• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ja si vždycky přisunu postylku k posteli a Nikča ja mezi mnou a postylkou, takže karel na ni nemuže a von je stejně zvyklej spat u nohou, a hlavně m,ě nebavilo ji furt vytahovat z postylky a pak čekat než v ní zase usne, takhle u mě usne hned :dizzy_face:
3. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lip. Máš se? :slight_smile:
3. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ja mam ten latkovej koš, co mam v albíčku a v tom nějakej ten měsíc vydrží, tam se ji dobře spinka, ale ten mame v obyvaku :dizzy_face:
3. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu Ty máš vlastně Karla psíka vid? :grinning: A má taky halušky ve spánku jako můj Karel chlap? :grinning:
Mě ještě napadlo, že bych nedala na postýlku postranici.Stejně bude naražená na naší posteli tak by to mohlo být fajn.
3. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - ale už je líp. Už se zas začíná něco dít, tak už je to oněčem jiným :slight_smile:A co ty? jak válčíš?
3. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi určitě ma, a taky při nich tvuj karel poštěkava :grinning:
3. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda Lip. :slight_smile: Je to NEJ plánovat budoucnost než se ohlížet nad minulostí. :wink: Já v pohodičce. Až se mi to někdy nezdá,že vše šlape tak dobře.
3. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - jéé, tak to bud jedine ráda!!! žádný pochybnosti. :wink:
3. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu nepoštěkává, ale občas kňourá.. :grinning:

Ale já mám dobrý halušky holky v noci! Předevčírem Karla vzbudím, protože jsem se vzbudila hrozným leknutím,že padá z postele. :grinning: Tak mě vynadal že ho budím, že vstává do háku a včera ho zas vzbudím protože jsem si myslela že má u tváře kelímek s jogurtem protože ho bolí zub... :grinning: :grinning: Ten mě fakt miluje asi.. :grinning:
3. dub 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lip tak to víš že jsem. :wink:
3. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda lip,to je dobre,ze jdes mezi nas taky holka.....
nadi,to sem ani nemuzu napsat kolik mam nahore,protoze by vsichni utekly ja bych tu byla sama :grinning: :grinning:
dad,tak to ja bych mela prouteny,ale asi ho nevezmu.......
3. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,ty mas ted najak casto doma Karlose ne??????
3. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - no musim říct, že mám sama ze sebe radost, že už sem můžu :grinning: Coko, ty jseš v německu, vid?
3. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip,to je dobre jen chod mezi nas casto...aspon nas tu bude vic......jo,jo jsem v nemecku stale a jeste asi chvilku budu....
ted posloucham radio Impuls a j´sem hotova,jak tam volaji a rikaji jak maji vse nachystane na velikonoce a obarveny vejce a beranky napeceny a porad do kola to nechapu jak muzou tak prdlacit...... :dizzy_face:
3. dub 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko no někdo ty svatky prožíva :sweat_smile: mě teda velikonoce neberou :sweat_smile:
3. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko tak mi to písni v IP. :sweat_smile: Já utíkat nebudu. :grinning: No jo Karlovi skončila zimní sezona už. Teď byl doma 5 dní. Ted je přes Velikonoce v práci a řekla bych že bud už ted nebo prostě každou chvíli už bude zavřeno komplet celý měsíc tak ho budu mít doma.Takový docela nezvyk.. :confused: :sweat_smile:
3. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
žadna IP my to chcem taky vědět, dyt na tom nic není :dizzy_face:
3. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě neberou žádný svátky. Ani narozky a tak. Jediný co jsem milovala byli Vánoce kdy byla ségra malá. To bylo kouzelné. :slight_smile: A ted se na svátky těším kvůli malému až bude větší a bude z toho mít rozum.
3. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš Coko. Už jsme na Tebe 2! :grinning:
3. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - a můžu se tě optat, jak jsi to tam delala s prací? Jestli jsi ji mela hned, nebo jsi hledala...a byla na nejakym prcaku..nebo tak :D Nebo jak se to děla se zdravotkem, kdyz takhle odcestuješ do zahraničí?
Velikonoce neslavime...takze to jde taky uplne mimo mě :grinning:
3. dub 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepaaaak...už 3 :grinning:
3. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Coko dělá jako že tady není. :grinning:
3. dub 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau,tak jsem doma vyprocházkovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: lidí jak sraček na Volksfestu to jen hučí :sunglasses: Tak Coko,vybal to kolik :sunglasses: :sunglasses: víš,že já a Dadouš tě stejně podrobíme výslechu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a holky taky jak čtu :sunglasses:
3. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu :grinning:
3. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - tééda, to byla pořádná procházka :astonished:
autor
holky dejte si tam nějakou fotku,ty panenky jsou brutální :grinning:
autor
no právě,že ani ne,lítá tady teď jak pošuk po bytě,nějak má málo.
3. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu prdim jim na to. Mi tu fotku smazali!!! :rolling_eyes: A já nemám žádnou zblízka a svůj Gesicht si ted faakt fotit nebudu... To chudák foťák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Nadi a ty neblbni s těma úklidama,když pak z toho tvrdneš :confounded:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek