• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak to musí být veselý :grinning:
3. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak anglina,to šlo mimo mě,za nás byla jen ruština :grinning:
3. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, abych pravdu řekla, tak jsem docela ráda, že mě ruština už minula :grinning:
3. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem minule chtěla říct,že Fufina má strach když má ocas mezi nohama a řekla jsem místo ocas labuť :grinning: :grinning: ocas je Schwanz a labuť Schwan :grinning: :grinning: :grinning: no chlap na mě koukal jak na jelito
3. dub 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Lipánku,já jí měla,ale vlastně mě taky nějak minula :grinning: :grinning: jsem jí ignorovala
3. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to se nedivim. Ale zase na druhou stranu..kolikrát mn se tohle povede i v češtině :grinning:
3. dub 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a udělalas dobře, medu :D
3. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a tyhle trapasky mam ja kazdy druhy den......vzdy neco placnu a pak to je blbe a oni cumi a ja cervenam a je konec.....'Roman je vlastne jako nemec vid.........ma nemecky papiry a i rodice.....
3. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to takovaj mini skopčáček :grinning: :grinning: ale s Českou mentalitou :dizzy_face:
3. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já jsem strašně orosená ,když mám mluvit,takový kolečka co mám,to nebere žádnej anťák :grinning:
3. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mam taky a i flekatim.....a cim vic na to pak myslim tim je to horsi a nedej boze,kdyz me nekdo rekne,ze krasne cervenam tak je hotovo a ja se muzu jit sprchovat,proto nesnasim zadny spolecny vecirky se skopcakama a uz vubec ne s oddilem,protoze tam mluvi jen anglicky a to uz vubeccccc......
jo mini skopcak jsem vedela,ze ma snima neco splecnyho....a kde vy jste se vubec poznali??
3. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přes jednu mojí známou.
3. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,taky flekatim a buší mi srdce jako blázen,si vždy myslím,že dostanu infarkt,nebo omdlím :grinning:
3. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo nesnáším svého chlapa. Je doma 10 minut a já tady už bulim z něho. Nasral ho šéf a já to odnesla.Nevidí si do dršky. Řekl něco co mě dost ublížilo.
3. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny mizim. vůbec jsem si nevšimla, kolik už je hodin. :grinning: musim jit dělat večeři :grinning: mějte se a hezkej večer :wink:
3. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hodin jak na kostele,ale ja nikam nespecham,tak tu jeste budu.....
medu ja taky to mame asi stejny :confused: :confused: no my dve nekam jit,tak jsme rudy az na prdeli a flekaty jako prase a ty nasi chlapici by se nam tlemili,uz je vidim.......
nadi,nebud smutna a hlavne nebrec to ti moc nepomuze..tak si ho nevsimej a nech ho bejt ono ho to prejde.........
3. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to řekl. Zpátky to nevezme. At si vysere oko fakt.
3. dub 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vypínám se. Mám po dobrý náladě. Jdu do vany. Ani večeři dělat nebudu. At se táhne někam nažrat jinam.
3. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo chlapi a jejich náladičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak,jen nať si vysere oko :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi,zavři se v koupelce,zapal si svíčičku a mysli jen na minikarlose v břiše :dizzy_face: velkej karlos ať se vyvzteká
3. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nesmutni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,prd na nej a bd v klidu to ti ted moc neprida.....ser na neho....
no a co ty medu mas v planu,vsichni utecou.....
3. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jdu taky do vany,protože jsem zmrzlá jak sobol :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se tam 10minutek poválím a trochu se zahřeju a jsem zase tady
jo nevíš něco z tvarohu?nějakou buchétku
3. dub 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si vyhrala s fotkama a dala jsem si je na profil.....uffff to je fuska.....premyslim co si dam k vece a to jsem chtela delat ptaky jako ty medu na zitra ,ale nejak se me nechce.....jo a dneska musi prohrat,at je konec sezony,tak holky fandit na prohru...ted zacli.....
3. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu vy mate doma porad tvaruzek......ja mrknu treba neco najdu......
3. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já fandím na prohru :grinning: :grinning: pak se juknu na fotky až se vykutám z vany. :dizzy_face:
3. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem vemeno,ho kupuju a pak nakonec vyhodím,no ale hlavně,že ho musím mít,to nejsem líná se pro něj vráti,jako by to bylo fakt důležitý,že ho mám v košíku :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fandi i ve vane :grinning: :grinning: no ja taky kupuji a pak vyhazuji to mas jedno........jdu se mrknout na neco jednoducheho......
3. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu mam jen tohle tak nevim jestli to k necemu bude....je to fakt uplne jednoduchy.....
Tvarohova mnamka:
1kg tvarohu
300g cukru
120g hery
5 PL krupice
4 vejce
vanilkovy cukr,prdopec

Oddelime zloutky od bilku.Bilky vyslehat v tuhy snih a v druhy misce udelat tvarohovy testo ze zbytku surovin.Nakonec vmichat snih.Dat na vymazany a vysypany plech a pect pozvolna....to zvladnes ne??

tak ja jdu delat ty ptaky na zitra at mam volno pak.....
3. dub 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad to zvládnu
3. dub 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek