• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Dadoušku seru na tu práci,jsem jí to řekla,že se mi to prostě finanačně nevyplatí,tak říkala,že to chápe a kdyby bylo něco jiného,tak se mi prej ozve
2. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře jsi to řekla medu .. :wink: ,medu já jsem ekzematik a po všem mi svědí kůže a nemůžu třeba ani holejma nohama dřepět na sedačce ,bych se udrápala do krve ...mám pár osvědčených šamponů a mýdel a končim a s krémama na ksicht jsem sknčila již dávno ,co jsem ráno vstala a neviděla po sinergie krému ..dala jsem lžíce do mrazáku a hodinu si ledovala oči ,abych mohla do práce
2. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni,tak třeba šampon můžu používat jen head-shoulders,jinak jak si umyju hlavu něčím jiným,tak mi hoří hlava a mám lupy jak cédéčka a krém používám jen růžovej garnier,jinak jsem taky olezlá :grinning:
2. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? tak já zase nesnášim ten tvůj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla krémů 3zdky a vše jsem nastrkala mámě a přestala jsem do toho investovat mám osvědčený z avonu hydratační mléko a to jediný mi nevadí ..
2. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle byl v akci nivea visage za 200kč tak uvidim ..co děláš k večeři? mě nic nenapadá na zítra jsem vyndala kuřecí řízky
2. dub 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak chobotničky jsem si ještě nepustila,ale už na to jdu.Roman je hotovej,hoří mu v krku,tak doufám,že mi to zase nešenkne zpátky :rolling_eyes:
2. dub 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si půjdu čítat..vladís chrápe ..chudák romotáta ...nějak se tomu bacilu u vás líbí .. :confounded: :angry:
2. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dneska nedělám nic,žereme od rána,no přesněji já žeru od rána jak starý prase :grinning: krémy od nivei nemůžu,jedině co mi ještě nevadí je od rocher,nebo jak se to píše.ale teď jsem zásobovaná tím růžovým od mamky,tak matlám ten.No a zítra taky nevím co budu vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako mám tady tvaroh,tak bych něco mohla upíct,no ale co?všichni tady víme jak jsem v kuchyni šikovná :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nějak se mu tady líbí,ale proč to teda nechápu,hlavně u Romotáty v křtánu :grinning: prej škoda,že nemáme slivovici,hned by to vypálil
2. dub 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem dočetla od Viewegha,Vybíjenou,pěkná knížka
2. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím pa,juknu po chobotničkách :sunglasses: Romotáta už to nahodil
2. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar holky,
tak jak koukam,tak je tu porad veselo :wink:
dad,chudacek to musi bejt hrozny a pomaha ji aspon trosku ta odsavacka co mas na rymu....
medu,presne a dobre si to rekla babe...malo penez a drina jako prase....
leni,taky nemuzu jen tak nejaky krem na drzku,hned mam vyrazku a kdyz jsem byla uz je to dele u dr.tak me rekla,zeto je tim,ze ji mam citlivou,tak jsem se usmala a rekla ji,ze to me taky napadlo :unamused: no a pak nekam bez.....
ja jsem cely den byla pekne doma....uz se tesim na zitra az budou otevreny obchody.......ale ma pry prset tak nevim.....
2. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme povečeřeli ,já chleba s paprikou a táta makrelu s chlebem...asi je nějakej nasranej ,že nebyla normoš večeře ,je nějakej podebranej :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co ,ta makrela byla jenom do neděle,musela se sníst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: ,tak na kníhu nedošlo ,koukala jsem na ulici ..
2. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,makrela je dobra cas od casu si ji koupim taky,ale me nebavi ty kosti vybirat je to na piplacku moc...a ty jen chlebik s paprikou.....to moc ne.....ja se tu taky koukam ted na Hleda se tata a mama to je docela prdel.....
2. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to já nekoukam ,já na tyhle psycho pořady nemůžu koukat,ani na poštu pro tebe a podobný ciový výlevy .. :grinning:
2. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ja taky ne,ale v nemecky telce nic neni a tak jsem hledala na netu a nasla tohle,tak jsem mrkla.......ale ze bych musela cekat na kazdy dil to neeeeee....
2. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak chobotničky jsou dokoukány,jsem i békala,to je hrůza co,když už békám i u toho :rolling_eyes: rozlítostnilo mě,jak tam měli vánoce a maminka s tatínkem byli od sebe :cry:
2. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja taky bekam u vseho i u televiznich novin :confused:
2. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo?tak nejsem sama,se mi ulevilo :grinning: já brečím u všeho,je to hrůza
2. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze nas je vic kdo beka u vseho....prislo ti to IP.......
2. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska hniju cely den doma a tak jsem si nevzala ty puncochy na otoky a ted cumim na me nohy a mam dost....ty vypadaji :confused: :confused: to asi vyfotim na pamatku,protoze to se jen tak nevidi.......hruza.....a zacina me blet v krku takze od rana jen cajickuji a je to zatim prd platny....
2. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Coko,tak honem si je vem a jdi do pelechu :angry: Romana taky bolí v krku,je hotovej.Ne a ne se toho zbavit :rolling_eyes:
2. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo písnu ti zítra,dnes jsem už líná a jdu zase na něco koukat,pak ještě juknu.ale ty máš pojištění v Česku a to já nemám :confounded:
2. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ty konve vyfoť ať je taky vidíme :confused:
2. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,asi sis Vládíse moc rozcapila :confused:
2. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to mam jen pres den ty puncochy na noc ne.....ale fakt mazec lituji ty lidi co maji ty problemky jak ja a nemaji ty puncochy...a davat to sem ani nebudu,protoze to je hnus a velky.... :wink: jinak ja mam pojisteni v CR,ale pak jsem ti zjistila kolik to stoji jako samoplatci,jsem tam psala......v poho psat nemusis ja jen jestli to doslo.......
a ten krk me pekne sere,celou dobu tehu jsem fit a poslednich par tydnu me bude zle to snad ne....a Roman je taky chudak je to fakt otravny.....
2. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kapičky snad zabraly, už tolik nechrochta :dizzy_face: a ta odsavačka na vysavač to je teda mazec, ale jí se to líbí, ani u toho neřve, jen kouka jak vrana :grinning:
2. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ja ti tak rozumím :cry: mě pak už ten napnelismus i bolel a na nartu jsem měla i faldy :sweat_smile: ale je to fakt hnus a nejhorší je že na to nic nepomaha, až porod :confounded:
2. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,jsem ti rikala,ze ta odsavacka je super na vysavac :wink: no me prave pomahaji ty puncochy,ale clovek si je jeden den nevezme a ma nohy jak ezop :grinning: a uz se tesim az budu po tom porodu a budu zase normalni,protoze tohle je uz moc na me
2. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek