• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: no medu ja mam hruzu z toho až příjde od kamošky holka že chce vozit, a ja ji prostě nepujčím :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku a co Lukáš na ségru?
1. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coko horší by bylo kdybys napsala bíla jak cigan :grinning: to by se jich asi dotklo víc :grinning:
1. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já myslela že buřt gulage na sladko ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,sice jsem si tady málem ukroutila hlavu ,ale ted už vim ,to byla fintička ...tak na krupicovku bys mě teda nesbalila .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele a ty kraťasy fakt pěkný se líbily hlavně mě...
1. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dneska jsem mu ji vrazila do ruky , že jsem šla do kramu, ta at jako hlída:grinning: no čuměl jak puk, ale choval :grinning:
1. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak proč sis taky nekoupila?
1. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu mimi se nepůjčuje ..se někde zakecá a někdo jí šlohne a nebo jí vyklopí ,mě by měli říkat ,,černá kronika ,,
hroší jsme nedostaly!!!!!!!!!!!!
no holce je 10 roku, a ja si pamatuju jak jsme jako maly haranti taky otravovaly matky že chcem vozit kočary :grinning: Lukaše jsem na sídlišti pujčovala , ale hvězdu teda nepujčím :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: si pako :grinning: :grinning: jako vladís je jak proutek nebo co?
1. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho 10let je malá .... :confused: :confused: :confused: :confused: neriskovat ,takovou pěknou by jste si už v caru nekoupili,tahle byla prohnaná centrifugou ...,aby ti jednou nezdrhla k Třískum ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladís je jako malý slůně ,ale tyhle velikosti došly ,ale dámský máme docela malý
1. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem za bloncku :confused: kdo jsou třískovi? :confused:
1. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z poutě .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v prdeli vid, hezky věci dělaj jen na vychrtliny :confounded:
:grinning: jo jako kolotočaři?! :grinning:
je to v prdeli ,tak jdu ordinovat moje krásky ,bedna mě volá ... :wink:
1. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čus, ja pak ještě nakouknu :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo kolotočáři ,maj tam tu centrifugu..aby se jí to jednou nevybavilo ..
1. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,malá se točila vlastně :grinning:
tak holky já si pamatuju,že jsem jako 10letá vozila sousedkám kočáry.Taky jsem si mimi vyndala na deku i :confused: :confused: :confused: jako chápete to?ale dříve se ty matky nebály
1. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja si taky pamatuji jako mala jsem si pujcovala u nas na vesnici deti a vozila je v kocarku a porad jsem je tahala ven a nosila.....hrozny ted kdyz si na to vzpomenu.....a nejhorsi je,ze kdyz prijedu za nasima na ves,tak ty deti uz jsou okolo 20 let :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady asi vsechny koukaji na telku,tak ja jdu dat sprsku........
1. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo tak proto vona furt koulí vočima :grinning:
1. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase nachvilku tu .
Usnula jsem ani nevím jak
Koukám že s tím vozením jsme na tom stejně taky jsem odvozila půl vesnice
1. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku,vždyť jí se ještě teď točí hlava z tý jízdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,tak já určitě ne,ale vlastně počkej,že dávaj modelíny na PRO7?
1. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam sprsku za sebou....jo medu davaji,ale ja jeste nevidela nemam cas na to.....porad ten konik tady a tak to nestiham sledovat,ale asi na to pujdu mrknout
1. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já na to ráda koukám,obdivuju ty holky,že do toho jdou.Já bych to nepodstoupila nikdy ani kdybych byla obrkrasavice.Já jsem strašnej bobkař
1. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já vozila snad celou naší rodinku ..všechny sestřenice a bratrance a ještě v botech našich tet na vysokým podpatku ..abych aspon viděla přes boudu...a dneska lítam jenomv botaskách a na podpatku bych se zabila ..ale chápete jsem byla jako dospělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a naivně jsem si myslela ,že by mě jako mohl někdo považovat za bio matku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak jsem na to koukla a je to hruza.....ta zrzka furt rve nechapu to...a ty ostatni no nevim....zatim se me tam nelibi ani jedna.......ja jsem ty rady pred tim taky sledovala ,ale ted najak nemam cas :grinning:
1. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek