IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
3. dub 2010

dad,to pomaha jo???????to je super.....to vyzkousim,ale abych pak nemusela bejt celou noc pod vodou 😀 😀

dadous
3. dub 2010

😀 no to už by pak bylo k porodu 😀

coko.joko
3. dub 2010

no ja jdu zalehnout a uvidim co to bude delat....snad to prejde a kdyz ne tak se nalozim do vany 😵
tak holky dobrou a zitra tu...........

meduna
autor
3. dub 2010

jeje,tak to jsem zvědavá teda co to bude 😕 Dadoušku a jak to vidíš ty?

meduna
autor
3. dub 2010

no buď tady s náma,my tě ohlídáme

coko.joko
3. dub 2010

medu jak by to bylo rano se vam nahlasim,ze jsem cela to bude dobry..cokotata rikal,ze to je tim,ze se malicky tlaci na panevni dno 😀 😀 ne fakt ja si myslim,ze to jsou ty poslicci a nic vic.....

coko.joko
3. dub 2010

jsem o tom i ted cetla na netu a nema se zmatkovat,to pry radi delaji prvorodicky,takze ja jsem uplne v klidu.....vezmu knizku a zalezu do postele a rano pisnu.....

meduna
autor
3. dub 2010

jo,neboj,to víš dějou se ti v břiše změny jako blázen a taky je velkej,tak to víš,že tam na vše tlačí.Tak se pěkně vyspi a ráno s plodem zdar 😉

coko.joko
4. dub 2010

Ahojda,
tak jsem cela 😀 😀 😀 sice me to boli sem tam,ale uz to neni jako vcera vecer,tak snad to da na chvilku pokoj.....
medu,to jsou teda zmeny to mas pravdu...... 😉
Vsem preju krasny velikonoce ty nejuzasnejsi a krasne si je uzijte........me se to netyka.....ja dnes budu hodne odpocivat,ale urco mrknu i sem,to me vzdy zvedne naladu......

lenkacar
4. dub 2010

čusík to je dobře ,žes to čoko ustálůa ,se nedivim ,že jsi byla vyprdlá z toho ,já bych jela asi do porodky a tam by si klepali na čelíčko 😝 😀

lenkacar
4. dub 2010

čoko k tvé otázce jsem se už včera nedostala páč jsem odkráčela směr hospa a včera se mi tam líbilo ,ale to ráno ..au,au hlavička bolí a to od rána vřim jak zběsilec a kdyže chodí ty koledníci?

lenkacar
4. dub 2010

chata je normoš jak se smělo dřív dělat 16m a má 2patra ..v podkroví se spí a postavim se jen v prostředku ,ale stačí to ,hlavně jsou tam 2okna takže se udělá luft...ale hjolky po tý zkurv..zimě kdybyste viděly jak dopadla dílna u krbu to slezlo všechno a budem to muset dělat nanovo ..radila jsem se na to a prej seškrabat ,usušit a pak natřít lepidlem a pak štukem 😝 ,oni jsou nad náma pole a všechen sníh nám lil přes tu dílnu .. 😝 😔 🙄

coko.joko
4. dub 2010

leni,to vis,ze jsem byla taky vybobkovana,ale medunka a dadousek me tady podrzely a tak jsem to ustala.....

coko.joko
4. dub 2010

leni,to verim,ze boli hlavicka,ale ty to ustojis taky......me vzdy bolela cely den a byla jsem cely den uplne mimon....
tak to je krasna chaticka to je super....my mame jen panelak a nic jineho myslim v CR,ale kdyz jedu k nasim ty maji baracek a velkou zahradu a je tam pohoda....stejne je to super,kdyz muzes vyjit jen tak na zahradu,zadny ryfle a jen teplaky to mam rada.... 😀

lenkacar
4. dub 2010

čoko jenom ten chrchloň mi tam tu atmošku kazí ,náš soused, ten už si dávno ty plíce vykašlal a je to strašlivý to poslouchat jak se dáví ..to je ten jak se tam předvádí a ještě si o sobě myslí ..achjo,čekam až dojede vladís z kaufu a půjdem se najíst a pojedem ,to počasí se nějak kazí,doufámm ,že si tam nezlomim další nehty ..už je mam fakt dost dlouhý

coko.joko
4. dub 2010

tak si to tam uzij te a moc nezlob....a souseda toho nekam posli chrchlona 😵 tady prsi jako prase.....tak ja jdu taky papat.....

liptonek
4. dub 2010

hola, hola je tu někdo?

meduna
autor
4. dub 2010

Ahoj holky,
cokoušek je celej,tak hurá 🙂 léňa putikovala včera a dnes má bolohlav 😀 my se dnes tam nějak povalujeme,procházka teda proběhla,jsem ráda,že už to mám za sebou 😝

coko.joko
4. dub 2010

Ahojda medu,
ja jsem ted prisla byla jsem taky na prochazce a cestou jsem se stavila s cokotatou na Gambacku a pak jsem si musela dat Dönner a k tomu to jejich mlicko a ted pujdu dat sprsku a asi zalezu do pelechu,protoze me boli nejak nozky...ale vcer jsem to ustala 😵 😵

meduna
autor
4. dub 2010

ahoj ty napraná Coko,to myslím jako najedená,ne ožralá 😀 tak jsem ráda,že je ti už lépe 🙂 pozdravuj Cokotátu a řekni mu,že nám tady i dnes jedou prahity 😀 😀

coko.joko
4. dub 2010

medu,to jsem prezrana,ale dobre tohle jidlo ja muzu a Gambacek byl nealko 😀 😀 ted jsem dala sprsku a jdu se ustrojit do loznice a neco me tece po nohach a ja nevim co to bylo..takova bila barva..skoda,ze tu neni dad,ten by vedel treba..tak jsme se otrela a zase nic....ty se poseru uz.....se bojim jestli to neni treba plodovka......
jo cokotata cuci natelku a hity nejedou 😀

lenkacar
4. dub 2010

čoko plodovka je průhledná voda a bylo by to jako byses počurala ..to bys poznala..já se taky někdy blbě utřu .. 😉

coko.joko
4. dub 2010

ahoj leni,ale tak co to jako bylo... 😕 😕 to se me nikdy nestalo..hele ja zacinam pekne blbnout......se z toho jeste zblaznim...
jak bylo na chaloupce.....

meduna
autor
4. dub 2010

coko třeba máš jen nějakej výtok a vyšlo to ven s vodou po sprchování

meduna
autor
4. dub 2010

nebo se ti to začíná pomalu rychtovat na porod,nemyslím tím jako hned zítra,ale třeba za měsíc,nebo dřív.ale nějaký změny se dějou

meduna
autor
4. dub 2010

holky,jdu to zalomit k bedně,pěknej zbytek večera všem 🙂 🙂 🙂

dadous
4. dub 2010

coko to mohl bejt fakt nějakej vytok, plodovka je čira, a ze meě vytejkala postupně

coko.joko
5. dub 2010

Ahojda holky,
ja vas nemit,tak jsem porad asi v porodnici a nebo na telefonu svemu gyndari.....asi to byl vytok,protoze pak uz zase nic....a ted jsem uplne v poho,akorad me boli v krku a mam hroznou rymu a do toho kasel....sere me ze na to nic nemuzu....

meduna
autor
5. dub 2010

ahoj Coko,ta svině chřipka je fakt nechutná.Je to rok od roku nějaký odolnější proti všem lékům.Jako my frkáme furt 😠 Tak holky už vás ti vaši chlapi seřezali 😀 já dostala a ještě jsem celá zlitá vodou 😠 😠 to je zvyk moravský 😝 Holky,tak si to užijte dneska,kdo to teda drží 😉

coko.joko
5. dub 2010

medu,nejhorsi je ze ja na to nic nemuzu brat a jak kaslu,tak z toho i bliju 😒 fakt na hovno.........se klepu zimou jako prase.....jinak cokotata me dal vareckou na zadek a ja mu za to dala vejce,tak je raddddd..... 😀 😀