IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
2. dub 2010
Dadoušku seru na tu práci,jsem jí to řekla,že se mi to prostě finanačně nevyplatí,tak říkala,že to chápe a kdyby bylo něco jiného,tak se mi prej ozve
lenkacar
2. dub 2010
dobře jsi to řekla medu .. 😉 ,medu já jsem ekzematik a po všem mi svědí kůže a nemůžu třeba ani holejma nohama dřepět na sedačce ,bych se udrápala do krve ...mám pár osvědčených šamponů a mýdel a končim a s krémama na ksicht jsem sknčila již dávno ,co jsem ráno vstala a neviděla po sinergie krému ..dala jsem lžíce do mrazáku a hodinu si ledovala oči ,abych mohla do práce
medunaautor
2. dub 2010
leni,tak třeba šampon můžu používat jen head-shoulders,jinak jak si umyju hlavu něčím jiným,tak mi hoří hlava a mám lupy jak cédéčka a krém používám jen růžovej garnier,jinak jsem taky olezlá 😃
lenkacar
2. dub 2010
jo? tak já zase nesnášim ten tvůj 😃 😃 😃 😃
lenkacar
2. dub 2010
já měla krémů 3zdky a vše jsem nastrkala mámě a přestala jsem do toho investovat mám osvědčený z avonu hydratační mléko a to jediný mi nevadí ..
lenkacar
2. dub 2010
tenhle byl v akci nivea visage za 200kč tak uvidim ..co děláš k večeři? mě nic nenapadá na zítra jsem vyndala kuřecí řízky
medunaautor
2. dub 2010
tak chobotničky jsem si ještě nepustila,ale už na to jdu.Roman je hotovej,hoří mu v krku,tak doufám,že mi to zase nešenkne zpátky 8-(
lenkacar
2. dub 2010
já si půjdu čítat..vladís chrápe ..chudák romotáta ...nějak se tomu bacilu u vás líbí .. :-S ]-(
medunaautor
2. dub 2010
já dneska nedělám nic,žereme od rána,no přesněji já žeru od rána jak starý prase 😃 krémy od nivei nemůžu,jedině co mi ještě nevadí je od rocher,nebo jak se to píše.ale teď jsem zásobovaná tím růžovým od mamky,tak matlám ten.No a zítra taky nevím co budu vařit :-p jako mám tady tvaroh,tak bych něco mohla upíct,no ale co?všichni tady víme jak jsem v kuchyni šikovná 😃 😃
medunaautor
2. dub 2010
😃 😃 😃 😃 no nějak se mu tady líbí,ale proč to teda nechápu,hlavně u Romotáty v křtánu 😃 prej škoda,že nemáme slivovici,hned by to vypálil
medunaautor
2. dub 2010
jsem dočetla od Viewegha,Vybíjenou,pěkná knížka
medunaautor
2. dub 2010
tak zatím pa,juknu po chobotničkách 😎 Romotáta už to nahodil
coko.joko
2. dub 2010
zdar holky,
tak jak koukam,tak je tu porad veselo 😉
dad,chudacek to musi bejt hrozny a pomaha ji aspon trosku ta odsavacka co mas na rymu....
medu,presne a dobre si to rekla babe...malo penez a drina jako prase....
leni,taky nemuzu jen tak nejaky krem na drzku,hned mam vyrazku a kdyz jsem byla uz je to dele u dr.tak me rekla,zeto je tim,ze ji mam citlivou,tak jsem se usmala a rekla ji,ze to me taky napadlo :-| no a pak nekam bez.....
ja jsem cely den byla pekne doma....uz se tesim na zitra az budou otevreny obchody.......ale ma pry prset tak nevim.....
lenkacar
2. dub 2010
tak jsme povečeřeli ,já chleba s paprikou a táta makrelu s chlebem...asi je nějakej nasranej ,že nebyla normoš večeře ,je nějakej podebranej :-p no co ,ta makrela byla jenom do neděle,musela se sníst :-p =-) ,tak na kníhu nedošlo ,koukala jsem na ulici ..
coko.joko
2. dub 2010
leni,makrela je dobra cas od casu si ji koupim taky,ale me nebavi ty kosti vybirat je to na piplacku moc...a ty jen chlebik s paprikou.....to moc ne.....ja se tu taky koukam ted na Hleda se tata a mama to je docela prdel.....
lenkacar
2. dub 2010
na to já nekoukam ,já na tyhle psycho pořady nemůžu koukat,ani na poštu pro tebe a podobný ciový výlevy .. 😃
coko.joko
2. dub 2010
leni,ja taky ne,ale v nemecky telce nic neni a tak jsem hledala na netu a nasla tohle,tak jsem mrkla.......ale ze bych musela cekat na kazdy dil to neeeeee....
medunaautor
2. dub 2010
tak chobotničky jsou dokoukány,jsem i békala,to je hrůza co,když už békám i u toho 8-( rozlítostnilo mě,jak tam měli vánoce a maminka s tatínkem byli od sebe 😢
coko.joko
2. dub 2010
medu ja taky bekam u vseho i u televiznich novin =-)
medunaautor
2. dub 2010
jo?tak nejsem sama,se mi ulevilo 😃 já brečím u všeho,je to hrůza
coko.joko
2. dub 2010
myslim,ze nas je vic kdo beka u vseho....prislo ti to IP.......
coko.joko
2. dub 2010
tak dneska hniju cely den doma a tak jsem si nevzala ty puncochy na otoky a ted cumim na me nohy a mam dost....ty vypadaji =-) =-) to asi vyfotim na pamatku,protoze to se jen tak nevidi.......hruza.....a zacina me blet v krku takze od rana jen cajickuji a je to zatim prd platny....
medunaautor
2. dub 2010
no Coko,tak honem si je vem a jdi do pelechu ]-( Romana taky bolí v krku,je hotovej.Ne a ne se toho zbavit 8-(
medunaautor
2. dub 2010
jo písnu ti zítra,dnes jsem už líná a jdu zase na něco koukat,pak ještě juknu.ale ty máš pojištění v Česku a to já nemám :-S
medunaautor
2. dub 2010
tak ty konve vyfoť ať je taky vidíme =-)
medunaautor
2. dub 2010
Leni,asi sis Vládíse moc rozcapila =-)
coko.joko
2. dub 2010
medu to mam jen pres den ty puncochy na noc ne.....ale fakt mazec lituji ty lidi co maji ty problemky jak ja a nemaji ty puncochy...a davat to sem ani nebudu,protoze to je hnus a velky.... 😉 jinak ja mam pojisteni v CR,ale pak jsem ti zjistila kolik to stoji jako samoplatci,jsem tam psala......v poho psat nemusis ja jen jestli to doslo.......
a ten krk me pekne sere,celou dobu tehu jsem fit a poslednich par tydnu me bude zle to snad ne....a Roman je taky chudak je to fakt otravny.....
dadous
2. dub 2010
tak kapičky snad zabraly, už tolik nechrochta x-) a ta odsavačka na vysavač to je teda mazec, ale jí se to líbí, ani u toho neřve, jen kouka jak vrana 😃
dadous
2. dub 2010
coko ja ti tak rozumím 😢 mě pak už ten napnelismus i bolel a na nartu jsem měla i faldy :-N ale je to fakt hnus a nejhorší je že na to nic nepomaha, až porod :-S
coko.joko
2. dub 2010
dad,jsem ti rikala,ze ta odsavacka je super na vysavac 😉 no me prave pomahaji ty puncochy,ale clovek si je jeden den nevezme a ma nohy jak ezop 😃 a uz se tesim az budu po tom porodu a budu zase normalni,protoze tohle je uz moc na me

Začni psát odpověď...

Odešli