• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ty holky by potřebovaly na prdel :sunglasses:
29. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky a amarounová dadouško :grinning: :grinning:
tak holky,musela jsem se naladit na léto,už mě ty zima sere :angry: prej,že se válim s Romanem :confused: sama se povaluju,normálně na mě vlezla nějaká jarní ounava bo co :pensive: Ve středu se mám jít podívat do nové práce,tak njsem krapet nervní,ale nevím jestli to vemu,pže je to od tří do 19hod.tak jsem z toho valaká změtěná :confounded:
jo janýsku já na tom můžu ležet od rána do noci a stejně z toho nebude nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dadoušku,malá je podobná na Davida,nějak mi ho připomíná noo :dizzy_face: Jo a Kobli už taky,gratuluju :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu, a to maš zas uklid?
29. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu asi začala škytat, tak jsme ji přivolaly :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,zase jak jinak.Taaaaak a kde je moje šnorchlová fotka????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
medu je kolombo :sunglasses: aaa zas bude nova fotka :confused:
Já myslela, že jsme si z tebe dělaly prdelky, tak jsi ji stáhla sama....., ale asi jsi na ni přišla nebezpečně krásná admin :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale proč tam neni,nic jsem nedělala,třeba tam nesmí být,tak ji někdo vymazal :cry:
29. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne mě se líbila,ale asi ne někomu jinému,škoda,že jsem nedostala pár slov,proč jako je pryč
29. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu hoj.......to je divny,treba opravdu admina nejaka hodna to udelala vis jaky jsou :unamused:
a jak dopadl vubec Romotata ja pohovoru jak byl v Brne nebo se zase pletu......
29. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tahle je hezčí :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hezčí je,pže mi neni vidět ksicht :grinning: :grinning: Coko,jo dobrý,zatím se tady pokouší prorazit a až prorazí,tak dostane teprve nějaký peníze :grinning: :grinning: tak doufám,že neprorazíme dřív hlavou zeď
29. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však pod tím šnorchlem taky nebyl vidět :grinning:
29. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre....takze jestli chapu,tak zustavate v Norimbergu zatim nikam se nestehujes......
29. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky jdu se zase na vás mrknout pokaždé jsem měla smůlu že tu nikdo nebyl
Jakpak se Vam vede
Dadousku gratuluji k Nikolce a Koblíškovi ta :slight_smile: ky
29. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blaži, tak jak to s vama vypada, už jsi byla u dr?
29. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to máš pravdu,ale očiska jo :sunglasses:
takže,jak jsem říkala,teda hlavně Roman,že pes do postele nikdy v životě....,no tak si tam už včera pěkně hajala s Románkem a já v obýváku na gauči,protože jí to nevadí,že páníček chrápe,jí ne,ale mě to málem zabilo :angry: tak si pěkně MRCHA,hajala na mojí polovičce.A mě v obýváku sral buzna morčák,protože furt skákal,no ale lepší jak chrápání
29. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Bláži.
Coko,zůstáváme tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu ja taky furt chrapu, prej jak starej chlap, a to jsem myslela že po porodu se to zlepší, takže dadouš je taky chudak nevychrapanej :confused:
29. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu krmit divou zvěř :sweat_smile:
29. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem nikde zatím nebyla jsem objrdnaná na 6.4 to je asi 14DC TAK JSEM ZVĚDAVÁ JAK TO BUDE DÁL
autor
tak mu vyřiď mojí soustrast :grinning: :grinning: vím ,jak mu je :angry: mě už nebaví furt mlaskat do zblbnutí a tlačit mu rypák :grinning: A jak byl v Nitře,tak spal na pokoji s Milanem a ten taky chudák nespal,zato Románek se vyhajal do růžova :grinning:
HLAVNŠ ŽE SE VYSPÍŠ TY DADOUS
29. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam chrapani to je asi vsude,ale u nas je to cokotata a ja se vzdy stehuji smer obyvak :grinning: :grinning: protoze to co predvadi by vzbudilo asi i mrtveho.....
29. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je tu ještě nového krom toho že tu každý rodí :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás zabírá jedině zacpání nosu :sunglasses:
29. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,taky jsem na dnešek spala v obýváku.Jsem zvědavá dnes,jak se předvede :angry: no má rýmu,tak to jediné ho omlouvá.Bláži ,rypák mu ucpávám taky
29. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to nepomáhá Medu jo ?U nás to stačí jednou a je klid málokdy to nezabere :wink:
29. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zabere,ale tak na 5sekund a už ho rve znova
29. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co mlaskani medu ja vzdy mlasknu a je klid,ale ne na dlouho :grinning: :grinning: no ja se vzdy zavru do obyvaku a mam klid,pak se rano divi kde jsem
29. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek