• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ucpávám,mlaskám,šťouchám,to vydržim tak půl hodiny,pak dostanu takovej nerv,že bych mu to možná ucpala na delší dobu a to by nemusel už rozdýchat,tak se kýbluju do obýváku
29. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jedině že by spal on v obýváku to jsi neskoušela :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko neboj to by Medu neudělala že ne Mede :slight_smile: u
29. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě ne Bláži,on mě v noci pak hledá :grinning: :grinning: Snad to přejde,až nebudeme mít ty rypáky ucpaný rýmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u mě člověk nikdy neví,jsem vzteklá jak prase :grinning: měla bych jít ven se psem na procházku,ale jsem tak shnilá.Jaro mě normálně probouzelo,ale tohle jaro mě nějak hodilo do umrtvení,tak nevím,asi stárnu bo co :grinning:
29. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne bude tím počasím jsi mladice jak je u vás u nás chčije jako blázen
29. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja mam jit na postu a mam zehlit a od rana jsem neudelala nic,ale fakt nic......takze jsem na tom jak ty.......snad to stihnu do stredy nez se vrati cokotata :grinning: :grinning: od rana sedim na netu kecam tu a prd delam :grinning:
29. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuju vedet jak se dela nepeceny ovocny dort s tou smetanou....nekde jsem to mela pisnuty,ale nevim kde......
29. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak moje spolubydlící v porodce na mě taky parkrat mlaskala :grinning: bylo mi docela trapně :grinning:
29. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko zamíchaš smetanu s cukrem prdneš do toho piškoty a ovoce, a daš ztuhnout :dizzy_face:
29. bře 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous divá zvěř nakrmená ?
A co Nikolka Jak to jde
29. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta musela mít z tebe fakt radost dadoušku :grinning: :grinning: :grinning:
Bláži,tady taky chčije.Včera jsem byla venku se psem a tak jsem zmokla,to se tý chřipky fakt nezbavím :angry:
Coko,tady je takovej bordel,že bych blila,ale to je tak jediný co bych udělala :grinning:
tam nepatri zadny stuzovac nebo neco takoveho?
autor
já vyskládám piškoty,pak na to tu směs jak píše Dadoušek,ovoce,piškoty,směs atak dokola,pak jebnu do lednice
29. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nakrmena a ted tady střílí do plín :grinning: takže pujdem přebalit :grinning: ta fakt jen žere a sere :sweat_smile:
29. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ztužovač je lednice :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,hlavne jestli mas vylesteny koutky v koupelne a zbytek na to prd......ja mam taky bordel a dnes nic nedelam a zitra se ztoho poseru,nez to dam do hromady :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
připomínáš mi mojeho alkoholickýho dědu :grinning: :grinning: :grinning: ten nám vnoučátkům říkal,že jen žereme a sereme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hodný to děda :grinning:
29. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ja to ani neskladam, a někdy do toho naleju pulku smetany ke šlehaní, je to pak jemnější :dizzy_face: žadnej ztužovač se tam nedava :dizzy_face:
jo lednice a ta smetana je zakysana ze????? :dizzy_face:
dad,bud rada,ze nebreci a nic vic nez papani a kakani nechce :wink:
no dala do plín nalož a už zas chrape :sweat_smile: to je zlatíčko :dizzy_face:
29. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano zakysana :dizzy_face:
autor
jo Coko,tak ty jsem vyleštila,to bylo taky jediný co jsem udělala a pak jsem byla zralá po leštění jít si lehnout,jak mě to zmohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak prkno na žehlení už mi stojí v obýváku,asi tak týden,tak už je to tam jako ozdoba vlastně
nachvilku se vzdálím musím jít volat dr.
coko a když nemam ovoce, tak do toho dam rozpuštěny nescafe a mame z toho kapučínovy dortík a je to moc dobry :dizzy_face: to jen pro inspiraci :dizzy_face:
29. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak volání zdar Bláži
29. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu byla to naštěstí jen rychlovka ;docela mě sestra i pochopila
29. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me volal ted cokotata,ze na stredu by chtel udelat 2krat tento dort do kabiny a proto to hledam jinak bych nic nedelala :grinning:
medu prkno mam ja v obyvaku uz pres mesic a mam na nem veci a zehlicku a porad se nemuzu dokopat...
dad,tak to muze bejt taky dobre vyzkousim urco...
29. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by jsem si taky dala takovou maňamku ale mám tu ještě peřovou buchtu dělala jsem v neděli večer ale už bude zchroupnutá
29. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek