• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
nevim,asi záleží na koho narazíš,ale mě to zjišťovala holka co tam pracuje a nešlo to
3. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
o nadenka je tu opet a pekne cerna nekde na dovce a nemas nejakou ksichtikovou,at vime jak vypadas..... :dizzy_face:
3. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako vím,že jse nějaké pojištění,když jsi dlouhodobě v zahraničí,nebo je to už možná dnes zase jinak,fakt nevím,tak nechci kecat a dělat chytrolína
3. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vypadá dobře,jsem jí viděla přímo ksicht v Lbc :wink:
3. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu děkuju beruško.To potěší taková slova. Ale to jsem se trochu zkulturnila kvůli Vám,když jsem věděla že dojedete. Oproti tak ještě 2 roky zpět vypadám fakt hrozně ted. :zipper_mouth:

Tohle je ta fotka ve větším.
3. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - ale kdyz si to platíš v čr, tak jak to děláš s doktorama tam? :D
3. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a koukam,ze i liptonek dala fotku teda holky....
to verim,ze nadis je hezka holka to uz bylo videt na ty uplne prvni fotce......jste totis tady vsichni hrozne fotogenicky :dizzy_face:
3. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - snažila jsem se najít nějakou tajuplnou...ale kdo mě zná, tak mě stejně pozná :grinning: takže je to stejně k prdu :grinning:
3. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lipt,ja si,ale platim i tady i tam .......takze muzu chodit k dr.tady a i v CR......ale v CR chodim vsude a tady mam jen gyndare a to jen diky tomu,ze jsem tehule jinak mam vse v Cr.....a kdyz jsem tam tak si vse obeham a mam zase klid....
3. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lip,ti garantuju,že nepozná,to je tak tajemný,že tam neni skorem nic vidět
3. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,taky jsem tu chtela bejt tajna,ale kdyz ti pak prijde do IP zprava,ze o me vi plno lidi,tak to nema smysl a dala jsem si tam fotku,at me kazdy vidi...... :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tu hraju s fotkama a delam si ramecky....zase nemam co delat......... :grinning:
3. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a,co je na tom,že jsme tady nic,tak ať věděj
3. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - tak uvidíme. Nějak to vše dopadne. A co jazyková bariéra mezi tebou a doktorem? Ikdyž kdybych já otěhotněla, tak asi fofrem zpátka do čr. Mám "slíbený" okamžitý zašití čípku a samý ležení a ležení...A to bych asi radši byla doma...ikdyž sama.
3. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lip,taková kontrolní otázečka,máš krátký,nebo dlouhý vlasy
3. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Coko a jazykovkách můžeme povídat co :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim medu , ale jedna osoba se zajíma až moc. Docela mi to vadí. A prostě nechci, aby věděla vše, co se u nás děje. :frowning2:
3. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - na fotce dlouhý :grinning: ale svazany do culíku :grinning:
3. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že to někoho baví,šmírákovat :angry:
3. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,prave ze nic,ale medu vis jaky jsou lidi a proto jsem nechtela aby o me nekdo vedel.....ale ted me to je uz uplne jedno....
lip,to vis,ze je tady bariera a ne mala,ale ja mam okolo sebe moc hodny lidi a oni nas berou jako cesi a tak jsem rada a tak se bavim rukama a nohama a vzdy to jde....a cokotata chodi semnou k dr.......
3. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,ale ty jsi na tom lip nez ja.......ja jsem fakt debil na nemcinu to radsi budu mluvit rusky a polsky,ale nemcina moc tezka na moji palicku.....a kdyz na me zpusti,tak cumim a tlemim se a hovno vim..... :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu - joo, to taky nechápu....ale co s tím naděláš...nic.
3. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - jéé, to mě němčina na škole bavila :grinning: ale jaksi jsem už všechno za ty roky zapomněla :grinning:
3. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Coko nevím,nevím,jestli jsem na to lépe :grinning: :grinning: ale mě to vyčerpává,třeba někdo přijde na kávku a za hodinu jsem hotová,jako bych kopala krumpáčem :grinning:
3. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to se mas....ja na zakladce jsem si porad rikala k cemu to budu potrebovat tak jsem to flakala...na ucnaku byl ucitel ten mluvil jen nemecky a to jsem byla uplne v pr.....co jsem neopsala tak jsem nemela a ted se ucim a je me to k prdu,protoze me to neleze do hlavicky :grinning:
holky a jak už jste tam dlouho?
no ...ehm...mně to taky nijak zvlášť nešlo :grinning: ale šlo to snáz něž anglina. :grinning:
3. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,ale ty se dokazes bavit,ale ja ne...ja se jen smeju a v duchu si rikam,jaky jsem idiot......ale zase kdyz musim,tak ze sebe neco vydam....... :grinning: :grinning:
autor
no jako přklady bych dělat nemohla,nebo psát úřední dopisy jako Roman,ale ten to má tím,že má nadání na řeči a taky tady studoval,takže to je taky o něčem jiném.A už jsem zažila případ,že v Česku někdo studoval Němčinu a pak dělal překlady a Roman to musel dělat znovu,protože prostě Němec by to nepochopil
autor
hele Coko já se taky hodněkrát jen směju,nejhorší je to jejich nářečí,to si nerozuměj ani oni mezi sebou :grinning:
3. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek