• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no to jo, je tu docela dost novych věcí a řekla bych že je to jednodušší :sweat_smile: no jo pro žensky :grinning:
20. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je,ale jeste poradne nevim co a jak,tak to musim vychytat :dizzy_face: koukala jsem.ze muzes i k fotkam psat komentare...
tady se nejak zatahuje,tak snad nebude prset az pujdu ven :unamused: nerada nosim destnik
20. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mužeš vkladat fotky přímo do diskuze, to jsem docela čuměla :confused: no tady nam ted taky začalo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon ten snih rychlejc zmizí :sweat_smile:
20. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobry,ze nam pak das fotecku hned do diskuze a ne do alba,az bude na svete prcek....no tady to je taky zamraceny a pocitam stim,ze kazdou chvilku zacne,ale jinak je venku teplo...a nemame zadny snih...vcera jsem byla venku jen v tricku jaky bylo vedro a dusno...uz je videt,ze je jaro....
20. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jsem dadoušovi řekla co a jak , takže budete informovany :dizzy_face: jsem rada že je to jaro konečně tady :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to pak taky ukazu cokotatovi,ale nevim jestli to pochopi vam sem napsat,protoze toho bude mit tolik,ze jsem na nej zvedava....jinak pak pisnu nekomu SMS a ten to napise sem a na Arlety..... :dizzy_face: ale ja mam jeste cas a to dlouho.....
20. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak napis jestli jsi jela nebo ne....ja utikam ven...tak zatim a drzim vse co mam,at uz je venku zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo dame vědět, at dobře pořídíš :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam dad,ze jsi porad cela,tak je to super,treba to opravdu bude na termin a vlastne prvni jarni den....
jsem se ted vratila a jsem trochu unavena....
20. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to do zejtra udržím :grinning: jdu se trochu zkulturnit a vyražíme směr porodka :dizzy_face: večer se nějak ozvu :dizzy_face:
20. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku,tak drzim vse co muzu,at to dobre dopadne....a pak dej vedet a nebo dadous....budu nakukovat....
20. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen jsem nakoukla na Dadouška ....přeji aby porod byl co nejrychlejší a moc to nebolelo a hlavně zdraví ...jsem zvědavá co budeš mít :slight_smile: držíme s Valuškou palce :wink:
20. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu !!!!!!ty jsi šla už jako rodit??????jako že fakt??????????????? :confused: :confused: :confused: jestli jo ,tak at je to rychlé :wink:
20. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni,
taky jsem zvedava jestli si tam nechaji dadouska a nebo ji poslou dom....od rana ji asi odtejkala plodovka,tak clovek nevi...porad nakukuji,jestli se tu objevi...
20. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já nic nevim tak to je lepší aby už tam asi byla ...ty jo zítra tu bude naše malá dadunka ..
20. bře 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kathy u vás už bude jenom domácí snaženíčko?mě se dneska zdálo že čekam miminko ,byl to kluk :pensive:
20. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kam jsem to napísala ???????
20. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co ten dadousek, uz aby tady byla zpravicka :wink:

tak kluka leni,jo? no vidis, treba je to nejaka predzvest, drzim ti pesticky, aby se to vyplnilo. ja jsem ted v tech laznich, tak porad premejslim, jestli jit do dalsiho ivf po prijezdu, nebo tomu dat cas a jit az na podzim ... nevim furt jak se rozhodnout....
21. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
leni prave vcera jsem se s dadouskem o tom bavila a a ona rikala,ze ji asi ta voda odtejka,tak pojedou do porodky na kontrolu a abud pisne a nebo da vedet dadous a pisne sem co a jak...tak si myslim,ze jsou v nemocnici a rodi a dnes bude na svete prcek.....
tak kluka si cekala vidis a urco se to splni...nekoukala si do snare co to znamena???
tulik,a kde jsi v laznich???Ja byla 4 tydny ve Frantovek,ale je to uz dlouho a moc se me tam libilo,hned bych jela znova......
21. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukla jsem do snáře ,prej touha po mateřství a když se to zdá chlapovi tak prej je to těžkej psychickej stav :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak leni,dadousek konecne porodil ma holcicku Nikolku a vykoukla na svet v 10hodin a 11minut...vazi 2910g a meri 47cm...moc gratuluju a preju vse nej.....uz se tesim na fotecky.....JUPIIIIII
21. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je na svete.Je to holcicka a jmenuje se Nikolka.Narozena dnes 21.3. v 10:11.Vazime 2910g a merime 47cm.Obe holky jsou v poradku.David
21. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Davide,velka gratuka a moc stesticka vam vsem........... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dal jsem dve fotky do alba,zbytek vam sem da Renca az se vrati z porodnice.Ahoj a diky za gratulace.David
21. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je hezoucka a hlavne spokojena........jsi hodny,ze si nam dal fotecky a my muzeme hned videt Nikolku...... :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Dadoušek už to má za sebou, holčička je krásná :dizzy_face: . Moc mi zajímalo, co to nakonec bude, se to kontrolu od kontroly měnilo..... :slight_smile: Dad, mocinky blahopřeji a tiše závidím...
21. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,ty tam mas taky holcicku to je jasny.... :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme už brzy chytřejší, ale já si myslím, že to bude kluk :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janysku ty jsi 20tt a ted uz ti to snad povi co mas v brisku :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z plodovky 100% :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek