IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
3. dub 2010

tak to musí být veselý 😀

meduna
autor
3. dub 2010

no tak anglina,to šlo mimo mě,za nás byla jen ruština 😀

liptonek
3. dub 2010

no, abych pravdu řekla, tak jsem docela ráda, že mě ruština už minula 😀

meduna
autor
3. dub 2010

jsem minule chtěla říct,že Fufina má strach když má ocas mezi nohama a řekla jsem místo ocas labuť 😀 😀 ocas je Schwanz a labuť Schwan 😀 😀 😀 no chlap na mě koukal jak na jelito

meduna
autor
3. dub 2010

no Lipánku,já jí měla,ale vlastně mě taky nějak minula 😀 😀 jsem jí ignorovala

liptonek
3. dub 2010

😀 😀 😀 tak to se nedivim. Ale zase na druhou stranu..kolikrát mn se tohle povede i v češtině 😀

liptonek
3. dub 2010

a udělalas dobře, medu :D

coko.joko
3. dub 2010

medu a tyhle trapasky mam ja kazdy druhy den......vzdy neco placnu a pak to je blbe a oni cumi a ja cervenam a je konec.....'Roman je vlastne jako nemec vid.........ma nemecky papiry a i rodice.....

meduna
autor
3. dub 2010

no je to takovaj mini skopčáček 😀 😀 ale s Českou mentalitou 😵

meduna
autor
3. dub 2010

to já jsem strašně orosená ,když mám mluvit,takový kolečka co mám,to nebere žádnej anťák 😀

coko.joko
3. dub 2010

to ja mam taky a i flekatim.....a cim vic na to pak myslim tim je to horsi a nedej boze,kdyz me nekdo rekne,ze krasne cervenam tak je hotovo a ja se muzu jit sprchovat,proto nesnasim zadny spolecny vecirky se skopcakama a uz vubec ne s oddilem,protoze tam mluvi jen anglicky a to uz vubeccccc......
jo mini skopcak jsem vedela,ze ma snima neco splecnyho....a kde vy jste se vubec poznali??

meduna
autor
3. dub 2010

přes jednu mojí známou.

meduna
autor
3. dub 2010

fuj,taky flekatim a buší mi srdce jako blázen,si vždy myslím,že dostanu infarkt,nebo omdlím 😀

nadis.h
3. dub 2010

Ty jo nesnáším svého chlapa. Je doma 10 minut a já tady už bulim z něho. Nasral ho šéf a já to odnesla.Nevidí si do dršky. Řekl něco co mě dost ublížilo.

liptonek
3. dub 2010

holčiny mizim. vůbec jsem si nevšimla, kolik už je hodin. 😀 musim jit dělat večeři 😀 mějte se a hezkej večer 😉

coko.joko
3. dub 2010

no hodin jak na kostele,ale ja nikam nespecham,tak tu jeste budu.....
medu ja taky to mame asi stejny 😕 😕 no my dve nekam jit,tak jsme rudy az na prdeli a flekaty jako prase a ty nasi chlapici by se nam tlemili,uz je vidim.......
nadi,nebud smutna a hlavne nebrec to ti moc nepomuze..tak si ho nevsimej a nech ho bejt ono ho to prejde.........

nadis.h
3. dub 2010

Už to řekl. Zpátky to nevezme. At si vysere oko fakt.

nadis.h
3. dub 2010

Holky vypínám se. Mám po dobrý náladě. Jdu do vany. Ani večeři dělat nebudu. At se táhne někam nažrat jinam.

meduna
autor
3. dub 2010

no jo chlapi a jejich náladičky 😝 😝 😝 tak,jen nať si vysere oko 😀 😀

meduna
autor
3. dub 2010

Nadi,zavři se v koupelce,zapal si svíčičku a mysli jen na minikarlose v břiše 😵 velkej karlos ať se vyvzteká

meduna
autor
3. dub 2010

a nesmutni 🙂 🙂 🙂

coko.joko
3. dub 2010

nadi,prd na nej a bd v klidu to ti ted moc neprida.....ser na neho....
no a co ty medu mas v planu,vsichni utecou.....

meduna
autor
3. dub 2010

já jdu taky do vany,protože jsem zmrzlá jak sobol 😝 tak se tam 10minutek poválím a trochu se zahřeju a jsem zase tady
jo nevíš něco z tvarohu?nějakou buchétku

coko.joko
3. dub 2010

tak jsem si vyhrala s fotkama a dala jsem si je na profil.....uffff to je fuska.....premyslim co si dam k vece a to jsem chtela delat ptaky jako ty medu na zitra ,ale nejak se me nechce.....jo a dneska musi prohrat,at je konec sezony,tak holky fandit na prohru...ted zacli.....

coko.joko
3. dub 2010

medu vy mate doma porad tvaruzek......ja mrknu treba neco najdu......

meduna
autor
3. dub 2010

tak já fandím na prohru 😀 😀 pak se juknu na fotky až se vykutám z vany. 😵

meduna
autor
3. dub 2010

no já jsem vemeno,ho kupuju a pak nakonec vyhodím,no ale hlavně,že ho musím mít,to nejsem líná se pro něj vráti,jako by to bylo fakt důležitý,že ho mám v košíku 😀 😀 😀

coko.joko
3. dub 2010

tak fandi i ve vane 😀 😀 no ja taky kupuji a pak vyhazuji to mas jedno........jdu se mrknout na neco jednoducheho......

coko.joko
3. dub 2010

medu mam jen tohle tak nevim jestli to k necemu bude....je to fakt uplne jednoduchy.....
Tvarohova mnamka:
1kg tvarohu
300g cukru
120g hery
5 PL krupice
4 vejce
vanilkovy cukr,prdopec

Oddelime zloutky od bilku.Bilky vyslehat v tuhy snih a v druhy misce udelat tvarohovy testo ze zbytku surovin.Nakonec vmichat snih.Dat na vymazany a vysypany plech a pect pozvolna....to zvladnes ne??

tak ja jdu delat ty ptaky na zitra at mam volno pak.....

meduna
autor
3. dub 2010

no snad to zvládnu