• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
coko asi si měla vzít jemnější :grinning:
3. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááááá čoko to byla dobrá hláška ....
3. dub 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,moc nejdu utracet jen se podivat na sebe kurna nic kupovat nemuzu,protoze nevum jak budu vypadat po porodu a tak to ted nechavam bejt,ale musim jeste pokupovat na prcka nejaky veci a to chci stihnout co nejdriv,at to mame doma....a s cokotatou to nejde,protoze pro neho je vse moc zbytecne a muze se to pokoupit az pak a porad dokola,takze radsi sama....
3. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kup si odsavačku na vysavač :grinning:
3. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko čoveče a kam to jdeš kupovat u nás se za chvíli všude zavře :confused: :confused: :confused:
3. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho myslis,ze ji tu maji...aby v lekarne na me nekoukali jak na blba co chci :grinning: :grinning:
leni,ty jsi jak cokotata ten miluje knihy ma plnou knihovnu a porad se v necem hrabe a hrozne ho to bavi.......a ja kdyz nevim jaky darek,tak mu koupim knihu a je spokojeny :grinning:
3. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dostala naposledy 12znamení zvěrokruhu a taky mám ráfa ufony a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tady je v sobotu otevreno ve meste do 20-21hod vsechny obchody,protoze se tu sjizdeji holandani a s okoli,takze museji mit drzby jako prase vzdy je plny mesto jak na prvniho maje.....hrozny.......a jeste kdyz udelaji nejaky slevy,tak to mate videt jak se o to i perou magori.......
3. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ufoni ja nemusim teda me se pak o tom zda a bojim se jit i na WC......horory to same........
3. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čokoládko a ty umíš říct německ yodsávačku na nudle z nástavcem na vysavač? :confused: :confused: :confused: :confused:
3. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tajemno mě sice zajímá ,ale úak taky seru strachy ,,takže mám nejraději prostě to oblbování mladejch holek zámožnými pány ..
3. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak děvčata já jsem si vždycky přála prodávat v malým krámku ,takže jsem ted spokojená ,ale neříká mi to pane ..
3. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni,abych rekla pravdu,tak neumim,ale mam chytry slovnik a tak bych to prelozila nejdriv se slovnikem a pak bych to rekla jim......nacvicit doma a je to a kdyby bylo nejhur,tak mam kamaradku cesku a je tu ucitelka,takze ta umi super a ta by me to rekla uplne presne...... :dizzy_face:
3. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni a ja vubec nevim kde prodavas porad v tom Alpin.......muj sen je mit hospodu poradnou nalejvarnu a muziku a proste takovou rokovou pohodu :dizzy_face:
3. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau vy aktivní :wink: hrnce bublaj,bábivky se pečou,on doň s výbavou i proběhl,tady to žije :grinning: coko,tak to řeknu doma,Roman je asi bude muset taky krapet ojet šmirglem :grinning: tady nebublá stále nic :confused:
3. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baby-Schnupfen - Absauger
3. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NASENSAUGER
3. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mohla bych se k vám přidat a tahat z vás informace? Začala jsem ve středu stříkat Synar a teď čekám, co to udělá...
3. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
synarel jsem chtěla napsat
3. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zuzbe,jasně že můžeš :wink:
3. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorát to tady bude žít až večer,je pěkně tak každej razil ven asi :confused:
3. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo, to mě taky mohlo napadnout :slight_smile: tak já si zatím vymyslím záludné dotazy :slight_smile: zatím jsem dost vyklepaná. už jsem jednou, v lednu, byla na odběru - dvanáct vajíček, ale nepovedly se oplodnit. takže tři měsíce čekání a za asi tři týdny znovu...
3. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co máš ještě k tomu synarelu?
3. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakto,že to neklaplo s takovou úrodou :confused: a měla jsi ICSI
3. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj medu :slight_smile: jak se máš? co novýho?
3. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Lipánku :slight_smile: jsem ráda,že taky jukneš.No u mě nic nového :confounded: jedu furt ve starých vyježděných kolejích :grinning: a co u vás?
3. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak přeji jenom u mě asi bude změna,pes mě tady začíná prudit,tak budu muset udělat asi kolečko kolem parku,ale dnes to bude maso,lidí tři prdele,protože začíná Volksfest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
k synarelu zatím nic, dostanu injekce od 4 dne MC. právě že jsme ICSI neměli, spermiogram byl super, tak nebyl důvod. takže ani pořádně nevíme, kde a proč se to zvrtlo. nemáte některá zkušenost se synarelem? protože já ho snáším zatím dobře, ale vyděsilo mě, že se mi menstruace může opozdit až o deset dnů :frowning2:
3. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - u nás? čekám na 3. porevizní MS a pak zase do boje. Podle doktora to zkusíme přirozenou cestou...tak uvidíme jestli se poštěstí :slight_smile:
3. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže teď budeme mít ICSI na všechny vajíčka, sand se podaří odebrat jich zase dostatek :frowning2:
3. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek