• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dneska se měla vratit koblížka :dizzy_face: ale asi ještě nemaj zapojenej internet :fearful:
2. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no coko po porodu ještě tak tejden budeš natekla, ale pak to zmizí, ja už mam kotníky zas vychrtly :grinning:
2. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to je super treba se tu zitra ukaze a da nam sem fotku prcka.........
no ten tyden pak uz vydrzim :grinning: :grinning: kdyz jsem drzak uz par tydnu tak tohle je uz pohoda :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mohla :sweat_smile:
2. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky těšim na na novou vypečenou buchtičku ludmilku
2. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek kobylky zase něco pečete
2. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži koblížek už to upekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu spát ..tak se tu mějte
2. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už vím o co jde jsem to dočítala
tak dobrou noc Leničko já budu čekat na manžela
2. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy ,tak venku oskarově a vladís touží brzy odjet na chatu tak jsem si jako hodná žena přivstala a udělala brzy obídek ..bude čočkovka ,br kaše a dopékám poslední 2kuřecí řízečky..nevěděla jsem jakou poblívku ,když vývar máme co týden..on se venku vyprdí a přijede domu jako novej .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vladís je hodně poblívkovej ,to já od mala neeemám ráda tekutou stravu
3. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééje zapomněla jsem na bábovku..a hádejte s čím? no s citron.polevou jako vždycky ..aby nebyla vysušená ..no hlavně mi zbyde citron ,jak tam dam kůru ,ale co nám to chutná a taky do těla dopravim vitamín C v syrovém stavu
3. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tady je taky krasně :dizzy_face: ja dnes dělam rajdu :wink:
3. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to dělaš jen citron a cukr?
3. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rajdu jsem se chystala celý týden a nějak z toho sešlo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hm dala bych si pěkně sladkou,děláš z hověziny?
3. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo štávičku s moučkou
3. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo a dnes bude i knedl :dizzy_face:
3. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych taky mohla udělat
3. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na knedl mám taky připravýno ,zatim teda nadrobenej rohl na zítra ke kachýnce .. :dizzy_face: ,já když už se do toho pustim ,tak nadělam aspon na 1 jídlo do mrazu ..
3. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt to se musí, taky mam rada v mrazu zasoby
3. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi donesl nějakej malej kluk 10knížek na ukázku na objednání ,já že ne ,a on at si to tam týden necham a kouknu do toho ,neměla jsem sílu ho vyrazit a nakonec jsem se do toho mrkla a objednam si ,,pečeme ,zdobíme ,českou gramatiku,rady a návody do žvota ,,to je jako co máš dělat když se ti třeba nejde povolit rezatej šroub ,to mě udivilo ,prej pokapat coca :confused: :confused: :confused: :confused: colou .. :confused: :confused: :confused:
3. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak k tobě pak budem chodit na rady :grinning:
3. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda je to zajímavá knížka ...a jenom za 100kč ..
3. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
koukam tady se vari o sto peroooo.....ja nemusim varit,protoze jsem porad sama a tak se nasnidam a pujdu do mesta na kukandu co maji peknyho.....jinak tady teda zatazeno a fouka vitr,takze na prd,ale aspon se nebudu potit :grinning: :grinning:
leni,ty si uzivej na chaloupce pohodu a krasne se vyvetrejte s Vladisem....
dad,rajdu s knedlem ja muzu jist porad.......
3. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja vím, tyhle knížky nam taky vozily do prace :dizzy_face:
já mám plnej byt encyklopedií a slovníky a takovýhle chytrý kníhy a přitom vim sama úplný hovno
já dřív jsem byla členem knižního klubu a všechjny moje knihy z červené knihovny jsem sehnala z pohodlí domova a ted už jsem tak zaostalá ,že nikam nelezu ,nic nekupuju ..milovala jsem chodit do antikvariátu ,tam se sehnaly poklady ..
3. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no a čteš si je vubec?
3. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak leni takovou podobnou knizku mam taky a jednu jsem si ji prohlizela a vycetla jsem,ze kdyz ti blbe stira sterac u auta,tak staci vzit smirgl papir nebo jak se to jmenuje a prejet ty gumicky a je to jako nove a ja to asi obrousila moc a poskrabala se sklo :grinning: takze uz do te knizky nekoukam,bych mohla pak zdemolovat cely byt :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá coko zas jde utracet :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš jako ty encykly? no nečtu ,ale mám to ráda v knihovně :grinning: :grinning: :grinning: ,já čtu bestselery,prostě historii a nejlépe zamilovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,typu ,,jak chudá dívka ke štěstí přišla,, a nejlépe aby on doň měl pěknou výbavu na to .. :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek