IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
3. dub 2010
nevim,asi záleží na koho narazíš,ale mě to zjišťovala holka co tam pracuje a nešlo to
coko.joko
3. dub 2010
o nadenka je tu opet a pekne cerna nekde na dovce a nemas nejakou ksichtikovou,at vime jak vypadas..... x-)
medunaautor
3. dub 2010
jako vím,že jse nějaké pojištění,když jsi dlouhodobě v zahraničí,nebo je to už možná dnes zase jinak,fakt nevím,tak nechci kecat a dělat chytrolína
medunaautor
3. dub 2010
no vypadá dobře,jsem jí viděla přímo ksicht v Lbc 😉
nadis.h
3. dub 2010
Medu děkuju beruško.To potěší taková slova. Ale to jsem se trochu zkulturnila kvůli Vám,když jsem věděla že dojedete. Oproti tak ještě 2 roky zpět vypadám fakt hrozně ted. :-x

Tohle je ta fotka ve větším.
liptonek
3. dub 2010
coko - ale kdyz si to platíš v čr, tak jak to děláš s doktorama tam? 😃
coko.joko
3. dub 2010
no a koukam,ze i liptonek dala fotku teda holky....
to verim,ze nadis je hezka holka to uz bylo videt na ty uplne prvni fotce......jste totis tady vsichni hrozne fotogenicky x-)
liptonek
3. dub 2010
coko - snažila jsem se najít nějakou tajuplnou...ale kdo mě zná, tak mě stejně pozná 😃 takže je to stejně k prdu 😃
coko.joko
3. dub 2010
lipt,ja si,ale platim i tady i tam .......takze muzu chodit k dr.tady a i v CR......ale v CR chodim vsude a tady mam jen gyndare a to jen diky tomu,ze jsem tehule jinak mam vse v Cr.....a kdyz jsem tam tak si vse obeham a mam zase klid....
medunaautor
3. dub 2010
Lip,ti garantuju,že nepozná,to je tak tajemný,že tam neni skorem nic vidět
coko.joko
3. dub 2010
jo,jo,taky jsem tu chtela bejt tajna,ale kdyz ti pak prijde do IP zprava,ze o me vi plno lidi,tak to nema smysl a dala jsem si tam fotku,at me kazdy vidi...... 😃 😃
coko.joko
3. dub 2010
si tu hraju s fotkama a delam si ramecky....zase nemam co delat......... 😃
medunaautor
3. dub 2010
no a,co je na tom,že jsme tady nic,tak ať věděj
liptonek
3. dub 2010
coko - tak uvidíme. Nějak to vše dopadne. A co jazyková bariéra mezi tebou a doktorem? Ikdyž kdybych já otěhotněla, tak asi fofrem zpátka do čr. Mám "slíbený" okamžitý zašití čípku a samý ležení a ležení...A to bych asi radši byla doma...ikdyž sama.
medunaautor
3. dub 2010
Lip,taková kontrolní otázečka,máš krátký,nebo dlouhý vlasy
medunaautor
3. dub 2010
no Coko a jazykovkách můžeme povídat co 😃 😃 😃
liptonek
3. dub 2010
já vim medu , ale jedna osoba se zajíma až moc. Docela mi to vadí. A prostě nechci, aby věděla vše, co se u nás děje. 😞
liptonek
3. dub 2010
medu - na fotce dlouhý 😃 ale svazany do culíku 😃
medunaautor
3. dub 2010
že to někoho baví,šmírákovat ]-(
coko.joko
3. dub 2010
no,prave ze nic,ale medu vis jaky jsou lidi a proto jsem nechtela aby o me nekdo vedel.....ale ted me to je uz uplne jedno....
lip,to vis,ze je tady bariera a ne mala,ale ja mam okolo sebe moc hodny lidi a oni nas berou jako cesi a tak jsem rada a tak se bavim rukama a nohama a vzdy to jde....a cokotata chodi semnou k dr.......
coko.joko
3. dub 2010
medu,ale ty jsi na tom lip nez ja.......ja jsem fakt debil na nemcinu to radsi budu mluvit rusky a polsky,ale nemcina moc tezka na moji palicku.....a kdyz na me zpusti,tak cumim a tlemim se a hovno vim..... 😃 😃
liptonek
3. dub 2010
medu - joo, to taky nechápu....ale co s tím naděláš...nic.
liptonek
3. dub 2010
coko - jéé, to mě němčina na škole bavila 😃 ale jaksi jsem už všechno za ty roky zapomněla 😃
medunaautor
3. dub 2010
no Coko nevím,nevím,jestli jsem na to lépe 😃 😃 ale mě to vyčerpává,třeba někdo přijde na kávku a za hodinu jsem hotová,jako bych kopala krumpáčem 😃
coko.joko
3. dub 2010
no,tak to se mas....ja na zakladce jsem si porad rikala k cemu to budu potrebovat tak jsem to flakala...na ucnaku byl ucitel ten mluvil jen nemecky a to jsem byla uplne v pr.....co jsem neopsala tak jsem nemela a ted se ucim a je me to k prdu,protoze me to neleze do hlavicky 😃
liptonek
3. dub 2010
holky a jak už jste tam dlouho?
liptonek
3. dub 2010
no ...ehm...mně to taky nijak zvlášť nešlo 😃 ale šlo to snáz něž anglina. 😃
coko.joko
3. dub 2010
medu,ale ty se dokazes bavit,ale ja ne...ja se jen smeju a v duchu si rikam,jaky jsem idiot......ale zase kdyz musim,tak ze sebe neco vydam....... 😃 😃
medunaautor
3. dub 2010
no jako přklady bych dělat nemohla,nebo psát úřední dopisy jako Roman,ale ten to má tím,že má nadání na řeči a taky tady studoval,takže to je taky o něčem jiném.A už jsem zažila případ,že v Česku někdo studoval Němčinu a pak dělal překlady a Roman to musel dělat znovu,protože prostě Němec by to nepochopil
medunaautor
3. dub 2010
hele Coko já se taky hodněkrát jen směju,nejhorší je to jejich nářečí,to si nerozuměj ani oni mezi sebou 😃

Začni psát odpověď...

Odešli