• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu 16stupnu je kosa .. :confused: :confused: :confused: já mám v krámu 20a je mi zima a chodim přitápět ..tajně ovšem a ten pako chce mít otevřený dbveře to úplně zdechnu ..
8. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, tak to jseš můj člověk. Taky mám radši zimu :grinning:
8. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,teda k tobe a k medunce jit na navstevu,tak jedine v plavkach :grinning:
l
8. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mám ráda teplíčko leni.Když jdu spát,tak mám veleteplé pyžamo,ponožky až nad lejtka,péřovou peřinu a někdy i chlupatici deku :confused:
8. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá po 3nedělích jsem si sama zapla řetízek a náramky ..zlatý krátký nehty ...takl jsem si vzala silnější fusky ,do těch dřeváků budu myslim kočka a vyrazim ,sna d se někde nezabiju ..
8. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko,tady ba ti bylo dobře,protože v tomhle bytě je furt zima.Ty jejich minitopeníčka,to nevyhřejou ani kdybych se posrala vzteky :rolling_eyes:
8. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám ráda přes den teplo a na noc snesu chladněji,ale to zase řve vladís ..ale holky 16st. doma když prd děláš je fakt kosa :confused: :confused: :confused:
8. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim prdelky moje tak se hezky sluňte a nezlobte ...
8. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu, jak můžeš? :grinning: v ložnici je otřevřeny okno furt..at je leto nebo zima. A ponožky na noc, to bych asi neusnula :grinning:
8. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se hezky, leni
8. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty mas na spani ponozky :grinning: :grinning: :confused: :confused: to neeeee
u nas je zima taky a hlavne kazda navsteva nadava,ze tu mame jen tolik a tolik stupnu,ale ja chodi mv tricku a je me porad teplo...asi jsem blazen.....
leni tak nevim kdo se bude slunit,ale ja teda nee
8. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko já taky ne ..na slunce z krámu vidim ,ale tam slunce nevpáchne za celej den...fakt je tam kosa ..tak pa a už vážně mizim..
8. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,ale dříve jsem nebyla tak zimomřivá,okno v ložnici taky máme furt otevřené,já potřebuju na usnutí čerstvej vzduch.Ale asi to je tím,že mám abnormálně nízkej tlak.
8. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda coko, ty mě těšíš čímdál víc :grinning: nejsem sama blázen :grinning: A to jsi měla i před těhu?
8. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to je mozna tim a na ten tlak nic neni....
leni,ták to jsem na tom jako ty......taky neni slunce......
lip ja jsem od mala na zimu.....proste teplo me nedela dobre,myslim teda v mistnosti a venku me taky nevadi.....ja chodim porad i bosa bez ponozek doma :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááá takyyy :grinning: ale já vedro nemusím ani venku :grinning: Všichni se radujou, když je v létě krásně a já jsem totálně znechucena :grinning: Když je do těch 20, tak je to ideální :grinning:
8. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to taky nemam rada.......potim se jako vratka...musim mit porad cisty veci jak se potim...takze 5 tricek denne nedela problem....mam alergii na slunce,takze mozna i proto nemam rada vedro......
8. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - já takýýýýýýýýýýýýý :grinning: Nejseš ty nakonec moje dvojče? :grinning:
8. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip.....dvojce to nevim,ale treba v minulem zivote jo?? :grinning:
medu,sla asi fakt do te vany.....
8. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - i to je možný. Každopádně člověka potěší, že není jedinej takovej exot :grinning:
už to tak vypadá :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,driv jsem si to taky myslela,ze jsem blazen,ale ted uz ne...pres leto mam krem z lekarny,ktery me vzdy namichaji a je to...a muj cokotata si uz zvykl,ale byl z toho taky baf,kdyz me poznaval..... :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - já tu alergii nemám asi tak silnou...stačí mi Daylong. Sice je taky z lekarny, ale obyč :grinning: Není to sice stoprocentní, ale můžu s ním být od rana do večera u moře na sluníčku. Tak to bud rada, mě nechápe dodneska nikdo... :grinning:
8. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je masticka,kterou si koupim v lekarne......to vyzkousim az pojedu do Cr.tak koupim.....no chape musi...a to je uplne jiny typ nez ja....kdyz lezi na slunci,tak se krasne opali.....a ja vedle nej jak ruda zare :grinning: :grinning: a stajne nic....
8. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
herdek, ty mi mluvíš z duše :grinning: a to jseš ještě přírodni blond, ne? Já jsem hnedovlaska..hnedoočka...a stejne vypadam jak rak :grinning:
8. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip....blondyna fakt nejsem :grinning: :grinning: jsem kastan a to staci....... :dizzy_face: :dizzy_face: modry ocka.....
8. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty fotce, co mas v profilu to vypada na blond :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lip,to jsem na blond teda spis melirky,ale jinak moje vlasy jsou kastan..... :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň že nejsem barvoslepá :grinning: teda, medu si to nějak protáhla :sunglasses:
8. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo medu urco usla ve vane a nebo pak hned zalezla pod deku k telce :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak já se pujdu taky zahřát :grinning: ...jdu koupit něco k snědku. Venku to šajnuje, tak se určitě zahřeju :grinning: Tak zatím ahoooj
8. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek