• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu já když si něco nemůžu zapamatovat tak si to přejmenuju..třena fanfulínka kudíska na blondfan a bylo to .. a slyší na to .. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,liptonka na lipánka ..no holky však mě znáte .. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky šlapu na zmizík..bombyvymenim a pro jistotu dam vložku
1. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tady se taky griluje u Ryna a vypada to docela dobre,kdyz citis ten ohen..si vzdy vzpomenu na letni tabory kam jsem jezdila povinne kazdy rok jako mala :sunglasses:
no,ale k turkum nejdu ty by nam to snedli nase burty.......vis jaky jsou.....
dad,to bud rada,ze mas hodne mlicka ne?????
autor
ještě,že si pamatuješ mě :wink: ale přijde doba,že budeme pátrat v paměti :grinning:
no jo minule ukazovaly jak z mateřskyho mlíka dělaj sejry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mala teda spinka :dizzy_face: dneska jsme se i v noci vyspaly :sweat_smile:
1. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tebe já si pamatuju ,ty si stejně ujetá jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj,bude tam vepřové tak to oni nežerou.nažerem se,možná i vožerem a budeme se tam válet na trávě,nachytáme klíšťáky :grinning:
1. dub 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele Dadoušku já náhodou taky,Roman nechrápal,už jen foukal a to je ok :grinning:
1. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Leni,my dvě jsme dobrý psycha :grinning:
autor
tak jdu do tý vany už na mě čeká,zapálim si svíčky,snad přestanu i mrkat tím jedním okem
teda leni a me si nepamatujes jo????????
medu,to je fakt to oni nezerou nevedi co je dobry.......ja se teda dnes nevyspala,protoze ten kreten dole opet rval na tu svoji a rachot jako prase.....tak jsem zase busila do podlahy a dneska ho potkame s Vratou a on s klidem na nas dobry den a smal jak mesicek.....to nechapu......
1. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: medu ty mas romantiku jo.....vana,svicky,cigo a vino a pak zavolej Romana :dizzy_face: a baracek se otrese :dizzy_face:
tak ja jdu taky neco delat treba veceri pro me mam hlad.....
1. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle je ted hodna :dizzy_face:
1. dub 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koupila jinou odsavačku na nudle, a už se jí líp dejcha :sweat_smile:
1. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to je krasa jak je hodna vid....kdyby byla porat tak hodnoucka :dizzy_face: no odsavacka to je taky vec vid.......
1. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla jsem tu na vysavač, ale tady v ty prdeli maj kulovy, tak jsem vzala aspon tu hadičkovou a zatím stačí, docela se u toho i chechta :grinning:
1. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten vysavac to ma moje kamaradka a to je mazec jsem si myslela ,ze to musi bolet a je to frkot nasadis na nos a na konec vysavace a jede to a tech smrku v tom malickym nosanku to je teda vec......
1. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no když na ni někde narazím tak ji koupím :dizzy_face:
1. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslis,ze v Trauci nemaji :confused: to je divny ne????
1. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v trauči možna jo, ale to až tam pojedem :dizzy_face:
1. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo.....ty vlastne nebydlis primo v trauci,ale kousek od ni....... :grinning:
1. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ted trošku šmírovala :sweat_smile: a ten gravimilk maj i v DM drogerii :dizzy_face:
1. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,smirackujes jo.........to nevadi......no holky pisou jak to piji a ze jeto dobry na kojeni a tak se chci podivat jestli to maji i tady....treba pak budu mit lepsi mlicko.......v DM to je super to tady je,tak na to mrknu .........
1. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo určitě si ho kup, je fakt vybornej :dizzy_face: sice tady stojí asi stovku, je to ňamka :dizzy_face:
1. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik je toho mlicka to je jako suseny a ty to michas s mlikem a nebo uz to je hotovy......
1. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,

já měla zas depku jak cep! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem hroznej ubulenec.. :rolling_eyes:

Daduš malá je naprosto k o u z e l n á. Celou bych jí opusinkovala.. :sweat_smile:
1. dub 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Nadi a už je to ok?
1. dub 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi,ten bříšánek,jako by had snědl jablko :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se najedla a uz asi nic dnes neudelam a to mam jeste na zehleni pradlo....opet to moje blee co nemam rada....
ahoj nadi,taky dost,ze jdes k nam na kouknout....doufam,ze uz depku nemas a jsi v pohode usmevava mamka.....
1. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko,sežrala jsem tři palačinky s jogurtem,mandarinkama,kakalíčkem a cukrem,jsem prasut největší
1. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek