• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
mě jí taky smázli!!!a měla jsem takovou pěknou se šnorchlem :sunglasses:
3. dub 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale vžyt máš pěknej Gesicht,jsem tě viděla néé
3. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vam dam tri :grinning: :grinning: kdovi kdo to tu cte a pak se bude divit.......
dad,ja to nikomu neberu,at si slavej co chteji,ale proc to porad dokola melou to nechapu.........to ja vzdy chytam nerva..... :grinning:
lip,ja to mela uplne jednoduchy.....platila jsem si zdravotni pojisteni v CR a tady ne.....pak jsem si vzala manzela a automaticky me pojistili i tady v nemecku,takze ted mam dve pojisteni......a s prci to bylo tak,ze jsem delala u Itala za barem,ale to bylo pres kamarada,takze na cerno,pak jsem pomahala uklizet kamosovi baraky,taky na cerno a pak jsem hlidala deti,taky na cerno a ted uz nic nedelam....... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta byla bezvadná Medu!! :grinning: :grinning: :grinning: No včera jsem ztvrdla pěkně teda!! :astonished: Ale jen jednou a už je zas klid. Jsem taky pořád vstávala a sedala si jak pitomec celý den. A dnes mě z toho celkem bolí svaly na nohou..To je tak když nikdo nic nedělá a pak tohle.
3. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Coko,Roman zase jede prahity :grinning:
3. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko a nezčernala jsi z toho dělání na černo? :grinning: :grinning: A šup s těma kilama! :sunglasses: nebo aspon kolik jsi nabrala do 25tt.
3. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,me kdyz tvrdne bricho,tak dam sprchu a ono to prejde.....
medu,taky je u vas tolik lidi,to je hrozny vid.....tady je samej holandan a dneska jsem se divila asi vypustili satkarky a cernosi,protoze jich bylo hafoooo jsem uplne koukala :confused:
3. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prahity.. :grinning: :grinning: Můj táta vždycky když maloval, tak nakulil na plný pecky Dalibora Jandu a už jel. :grinning:
3. dub 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu....ja mam klid jsem uz druhy den sama,takze hity nejedou,ale zitra to prijde....Spaleny,Gott atd.......to bude romantika......
nadi do 25tt jsem mela nahore 10kg...pisou to v prukajde :sunglasses:
3. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - takže stačí, když si platíš zdravotko v čr a jseš za vodou, jo? :grinning: A nevíš kolik to asi je? Jsem v tomhle úplně mimo...a je možný, že se mě to bude za chvili týkat.... :sweat_smile:
3. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tady dnes jedou 70léta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bobek,Gott,Rotrovka,Neckář
3. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lip,ale u každý pojišťovny to nejde.Já jsem tady taky pojištěná,protože jsem makala a v Česku jsem dostala zákaz :cry: takže proto si to jak debžoň platím sama IVF
3. dub 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lip a kam se budete stěhovat :sunglasses:
3. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,Dalibor Janda je super ja jsem pred 2 lety byla na festaku a byl tam prave on se svoji dcerou a ja s kamoskou uz piskla jse mtam na nej parila to byla prdel...a pak nastoupil Vilda Cok a to jsem mela uz opravdu dost,ale sla si k nemu pro podpis aon me dal jeho ponozky cerveny a na tom je Vilda Cok,ale uplne novy samozdrejme.......
3. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko takže jako já.Tak to se těším až budu za chvilku přepadávat dopředu. :grinning:
Lip jestli myslíš pojištění v ČR tak se platí u VZP nějakých 1080,. měsíčně.
3. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Dalibor mi taky neva. :slight_smile: Jako ono český hity jsou fajn. Však jak se paří na diskoškách na Helenku Vondráčkovou apod.. :wink:
3. dub 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,70 leta krasa a jeste lepsi 80 leta.....to muzu taky........ :grinning: :grinning:
lip...no to ja nevim,jestli to jde,ale asi jo,ale vidis zase medu rika,ze ne.......ja jsem se proste v CR neodhlasila a platim to porad...ja si v Cr platim kazdy mesic 1080KC.......
3. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to jo,ale ja pak zacla otekat a mam hrozne vody v sobe a nase mimi moc roste a tak pak to slo hrozne nahoru vse,takze se tesim,az bude po vsem,ale dadousek me chape,protoze taky otekala :dizzy_face: je to hrozne neprijemny a fakt to nepreji ani ty nej svini........
jinak Helcu tu teda nemusim......ted hrajou Petr Naggi a tak si tu zpivam.......
3. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - no právě...z toho mám strach, že kdybych defakto makala za hranicema, tak ztratim pojištění v čr. Když bych ale nepracovala a platila bych si ho sama v čr, tak se na to nepřijde, ne? :grinning:
Kam ...to se ještě neví. :grinning: Není jistý, že to tak vůbec dopadne..ale co kdyby. :grinning:

Nadi - tak to není až tak moc. myslela jsem, že to bude horší
3. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mě dobře zmenšili ten xichtík.. :grinning:
3. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,delas me v tom tady bordel......jsem se lekla kdo to je :grinning:
3. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko no já jsem zvědavá teda na sebe.
jinak s pojistkou .. já když byla ve Švajcu tak jsem se musela taky odhlásit,abych se mohla nahlásit ve Švajcu.
3. dub 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale teď jsem taky koukala jak blázen co je to za novotinu,a ona to naše Naďka :dizzy_face:
Lip,já mám pořád trvalák v Česku.Ale tady jsem se musela nahlásit,protože jsem tady.A pojištění jsem si odhlásila sama v Česku,protože jsem si nechtěla platit zbytečně.No a pak jsem se na to ptala a už jsem byla v prdeli a nešlo to,protože mi bylo řečeno,že nemůžu mít pojištění dvaktrát.tak nevím no
3. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když jsem tady ještě nepracovala,tak jsem byla automaticky na Romana
3. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a už je zase v trapu ta Naďa :confused:
3. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zase tu. To je fotka z dob kdy jsem byla krásná a mladá. :slight_smile: U kávičky na Djerbě. :dizzy_face: A měla jsem copánky.
3. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - ono je zas fakt, že když máš pojištění v čr a stane se ti neco v zahraničí, tak jseš celkem v pr.... Tak to bude oříšek
autor
no a už tam zase je,kde se to vyvaluješ?
medu,ale kdyby si nikomu nic nerekla a platila si to dal v CR,tak to mas jeste ted....a nikdo to nevi jako to mam ja....jestli to teda chapu dobre.....ale me v CR,rekli,ze to je moje vec jak a kde si to platim......tak ja fakt nevim
3. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když bydlíš a pracuješ v zahraničí,tak musíš být pojištěná v tom zahraničí,jinak nemůžeš pracovat
3. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek