IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. dub 2010

Dadoušku,mininikolka jak chrupká,jen ňufat 😵

coko.joko
1. dub 2010

medu,krasna fotecka,ale uz me v tom delas bordel,ted jsem si rikala,kdo novy k nam jde a to ty......palacinky ja nemusim,ale co jsem tehu tak jsem jich uz par snedla 😀 😀 no co kdyz ti chutnaji,tak proc bys sis nedala......cokotata sni i 10 najednou....

coko.joko
1. dub 2010

jsem zvedava na lenu jak vyberou kadky na Vladise.......
si dam asi pivko,at spim v noci jako mimi......kdyz jsem opet sama doma.....

meduna
autor
1. dub 2010

no já jen tak blbnu,to víš nudím se,tak měním,hele alespoň jsi v naději,že je tady nějaká nová 😀

meduna
autor
1. dub 2010

a kdy bude Cokotáta doma?

coko.joko
1. dub 2010

no,prave se vzdy leknu......ten prijede v nedeli 😵 ted jak maji to play-off tak jsou porad v pr.....proto rikam,at vypadnou a bude klid a bude semnou doma do cervence....se ted hrabu na FCB......

dadous
1. dub 2010

teda medu, kde ty fotky bereš 😕 😉 zavidím ti jak ti to všude sluší 😵 tak my jsme vykoupany, napapany a jdem snad chrupat 😅

dadous
1. dub 2010

jsem si musela udělat baby gulaš, jsem měla hroznou chut na sladky 😅 holky ja ted tak žeru, to je neskutečny 😠

meduna
autor
1. dub 2010

já jsem právě taky musela sladký,jsem měla motky normálně 😝 prej sluší,že ty dobře nevidíš 😀

lenkacar
1. dub 2010

bus tak kalhoty jsme vybrali akorát jsme měli technický problém s hranatým knoflíkem..no taj jsme je teda vzakli a budem riskovat ,že se třeba vladís pochčije nebo posere než je sundá 😝

lenkacar
1. dub 2010

medu seš děsná kočka ...a fotogenická

dadous
1. dub 2010

si trubka, se podívej o patro vejš na ten vyblitej ksicht 😀

meduna
autor
1. dub 2010

Leni,kuwa asi tě klofnu,když mi tak lichotíš 😀

meduna
autor
1. dub 2010

ty vole,taky jsi prodělala 9měsíční chorobu 😀

lenkacar
1. dub 2010

já když se fotim sama tak udělam 20fotek a pak z toho 1 vyberu .. 😝

dadous
1. dub 2010

leni to seš jak ja 😀 a stejně si připadam jak debil 😀

dadous
1. dub 2010

bych potřebovala solarko 😠

meduna
autor
1. dub 2010

holky,abych vám sem nedala fotku bez šminek,to by bylo jen bílé pozadí 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
1. dub 2010

dadu ta malá je tak krásná, že máš štěstí že bydlíš v krakonošově páč bych tě chodila bečet pod okna

coko.joko
1. dub 2010

dad,na sladky a dala sis gulas 😕 ja taky zeru v jednom kuse......
leni,tak to chudak Vladis,az to pusti do kalhot.......

meduna
autor
1. dub 2010

hele to já si připadám taky jak debil a hlavně tohle mě fotil Roman,když jsem měla narozky,takže je to už taky kapánek prafotka 😀

coko.joko
1. dub 2010

dad,neboj za chvilku muzes na solarko jit a pak budes jak cigan..... 😀 😀

lenkacar
1. dub 2010

chudák já až to budu prát ,ale jsou fakt tak pěkný ,že jsme to riskli,hlavně to má kapsy na cigára ,chápete jo?

meduna
autor
1. dub 2010

Leni,tak to tam budeme spolu,kvičet pod oknem 😀 😀 dvě bláznivky

dadous
1. dub 2010

leni už mi sem jedna chodí 😀 a princezna se nechava chovat, a ja pak mam hlavu v pejru když ji položím do postylky a ona nechce 😅 😠

meduna
autor
1. dub 2010

coko to slovo bych nepoužívala 😀 😀 hele,nikdy nevíš,kdo sem čumí 😀 😀

meduna
autor
1. dub 2010

vládís je praktickej,no má prostě rád kapsičky

dadous
1. dub 2010

leni ale kapsy na cigara jsou duležity 😕
coko bejby gulaš 😀 ´= krupicova kaše 😀

meduna
autor
1. dub 2010

jednou mi jedna známá půjčila dítě,abych si jako povozila,ale pak se jí to asi nějak rozleželo v hlavě a šla mě hledat,prej se nemám zlobit,ale že jí napadlo,abych jí s ním někam neujela 😀 😀 😀 no a je po kamarádství 😀

coko.joko
1. dub 2010

medu a joooooooooo 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 ja nejsu,ale rasista.........
dad,aha gulas uz vim........