je tam,ale dusno....no jinak jsme sama od vcera a tak se nudim taky jako blazen....neni co delat a hlavne,ted uz toho moc nenapracuji.....Neboj za tyden jsi v pohode a pak si uzijes slunicka....
21. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dadouščí princezna je venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hrdý tatínku tak přijmi velikánskou gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až jsem si u těch fotek békla ..kurńa nějak mě to dojalo jak tam leží s tou šnůrou
21. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tebe ten českej vzduch nějak porazil :confused: ,tak přeju brzké vyzdravení :wink: hlavně že ses už dostavila na koníka
21. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim se ještě podívat na tu naší malou dadunku Nikolku
21. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu:Diky moc!!!To vis ze ji zapiju,neboj :wink: Az budete v Cechach,tak se doufam stavite a muzem ji klidne zapit znova :slight_smile:
22. bře 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kobylky všechny tu zdravím a jak tak koukám tak tu zase nikdo není

Dadousku moc ti gratuluji k miminku a přeji ti aby bylo vše v pořádku, klapalo tak jak mělo a Nikolka aby byla hlavně zdrava a v pořádku a to přeji i tobě
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži ahojky jak žiješ holka?
22. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že se to tu moc za celý den nerozjelo

Lni byla jsem v práci až teď jsem dorazila myslela jsem že se tu někdo ukáže dopoledne.
Žiju pořád stejně a co tu je nového
22. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim asi nic moc,kromě čokoládičky sem nikdo moc nechodí ,dadu má omluvenku ,ta je po porodu a medu marodí :wink:
23. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
holky ja jsem vcera byla trochu mimo :grinning: byla jsme se podivat v porodnici,kde bych mela rodit a kdyz jsem videla ty porodni saly,tak mam divny pocit...Spis me to pripadalo jako v obyvaku :dizzy_face: moc pekny,ale dostala jsem docela strach....no tak uvidime,pak se me dr.ptal na otazky jako jestli budu kojit,jestli chci rodit ve vane,prirozene a nebo cisar,tak jsem koukala na nej :sweat_smile:
blazi,jak pise lena,dadousek ma omluvenku s medunou a Nadis na nas asi prdi...... :dizzy_face:
23. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi má svých starostí až nad hlavu :cry: co by si povídala se mnou starou bábou netěhotnou :sunglasses: ,ale ona holka určo zase zajde popovídat jak se má mimísek a hadice,dyt už tady žádná legranda ani neni .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na ní chodim koukat na genet jak jí roste mimísek ,přede mnou se neschová :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,leni taky ji tam smiruji :grinning: no,ale napsat muze i k nam...to kdyby rekli vsichni,tak tu opravdu nikdo neni..... :frowning2: :frowning2: a stara nejsi mas krasny vek.......
23. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi a ty máš krásný zuby :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyšmírovala ,že měla holka narozeninky ,tak jestli chceš nadi popřát tak si přijd pro pusu k nám na ivfka ,že jo?!
23. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ja ti je ukazovala to ani nevim :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám co máš v pase jak jsi tam vyzubená pěkně :wink:
23. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja jsem porad vyzubena :grinning: teda nesmi me nikdo nas*at pak jsem zla a nepricetna.......a co ty mas dnes volno???
23. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já cenim zuby vzteky potom :rolling_eyes:
23. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek