IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
23. bře 2010

tak jdu s mamkou nakupovat tak papa zatim

coko.joko
23. bře 2010

jo mej se krasne a porid mocccccc veci....paaaaaaaaaa

lenkacar
23. bře 2010

tak ve městě došla sms že mám jáít opět dřív do fachy ,takže jdu skočit do vany ,rychle něco snim a jdu zase makat

coko.joko
23. bře 2010

teda leni,oni te nenechaji vubec uzivat nakupu a normalne sproste te odvolaji.......tohle jsem mela v Cr,kdyz jsem delala v cukrarne...volno a vecer telefon a vedouci jestli muzu jit na vikend a misto volna jsem se potila v praci...porad dobrak jak ty...tak at to aspon utece a uz muzes bejt doma.....ja jsem zadelala testo na buchty s tvarohem a povidla a tak je jdu matlat...

nadis.h
23. bře 2010

Ahoj holky,

tak v první řadě mooooooooc gratuluji Dadouškům k Nikolce!!! 😵 Ať se dají holky do pořádku brzy a jsou doma.

Jeee. 😵

Jak se máte?
Koukám Leni pořád maká. 😝

lenkacar
23. bře 2010

čus nadi tak jsme si tě přivolaly co????????? 😀 😀 😀 😀

coko.joko
23. bře 2010

tak jsem se vratila byla jsem venku a trochu si uzivala toho slunce....
leni asi se tu budeme muset bavit kazdy den a nadis k nam bude chodit taky 😵
mam hlad a tak si jdu udelat vecu nebo pojdu 😎

lenkacar
23. bře 2010

já si udělala chleba s paprikou a sýrem a tedka dlabu straciatelu zmrzku,já nikdy nebudu hubená ..bébébé..v práci to byl dobrej opruz,lidi lezli otravovali a nic nekupovali

dadous
23. bře 2010

Ahojda.Hodil jsem do alba dve fotecky s dnesni navstevy.Domu me holky pusti asi ve ctvrtek 🙂 David

lenkacar
23. bře 2010

ahoj Davide ,my se neznáme ,ale díky moc a holky pozdravuj

lenkacar
23. bře 2010

koukám, že má malá ráda dudlu z velkou bambulí 😎 a to jí asi zůstaner ,většinou takovýty pěkný nuky a jiný ozdobný pak nechtěj 😝

lenkacar
23. bře 2010

je moc hezounká ,hlavně že jsou obě v pořádku

coko.joko
23. bře 2010

leni ja si udelala tvaroh a chlebik 😀 😀 taky moc dobry....
ahoj davide,ta vase holcicka je takkkkkk moc krasna....tak je od nas moc pozdravuj a ze se tesime az nam bude povidat pani dadouskova 😎 😎

lenkacar
24. bře 2010

čokoládičko jako tvaroh na sladko? na slano neumim ,dělávala ho moje babička ,ale už je v pánu a nenaučila mě ho 😔

coko.joko
24. bře 2010

leni,na slano....dala jsem tam pazitku,sunku,sul a pepr a zamichat a dat na chlebicek moc dobry......na sladko to nemam rada,protoze to delal muj tatinek,kdyz jsem byla mala a proto uz to ted nemusim 😀 😀 😀

dadous
24. bře 2010

Ahoj coko,pozdravy vyridim.Zitra rano holky ceka jeste ultrazvuk nebo co a pak uz si je dovezu domu.Tak vecer se vam uz ozve stastna mamina 🙂

lenkacar
24. bře 2010

už se těšíme na maminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

meduna
autor
24. bře 2010

Ahojte,tak jukám.Davide,Nikolka je krásná 😵 😵 😵 To si piš,že jí zapijeme a pořádně. 😎
Tak holky,už ta potvora chřipka ustupuje,ale to byl teda hnus Velebnosti,vám povím.A teď vlezla na Romana 😕 😕

coko.joko
25. bře 2010

Ahojda,
medu ty nas chudacku,je to pekny hnus to verim..me chytne tohle jednou do roka,ale to stoji za to...se clovek pak nemuze ani hybat....a jsem pak 14 dni uplne mimo...tak bud rada,ze uz to ustupuje...
Davide,to je super,ze si dneska holky vezes domu a uz se tesime na maminu....a dalsi fotecky Nikolky 😵 😵 😵 vcera jsem ji taky zapila,dala jsem si jedno pivko na zahradce bylo tak krasne. 😎 😎

blazenkaa
25. bře 2010

ahojky kobylky tak jak tak kouám tak se to tu rozrodilo jako o život moc vám všem gratluji novopečené maminky k mimískům,hlavně aby jste byly v pořádku a vše bylo jak má být

Medunko a Lenísku teď je řada jenom na nás 🙂

dadous
25. bře 2010

ahojda, jsme doma, Nikolka je zlatíčko, nají se a spinka uvidíme v noci , jinak porod v pohodě, cely to trvalo od první kontrakce, tři hodiny ale bolest jako prase 😝 jsem na tu bolest po tolika letech uplně zapoměla, takže fakt hnus, ale nejsem šita, takže aspon mužu fungovat později vas dočtu, ted se musím aklimatizovat 😵

lenkacar
25. bře 2010

reni díky za info ...hlavně hrnte fotečky bagrem ,at se taky potěšíme..medu ,tak hlavně že už se to lepší ..já jsem v práci víc než doma.. ☹ 😠

dadous
25. bře 2010

no snažim se, vona se furt tak prďacky ksichtí, že bych musela fotit pořad 😀 ale dvě novy jsou v albíčku 😵

lenkacar
25. bře 2010

to je normální modelka 😵 😵 😵 😵 jak tam pozuje s tou pacinkou..jew nádherná ,achjo a já se v tý práci asi poseru a už vidim jak budu makat do 62let 😠

coko.joko
25. bře 2010

dad,to je krasna holcicka se tu nad ni uplne kocham 😵 😵 😵 moc se povedla.......
ja jsem dnes byla u dr..a nas malicky ma uz 2500g a meri 47cm,vic psat nemusim.....jsem z toho jeste ted docela v soku....doufam,ze uz moc nevyroste a nebude vazit moc,protoze bych sla hned na cisare a to se me nechce 😒
leni,neboj je ted rada na tobe a na medunce,takze se holky cinte.....
ja se jdu najist mam hroznej hlad....

dadous
25. bře 2010

no jo ona vylezla na svět, styl ala superman 😀
leni nebudeš, neboj, si piš že si ten porod taky vyzkoušíš 😀
coko tak to je stejně velkej jak ta naše 😀 všechno je jí velky 😀

lenkacar
25. bře 2010

a bez produ by to jako nešlo?! 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
25. bře 2010

ty volís ,porodu 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
25. bře 2010

😀 ne ne , bez ty hnusny bolesti to není ono 😀 a prody tam jsou taky 😀 😀

lenkacar
26. bře 2010

dadu myslíš jako prdy jo?to spíš proudy myslim,jak to z tebe vylítne včechno 😀 😀 😀 to mi líčila jedna jak jí nestihli dát klystýrek a včechny je tam tim tlakem ohodila ..to musel být zážitek z vůně 😵 😵 😵 ,myslim ,že já bych to o sobě asi nevyprávěla ,bych se propadlůa až do západního německa k medu .. 😀 😀 😀 😀